Lech, Premium

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wassup007
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 10-2003
    • 123

    #61
    LECH

    Powiem tylko tyle. Wiadomo każdy bedzie chwalił piwo ze swojego rodzinnego regionu, niepowiem złego sława na Lecha Pilsa, ale tez niepowiem złych słów na niektóre inne piwa, niektóre browary też warzą dobre piwa, ale nie wszystkie. Jak komuś nie smakuje LECH to niech go nie pije i nie krytykuje, bo my poznańskie pyry też możemy krytykować inne browary.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i mówie im smacznego przy swoim ulubionym piwkó. No to stuknijmy się szkłem. Panie i panowie kufle w dłoń.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #62
      Odp: LECH

      wassup007 napisał(a)
      Powiem tylko tyle. Wiadomo każdy bedzie chwalił piwo ze swojego rodzinnego regionu, niepowiem złego sława na Lecha Pilsa, ale tez niepowiem złych słów na niektóre inne piwa, niektóre browary też warzą dobre piwa, ale nie wszystkie. Jak komuś nie smakuje LECH to niech go nie pije i nie krytykuje, bo my poznańskie pyry też możemy krytykować inne browary.
      Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i mówie im smacznego przy swoim ulubionym piwkó. No to stuknijmy się szkłem. Panie i panowie kufle w dłoń.
      W sumie masz rację,ale napisz dlaczego smakuje Tobie to piwko.Ja wolę zdecydowanie posiedzieć przy innym Piwku (piwkach)
      FCJP


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • wassup007
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 10-2003
        • 123

        #63
        Premium mi nie smakuję. Wole Lecha Pils, albo Tyskie Gronie.A moze dlatego ze jest on z Poznania.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 02-2001
          • 23858

          #64
          zasada jest prosta - to jest temat o Lechu Premium - jeśli Ci smakuje - opisujesz co Ci w nim smakuje. jeśli to piwo CI NIE smakuje - opisujesz konkretnie jego wady jakie posiada wg Ciebie.

          stwierdzenia że dane piwo Ci "nie smakuje" nie dodając nic więcej na ten temat można sobie oszczędzić.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • darekeb
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 05-2004
            • 80

            #65
            Odp: Nowe szaty Lecha

            Czapayew napisał(a)
            jest to pierwsza polska marka piwa, która pojawiła się w zielonych butelkach. Dawno temu otrąbiano wszak, że piwo w takowych szybciej się psuje czy cóś...
            Pierwsza raczej napewno nie, m.in Sambor Export był wcześniej. A jeśli chodzi o związek między kolorem butelki a walorami smakowymi to faktycznie, coś w tym musi być. Nie tak dawno wiele browarów jeśli nie wszystkie hurtem wycofywała zielone butelki z obrotu.

            Comment

            • grzech
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 04-2001
              • 4592

              #66
              Ostatnio, zmuszony okolicznościami wypiłem kilka beczkowych Lechów. Pozwolę sobie nie zgodzić się z Kol. zythumem, który uparcie twierdzi, ze piwa KP są identyczne. Lech wyraźnie różnił się od Groni - jeśniejszy, mizerna piana, niemalże nie istniejący zapach, płaski smak z lekką goryczką.

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 06-2004
                • 6310

                #67
                Etykieta jest w konsekwentnej od wielu lat zielonej stylistyce. Dla mnie wydaje się jednak zbyt prosta, podobnie zresztą jak kontra. Za to kapsel niebrzydki.
                Kolor złoty, klasycznie pilsowy.
                Zapach słodowy.
                Piana dość wysoka, ale opada.
                Gaz bardzo dobry.
                W smaku mocno słodowe, według mnie za mocno. Wyraźna goryczka, która jakoś nieprzyjemnie odkłada się na języku.

                Moja ocena: [3.075]

                Comment

                • arachnid
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 01-2005
                  • 1

                  #68
                  a fe!

                  A ja sie zrazilem i nie lubie. Mialem kiedys taką przygode pare lat temu, kiedy bylem mlodszy i glupszy: wlazlem do McChemicznego i zamowilem McFish czy jakos tak... Dobrze, ze nie ugryzlem, bo "ryba" byla zepsuta. Nie uczeszczam wiec do McChemicznego. Podobnie poczulem sie, kiedy otworzylem pewnego razu Lecha Premium: poczulem zapach SZMATY i wylalem wszystko do zlewu. Nie kupuje Lecha tak, jak nie jem hamburgerow w Chemicznym. Przepraszam za analogie ale takie porownanie wydalo mi sie najtrafniejsze. Podobne rzeczy nie powinny sie zdarzac w chcacym sprzedawac piwo browarze, wiec traktuje te firme jak duzy koncern starajacy sie wypychac lure piwna za grosze.


                  pajaki tez lubia piwo!!!

