Brok, Export

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23860

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
    Ja obstaje przy swoim, opisywałem Brok Export a nie Brok Sambor Export. i jak będzie trzeba założę kolejny wątek!
    w temacie napisałeś "SAMBOR, EXPORT"

    co oczywiście było źle źle źle źle źle źle źle źle źle źle źle


    a ponieważ w dyskusji będzie trzeba zrobić porządek to sobie też dopiszę posta. a co
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • e-prezes
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2002.05
      • 19245

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      w temacie napisałeś "SAMBOR, EXPORT"

      co oczywiście było źle źle źle źle źle źle źle źle źle źle źle


      ...
      serio, serio klejałem właśnie z prasówki nazwę, ale skoro się upierasz...

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2001.02
        • 23860

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
        serio, serio klejałem właśnie z prasówki nazwę, ale skoro się upierasz...
        w takim razie źle wkleiłeś nazwa wątku i piwa poprawiona z pierwotnie "Sambor, Export", potem "Brok, Sambor Export" na obecnie "Brok, Export"
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • pioterb4
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2006.05
          • 4322

          #19
          Brok Sambor jest ciężko osiągalny. W Ustce go nie spotkałem, wszędzie natomiast jest Export, zarówno nad morzem jak i w głębi kraju. Czy te piwa mocno się różnią w smaku??

          Comment

          • e-prezes
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 2002.05
            • 19245

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
            Brok Sambor jest ciężko osiągalny. W Ustce go nie spotkałem, wszędzie natomiast jest Export, zarówno nad morzem jak i w głębi kraju. Czy te piwa mocno się różnią w smaku??
            spróbuj! w moim odczuciu nie! w granicach różnic pomiędzy warkami w dużym browarze.

            Comment

            • pioterb4
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2006.05
              • 4322

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
              spróbuj! w moim odczuciu nie! w granicach różnic pomiędzy warkami w dużym browarze.
              Dzięki za odpowiedź. Exporta dość często popijam, Sambora niestety nie widziałem jeszcze w żadnym sklepie. Nie mówię tu o tym starszym Broku Sambor Export, który jeszcze pozostał na niektórych półkach.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 2003.02
                • 7971

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
                Brok Sambor jest ciężko osiągalny. W Ustce go nie spotkałem, wszędzie natomiast jest Export, zarówno nad morzem jak i w głębi kraju. Czy te piwa mocno się różnią w smaku??
                Sambor Eksport,Brok Eksport był wypity przeze mnie wczoraj i nie widziałem jakiejkolwiek różnicy,no może ,że te piwa są coraz to gorsze(chodzi oczywiście o butelki.
                Broka Sambora dawno nie piłem i ciężko mi rzec,jak teraz smakuje,ale według mnie to było inne piwo.
                Last edited by Pogoniarz; 2006-07-26, 11:49.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • rotmistrz
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2005.06
                  • 469

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: jasnożółty, klarowny [3.5]
                  Piana: początkowo wysoka, biała, drobnoziarnista, szybko siadła [2]
                  Zapach: chmielowo słodowy z lekką nutą owocową [3.5]
                  Smak: brak wyraźnej goryczki, lekki posmak chmielu [3]
                  Wysycenie: praktycznie zerowe, coś tam odrywało się od dna [1.5]
                  Opakowanie: etykiety klasyczne, informacje o piwie poprawne [3]
                  Uwagi:

                  Moja ocena: [3.025]

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2004.06
                    • 6310

                    #24
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Typowo pilsowy, ale z jakimś takim ładnym złotym poblaskiem. [4.5]
                    Piana: Drobnoziarnista, wysoka i gęsta. Ładnie się trzyma. [4]
                    Zapach: Charakterystyczny zielonobutelkowy zapach pojawia się już po odkapslowaniu, zaś po nalaniu czuć go pół metra nad kuflem. Może jestem dziwny, ale lubię specyfikę "zielonych piw". Poza tym trochę chmielu i słodu. [4]
                    Smak: Smak mocno chmielowy, potem pojawia się lekka słodowość i solidna goryczka. Za sprawą chmielowości smakuje trochę "czesko", choć słodowość jest już inna. Jeden z moich ulubionych pilsów. [4.5]
                    Wysycenie: Dobre. [4.5]
                    Opakowanie: Klasyczne brokowe wzornictwo. Podane wszystkie informacje. [4]
                    Uwagi:

