Okocim, Mocne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pess09
    Porucznik Browarny Tester
    • 2013.12
    • 284

    #91
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ładne żywe złoto, duża ilość bombelków [4.5]
    Piana: Średnio i drobno pęcherzykowa, średnio obfita, dość trwała, zostaje kożuszek, minimalnie oblepia szkło [4]
    Zapach: Mile zaskakuje, jak na lagera za 2,89 intensywny, świeże owoce, głównie coś w stronę gruszki, kwiaty, lekki alkohol i kukurydza. [4]
    Smak: Wyrazisty, trochę karmelowy i palony, tutaj w przeciwieństwie do zapachu alkohol wychodzi mocno i trochę przeszkadza, goryczka niezbyt wysoka i mało chmielowa. [3.5]
    Wysycenie: Za wysokie. [3]
    Opakowanie: Schludne w ładnej kolorystyce, nic zaskakującego. [4.5]
    Uwagi: Data ważności 26.06.2015r

    Moja ocena: [3.8]

    Comment

    • dlugas
      Major Piwnych Rewolucji
      🍼
      • 2006.04
      • 4014

      #92
      Piana: średnio obfita, zostaje kożuszek, oblepia szkło, ale w niewielkiej ilości. Dość drobna i nawet ładna.
      Zapach: po zabełtaniu lekki smrodek z rur kanalizacyjnych. Głównie słodowy, lekkie brzoskwinie czy dojrzałe gruszki oraz miodek. Nie jest źle.

      Smak: słodowy, leciutko kwaskowate. Dojrzałe gruszki, lekki miód. Goryczka obecna, ale nie wiem jakiego typu czy od chmielu czy od alkoholu. Ogólnie gładkie i "nie wali spirem", pije się dość bezproblemowo

      Wysycenie: średnie ku niskiemu

      Uwagi:
      Data ważności 09.09.2014. Kupione kiedyś tam tuż przed terminem dwa za niecałe3zł
      Kolejne z serii "testuję "leżakowanie" piw, które nie są do tego predysponowane.
      Wniosek: można takie piwo przeciągać, ale czy jest sens czekać i kupować je w normalnej cenie? chyba nie
      W dobrej mega przecenie z powodu zbliżającej się daty, można kupić 2 sztuki
      Kod L3....
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • Pivotal
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2013.05
        • 671

        #93
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemniejszego złota,przejrzysta z kilkoma drobinkami. Barwa mogłaby być trochę mocniejsza. [3.5]
        Piana: Niezła,po trzech minutach opadła do kożuszka. Biała,średnioziarnista w umiarkowanym stopniu oblepia ścianki i pozostaje do końca. [3.5]
        Zapach: Słaby,neutralny...dopiero później można wyczuć lekki słód i chmiel. [2]
        Smak: Słodowy ze średnią goryczką,alkoholu nie czuć. [3.5]
        Wysycenie: Od początku nie za duże,ale zachowało się do końca. [2.5]
        Opakowanie: Okocimskie,zwrotne. Etykiety ładne z informacjami o składzie typowymi dla wielkich koncernów...czyli żadnymi. Kapselek w porządku. [3.5]
        Uwagi: Warka do 2.05.2015,wypite 27.12'14. Kiedyś bardziej mi smakowało,ale chętnie wypiję kolejne.

        Moja ocena: [2.925]

        Comment

        Przetwarzanie...