                  Comment

                  • komcio
                    Szeregowy Piwny Łykacz
                    • 06-2004
                    • 8

                    #69
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: blade jak mocz po nim.../ [2]
                    Piana: piany brak,utrzymuje sie przez moment zapalania papierosa [1]
                    Zapach: Browar na szwajcarskiej ogolnie ladnie pachnie [3]
                    Smak: brak woda z bablami [2]
                    Wysycenie: jak na wode z bablami przystalo,pomylilem z grodziska [2]
                    Opakowanie: jedyny plus to zielona butelka [2.5]
                    Uwagi:

                    Moja ocena: [2.275]
                    ---------------
                    Ocena usunieta z rankingu.
                    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                    Art, Admin

                    ---------------

                    Comment

                    • nikita_banita
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 06-2003
                      • 1363

                      #70
                      Celem odnotowania faktu: Lech Premium dostępny jest też od niedawna w nowej, zielonej butelce bezzwrotnej o pojemności 0,66l.

                      Comment

                      • Blu
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 03-2005
                        • 3

                        #71
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Złocisty, ale troche za jasny jak na mój gust. [3.5]
                        Piana: Szybko opada. [2]
                        Zapach: Nawet przyjemny choć bez rewelacji. [3.5]
                        Smak: Przyjemny, może troche za mało wyrazisty. [4]
                        Wysycenie: Dobre. [4]
                        Opakowanie: Bardzo ładna zielona butelka, etykieta też ładna, widać, że projektanci tej butelki zapatrzyli sie na Heinekena. [4.5]
                        Uwagi:

                        Moja ocena: [3.625]
                        ---------------
                        Ocena usunieta z rankingu.
                        Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                        Art, Admin

                        ---------------

                        Comment

                        • cielak
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 03-2004
                          • 2890

                          #72
                          [QUOTE=Blu
                          [b]Smak[/b]: Przyjemny, może troche za mało wyrazisty. [4]

                          Jak bys go zagrzał na pewno był by lepszy!
                          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                          Comment

                          • biermann
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 09-2001
                            • 2552

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blu
                            Kolor: Złocisty, ale troche za jasny jak na mój gust. [3.5]
                            Piana: Szybko opada. [2]
                            Zapach: Nawet przyjemny choć bez rewelacji. [3.5]
                            Smak: Przyjemny, może troche za mało wyrazisty. [4]
                            Wysycenie: Dobre. [4]
                            Opakowanie: Bardzo ładna zielona butelka, etykieta też ładna, widać, że projektanci tej butelki zapatrzyli sie na Heinekena. [4.5]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [3.625]
                            ---------------
                            Ocena usunieta z rankingu.
                            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                            Art, Admin

                            ---------------
                            Hm nie trawię tego wg mnie najgorszego wynalazku z KP, ale jakoś mi się dziwnie wydaje, że jeśli piwa koncernowe dostają wyższą niz 3,5 ocenę to zaraz zostają usunięte z rankingu. W czym ten opis jest gorszy od tego
                            Kolor: blade jak mocz po nim.../ [2]
                            Piana: piany brak,utrzymuje sie przez moment zapalania papierosa [1]
                            Zapach: Browar na szwajcarskiej ogolnie ladnie pachnie [3]
                            Smak: brak woda z bablami [2]
                            Wysycenie: jak na wode z bablami przystalo,pomylilem z grodziska [2]
                            Opakowanie: jedyny plus to zielona butelka [2.5]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [2.275]
                            Chyba tylko lekko mniejszą kwiecistością języka i zbyt wysoką oceną jak na "piwo" koncernowe
                            Last edited by biermann; 18-03-2005, 09:08.
                            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              🥛🥛🥛🥛🥛
                              • 02-2001
                              • 23858

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                              Hm nie trawię tego wg mnie najgorszego wynalazku z KP, ale jakoś mi się dziwnie wydaje, że jeśli piwa koncernowe dostają wyższą niz 3,5 ocenę to zaraz zostają usunięte z rankingu. W czym ten opis jest gorszy od tego
                              bo to jest spisek paraMasonów
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • browards
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 05-2005
                                • 2

                                #75
                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Prawie slomkowo zolty, ale prawie robi wielka roznice:P [2.5]
                                Piana: PIana tez nie zadowala, szybko opada [2]
                                Zapach: niezbyt wyrazny, lekko slodowy [2]
                                Smak: Sik. jest gazowany jak oranzada:P, [1]
                                Wysycenie: Bardzo wysokie, zawodow picia piwa na czas z nim w roli glownej nie ma co organizowac [1]
                                Opakowanie: niby ostatnio sie zmienilo, ale dalej ta trefna zielen [1]
                                Uwagi: Ogolnie tandeta, reklama utrzymuje jego sprzedaz:P

                                Moja ocena: [1.525]
                                ---------------
                                Ocena usunieta z rankingu.
                                Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. Proszę o ponowną ocenę z uwzględnieniem opisu smaku pomijając porównania urologiczne
                                Art, Admin

                                ---------------

                                Comment

                                Przetwarzanie...