                    Moja ocena: [4.25]

                    Comment

                    • babalumek
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2004.02
                      • 1207

                      #25
                      Brok Export butelkowany praktycznie wyparł Sambora, który w moich rejonach jest dostępny jedynie w puszce (jeszcze nie piłem). Natomiast w tych sklepach gdzie dotychczas zaopatrywałem się w Sambora, to teraz jest Export. I muszę stwierdzić że ten cały Export różni się wyraźnie w smaku od Sambora, którego przed wakacjami piłem wiele razy i jego posmak dobrze pamiętam. Export jest jakiś taki nijaki, niczym specjalnym się nie wyróżnia i jak dla mnie jest to gorsze piwo.
                      MRKS Kuźnia Jawor

                      WTS Sparta Wrocław

                      Comment

                      • R_F
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 2003.11
                        • 159

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                        Export jest jakiś taki nijaki, niczym specjalnym się nie wyróżnia i jak dla mnie jest to gorsze piwo.
                        Ale mi to znawca piwa, mleko lepiej pij, tylko się nazwa zmieniła i to wszystko, piwo jest to samo co było, to tak dla wiadomości wszystkich ....

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          🥛🥛🥛🥛🥛
                          • 2001.02
                          • 23860

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika R_F
                          Ale mi to znawca piwa, mleko lepiej pij, tylko się nazwa zmieniła i to wszystko, piwo jest to samo co było, to tak dla wiadomości wszystkich ....
                          R_F pokazuje różki? nieładnie To co może zauważyć konsument nie musi być tożsame ze stanem faktycznym znanym tylko pracownikom firmy.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • YouPeter
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2004.05
                            • 2379

                            #28
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Złoty, odpowiedni dla tego rodzaju piwa. [4.5]
                            Piana: Biała, średniej gęstości, aksamitna. Utrzymuje się przez ok 5 minut, później przez jakiś czas pozostaje w postaci małego dywanika. Pozostawia widoczne ślady na kuflu. [4]
                            Zapach: Chmielowo – słodowy, średnio intensywny, przyjemny jednak jakby lekko niezharmonizowany. [4]
                            Smak: Smak podobnie jak zapach chmielowo – słodowy z naciskiem na słód. Przyjemna goryczka pojawiająca się po chwili na końcu języka. [4]
                            Wysycenie: Jak dla mnie zdecydowanie za niskie. [3]
                            Opakowanie: Mi się podoba. Jest wyraziste z intensywnymi kolorami. Wszystkie ważniejsze informacje na kontretykiecie oraz kapsel z nadrukiem. [4.5]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [4]
                            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                            Comment

                            • becik
                              Generał Wszelkich Fermentacji
                              🍼🍼
                              • 2002.07
                              • 14999

                              #29
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: jasnozłocisty, klarowne [5]
                              Piana: biała, drobna, opada dość szybko [3.5]
                              Zapach: mocnego skuna, zapach ktorego nie cierpię typowy dla zielonych butelek [1.5]
                              Smak: dość pelne w smaku, lagodne, lekka przyjemna goryczka ale ginąca w posmaku skuna co skazuje to piwa dla mnie jako niepijalne [2.5]
                              Wysycenie: ciut za duzo [4.5]
                              Opakowanie: ładna etykieta, firmowy kapsel, minus za zieloną butelkę [4]
                              Uwagi: Gdyby nie wszechogarniający skun to piwo byłoby calkiem calkiem, a tak, zdecydowanie tylko na raz

                              Moja ocena: [2.55]
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • mihau1991
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2006.08
                                • 6

                                #30
                                Brok Export

                                Brok Export to beznadziejne piwo.Gorzkie nie da się pić , uważam że jest to jedno z najgorszych piw w Polsce na czele z marketowymi wynalazkami.

                                Comment

                                Przetwarzanie...