Janów Lubelski, Janów Jasne Pełne / Premium

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szefunio
    Porucznik Browarny Tester
    • 01-2007
    • 481

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto
    no to ciechan się nie posatarał bo warka fatalna
    Niezłe bajki w browarze opowiadają! Ostatnia warka Janowa została uwarzona w Browarze Janów jeszcze w lipcu. Jedynie jeden z rozlewów tej warki, na przełomie sierpnia i września był nadzorowany przez Ciechana, w związku z wprowadzeniem tego piwa do ciechanowskiej dystrybucji w Warszawie. Piwo zresztą sprzedało się bardzo szybko. Nigdy Bowar Ciechanów nie warzył piwa dla Janowa!
    Robię to co lubię - produkuję piwo.

    Comment

    • VanPurRz
      Major Piwnych Rewolucji
      • 09-2008
      • 4229

      Tylko nie Janów. Tyle miłych chwil związanych z tym piwem. W takich chwilach naprawdę nienawidzę systemu w którym zyjemy.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • Maryush
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 12-2008
        • 25

        Skoro to piwo tak dobrze się sprzedawało, to skąd problemy Browaru w Janowie? Jestem zszokowany tym co tutaj czytam. Piłem jedną z ostatnich warek ( data marzec 2010) i była niedobra, ale poprzednie warki były bardzo smaczne..

        Od początku października pytam o Janów w jednym z lubelskich sklepów i ciągle nie ma.. ciągle tylko słyszę, że będzie w piątek, będzie w następnym tygodniu, będzie w środę.. trochę mnie to zaniepokoiło, ale nie myślałem że problemy są poważne..
        Last edited by Maryush; 09-11-2009, 12:03.

        Comment

        • Maidenowiec
          Major Piwnych Rewolucji
          • 07-2004
          • 2287

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
          Tylko nie Janów. Tyle miłych chwil związanych z tym piwem. W takich chwilach naprawdę nienawidzę systemu w którym zyjemy.
          A niby co tym razem system zrobił?
          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

          Thou shallt not spilleth thy beer!

          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

          Comment

          • kosher
            Major Piwnych Rewolucji
            🥛🥛🥛🥛
            • 04-2005
            • 2308

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto
            też zakupione w Rodzince, dzisiaj fatalnie czuje się po tym piwie.......
            Ja tez dołączam się do tej opinii. Niepitna warka Bez porównania z wcześniejszymi, które nabywałem w tym sklepie.

            Comment

            • tfur
              Major Piwnych Rewolucji
              🍼🍼
              • 05-2006
              • 1305

              ten OT jest nieunikniony

              konkubina (popa żona)
              poparzona pokrzywami,
              a o to jej chodziło
              żeby jej nie poparzyło,
              nie ma winnych nie ma nie,
              wszystko szło ku temu że
              to wina systemu jest.
              system wali się...

              a janowa szkoda, ale ostatnia, ciechanowska partia była najwyżej średnia. wyczuwało się chemiczny aromat orzechów laskowych. szło wypić, ale tylko na musie.
              veni, emi, bibi

              Comment

              • JAckson
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                🍼🍼
                • 05-2004
                • 6122

                A dla mnie upadek Janowa oznaczać będzie koniec czegoś pięknego czegoś, z czym zawsze kojarzyły mi się wyjazdy w tę część wschodniej Polski. Klimat, smak, okolica, przyroda i inne tempo życia.
                Zaraz se zaklnę normalnieeeeee.
                Last edited by JAckson; 09-11-2009, 17:39.
                MM961
                4:-)

                Comment

                • Pendragon
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🥛🥛🥛
                  • 03-2006
                  • 13952

                  Do północnych rubieży dotarły gminne wieści usłyszane na kresach wschodnich jakoby Ciechan kupił Janów. Prawdę mówiąc jestem co do tych wieści sceptyczny, zakładam niezrozumiałość stosunków, ale byłbym rad gdyby to był prawda. Ruch w tym kierunku byłby jak najbardziej logiczny i logistyczny, zwłaszcza w świetle ostatniej krótkiej kolaboracji tych dwóch browarów. Ale czy Ciechan aż tyle zarobił na nas by kupić kolejny browar?

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • kopyr
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 06-2004
                    • 9475

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                    Do północnych rubieży dotarły gminne wieści usłyszane na kresach wschodnich jakoby Ciechan kupił Janów. Prawdę mówiąc jestem co do tych wieści sceptyczny, zakładam niezrozumiałość stosunków, ale byłbym rad gdyby to był prawda. Ruch w tym kierunku byłby jak najbardziej logiczny i logistyczny, zwłaszcza w świetle ostatniej krótkiej kolaboracji tych dwóch browarów. Ale czy Ciechan aż tyle zarobił na nas by kupić kolejny browar?
                    Nie kupił.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • Seta
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 10-2002
                      • 6964

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                      A dla mnie upadek Janowa oznaczać będzie koniec czegoś pięknego czegoś, z czym zawsze kojarzyły mi się wyjazdy w tę część wschodniej Polski. Klimat, smak, okolica, przyroda i inne tempo życia.
                      Zaraz se zaklnę normalnieeeeee.
                      ech... A co ja mam napisać????
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • funky83
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 07-2009
                        • 136

                        To się cieszcie, że choć macie co wspominać po browarze Janów. Ja obudziłem się za późno i nie miałem jeszcze okazji napić się tego piwka i już nie będę miał

                        Comment

                        • Lacriferno
                          Kapitan Lagerowej Marynarki
                          • 07-2005
                          • 783

                          Do czasu, gdy nie pojawi się jakaś wiarygodna informacja o upadku browaru (jak dotąd wszystkie wieści na Forum są nieoficjalne), będę żył nadzieją, że wkrótce znów będzie można się raczyć piwem z Janowa. Próbuję pozyskać jakieś wieści, ale nikt na miejscu nie ma pojęcia o obecnej sytuacji, słychać jedynie jakieś spekulacje, ale te były zawsze, nawet gdy browar radził sobie świetnie.

                          Comment

                          • Seta
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 10-2002
                            • 6964

                            Miałem nadzieję odwiedzić browar w tym tygodniu. Na razie jednak lipa, bo mi się córka rozchorowała...
                            Lucek - nie będziesz w okolicach?
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • Lacriferno
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 07-2005
                              • 783

                              Próbowałem dowiedzieć się czegoś telefonicznie, ale nic nowego nie udało mi się pozyskać. Wszyscy znajomi, których tematyka browaru cokolwiek interesuje, wyemigrowali z Janowa. Podobno sprawy mają się tak, że browar zamierza ogłosić upadłość (o ile jeszcze tego nie zrobił) i jest już (podobno) ktoś zainteresowany jego przejęciem za niewielkie pieniądze. Jeśli zamierza kontynuować działalność, to niech przejmuje. Do Janowa wybieram się dopiero za 2 tygodnie, w dodatku w weekend i spróbuję powęszyć w tej sprawie, chociaż w sobotę i niedzielę ciężko będzie czegokolwiek się dowiedzieć.

                              Comment

                              • Rzeszowiak
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🍼
                                • 04-2009
                                • 1597

                                Upadłość nie spowoduje fizycznego unicestwienia browaru. Liczę, że niebawem w browarze znów zaczną warzyć świetne piwko, a przede wszystkim poprawią marketing.

                                Comment

                                Przetwarzanie...