BOSS, Lubuskie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mikko
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2008.12
    • 583

    Pisałem to z pełną świadomością i bez żadnej egzaltacji, nie mam innego porównania. Moja żona stwierdziła to samo. Tak moja warka pachniała. Jeśli ktoś zauważył podobny fetor i jest w stanie lepiej oddać ten zapach to proszę bardzo.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2001.02
      • 23860

      To była prośba do komentujących.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Rzeszowiak
        Major Piwnych Rewolucji
        🍼
        • 2009.04
        • 1597

        Tak już na poważnie, podczas ostatniej degustacji Lubuskiego w wersji beczkowej, małżonka oraz nasz kolega stwierdzili, że bardzo nieprzyjemnie ono pachnie. Ocenili ten zapach jako zapach brudnej ściery. Tak więc jest coś faktycznie na rzeczy.

        Co ciekawe, w smaku tak jak pisałem wyżej, nie ma tak nieprzyjemnych akcentów, aczkolwiek jest bardziej słodkie i mniej treściwe niż dawniej.

        Comment

        • kosher
          Major Piwnych Rewolucji
          🥛🥛🥛🥛
          • 2005.04
          • 2312

          Warka do 04.09. rozlana w zielone szkło co skutkuje posmakiem skunksa.
          Proszę browar o poprawę i wybór jedynie brązowych butli

          Comment

          • Manifesto
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2010.05
            • 70

            Chciałem zakupić dziś Lubuskie w Świecie Piw w Przemyślu (ul. Rogozińskiego), któro zawsze bez problemu mogłem nabyć w tym sklepie. Piwa nie było, a sprzedawca poinformował mnie iż z Lubuskim może być problem gdyż podobno browar Witnica zmienił politykę handlową i wcofuje się z małych sklepów na rzecz hipermarketów ktoś wie coś może na ten temat?

            Comment

            • Pendragon
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛
              • 2006.03
              • 13952

              No pojawiło się w Tesco, ale żeby zaraz cały "nakład"? A Żabki w Przemyślu są? Jesli tak, to sprawdź czy jest tam Master albo Staromiejskie w bączkach. To to samo co Lubuskie.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • falcon
                Porucznik Browarny Tester
                • 2004.07
                • 284

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Manifesto
                Chciałem zakupić dziś Lubuskie w Świecie Piw w Przemyślu (ul. Rogozińskiego), któro zawsze bez problemu mogłem nabyć w tym sklepie. Piwa nie było, a sprzedawca poinformował mnie iż z Lubuskim może być problem gdyż podobno browar Witnica zmienił politykę handlową i wcofuje się z małych sklepów na rzecz hipermarketów ktoś wie coś może na ten temat?
                Browar już dawno zmienił politykę. Sprzedają sklepom specjalistycznym piwo (np. 1 paleta w mixie ) w cenach wyższych niż można kupić je w wybranych "sieciach".
                Tłumaczyłem im że to jest przykre że nas olewają...
                Na szczęście ich piwa w większości są adekwatne do ich polityki...

                Comment

                • Browar-Besko
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2011.06
                  • 317

                  Przyzwoite NORMALNE piwo do picia !
                  Smak: słodowy + orzechy włoskie. Piana średnia. Ładny słomkowo-złoty kolor, jak widać na zdjęciu.
                  Cena 3,59 zł.
                  Attached Files

                  Comment

                  • Browar-Besko
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2011.06
                    • 317

                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: ładny słomkowo-słoneczny kolor [4]
                    Piana: zaliczam do średnich, niezbyt długo utrzymuje się [3]
                    Zapach: przyjemny o nucie chmielowo-wiśniowej [4]
                    Smak: można wyczuć smak słodu, orzechów włoskich i przepalonego jęczmienia [3.5]
                    Wysycenie: w sam raz [4]
                    Opakowanie: etykieta taka sobie, mogłaby być ładniejsza, na kontretykiecie brak informacji czy butelka zwrotna czy nie, kapsel goły - śmiechu warte by browar pretendujący do jednego z najlepszych w Polsce nie dbał o taki szczegół, mogę zaprojektować im za dwie skrzynki piwa, albo niech zrobią konkurs [3.5]
                    Uwagi: normalne piwo do picia (nie unijne)

                    Moja ocena: [3.675]

                    Comment

                    • beerek62
                      Major Piwnych Rewolucji
                      🥛🥛🥛
                      • 2010.04
                      • 1044

                      Coś się tak uwziął z tym unijnym ?
                      Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                      Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                      Comment

                      • fuliano
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2010.07
                        • 1835

                        zdradziłbyś nam tą tajemnicę, bo już wszyscy nie mogą się doczekać aż wyjasnisz co to jest to piwo unijne

                        Comment

                        • rohozecky
                          PremiumUżytkownik
                          🍼🍼
                          • 2008.11
                          • 1839

                          No właśnie. A oczekując na odpowiedź kolegi otworzę sobie unijną Baronkę z Żatca
                          ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2004.06
                            • 6310

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky
                            No właśnie. A oczekując na odpowiedź kolegi otworzę sobie unijną Baronkę z Żatca
                            A jest unijna?

                            Comment

                            • rohozecky
                              PremiumUżytkownik
                              🍼🍼
                              • 2008.11
                              • 1839

                              Raczej tak. Póki co , mimo starań prezydenta Klausa, CR nie wystąpiła z UE
                              ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                              Comment

                              • Manifesto
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2010.05
                                • 70

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                                No pojawiło się w Tesco, ale żeby zaraz cały "nakład"? A Żabki w Przemyślu są? Jesli tak, to sprawdź czy jest tam Master albo Staromiejskie w bączkach. To to samo co Lubuskie.
                                Żabki w Przemyślu są (to nie koniec świata), ale takich piw jak wymieniłeś tam nie widziałem (zresztą w przemyskich Żabkach nigdy nie widziałem żadnych piw regionalnych).

                                Na szczęście ich piwa w większości są adekwatne do ich polityki...
                                Cóż, Witnica ma jednego z najlepszych polskich lagerów i chyba najlepszego butelkowego portera - co jak co, ale jest czego żałować. Trudno, od czasu do czasu będę musiał odwiedzić Tesco (mam nadzieję iż w przemyskim Tesco będzie) i zakupić większą ilość Lubuskiego.
                                Last edited by Manifesto; 2011-07-20, 13:00.

                                Comment

                                Przetwarzanie...