Kormoran, Wiśnia w Piwie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Derbeth
    Senior
    • 04-2013
    • 337

    #61
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnoczerwony - po prostu wiśniowy [4]
    Piana: grubopęcherzykowa, biała, w miarę trwała, ale nie budzi zachwytu [3.5]
    Zapach: wiśniowy jak sok typu Tymbark, odrobina chmielu [3.5]
    Smak: wiśnia, na finiszu trochę ziołowej goryczki; dość słodkie, za to nie jest kwaśne, jest trochę cierpkości jak ze skórki wiśni; w piwie wyjętym prosto z lodówki czuć metal [3.5]
    Wysycenie: średnie, nie szczypie mocno, ok [4.5]
    Opakowanie: dla mnie super - ładne, dopracowane w każdym szczególe [5]
    Uwagi: Warka do 14.02.2014. Nie przekonuje mnie do siebie to piwo, zdecydowanie wolę Krieka. Wypiłem bez bólu, ale nie zamierzam wracać.

    Moja ocena: [3.65]

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #62
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemna herbata, wpadająca w rubin. Trzeba przyznać, że bardzo ładny. [4.5]
      Piana: Lekko różowa niestety. Jest, ładnie brudzi szkło, nie za szybko opada. Pochwalam, szkoda, że różowa. [4]
      Zapach: Wiśniowy z dość wyraźną nutką słodową. Niby wzorcowy dla piwa smakowego, ale jakoś się to nie komponuje. Z czasem zaczyna przypominać lekko kwaśniejący kompot, jaki pamiętam ze szkolnej stołówki. [2.5]
      Smak: Oj. Cierpki sok wiśniowy lekko skontrowany słodem. Lekka pestkowa goryczka. No da się to pić, ale dziwne jest to nieco, w sumie przypomina dosładzanego lambika. [3]
      Wysycenie: Średnie, ani ziębi, ani grzeje. [4]
      Opakowanie: Ładne, informacje dobre, tylko brak ekstraktu. [4]
      Uwagi: 03.09.2014. Smutny wieczór z Reddsami cz 6. Póki co najlepszy smakowiec z tych wieczorów. Dobrze, bo już powoli miałem dość.

      Moja ocena: [3.1]
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #63
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czerwony - rubinowo-wiśniowy, klarowny [4.5]
        Piana: Jasna, szybko opadła do małejwarstwy [3.5]
        Zapach: Owocowo - słodowy [3.5]
        Smak: Słody plus sok wiśniowy z dodatkiem goryczki chmielowej. [3.5]
        Wysycenie: Wysokie, optymalne [4.5]
        Opakowanie: Ładny front, czytelna kontretykieta [4.5]
        Uwagi: Kupiłem w przecenie na tydzień przed końcem ważności.

        Moja ocena: [3.65]

        Comment

        • Brodzislaw
          Senior
          • 09-2013
          • 1020

          #64
          Skusiła mnie do zakupu niska cena a dokładniej przecena w markecie. Kolor piękny – rubinowo-wiśniowy, klarowny. Intensywna jasna piana z czasem opadła do małej warstwy. Aromat wybitnie owocowy i słodowy. Podobnie jest w smaku. Sok z wiśni miesza się ze słodami i lekką chmielową goryczką. Piwo z sokiem – przez degustacją Kormorana nie sądziłem, że taki mikst będzie mi smakował.

          Comment

          • Krzysztof_IPA
            Junior
            • 09-2014
            • 23

            #65
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Wiśniowy, kalarowny [4.5]
            Piana: średnio obfita, drobnopęcherzykowata, leciuto czerowna, dobry laysing [4]
            Zapach: wiśniowy, słodowy [4]
            Smak: wiśnia na pierwszym planie, nie jest słodki, czuć kwaskowość, która daje duże orzeźwienie, goryczka niewyczuwalna. [3]
            Wysycenie: duże, orzeżwiające, ok [4.5]
            Opakowanie: ładna butelka (wytłoczenia), ładny kapsel, ładna etykieta. Sporo info. [4]
            Uwagi: Piwo różniące się od tych, które piłem. Ba, według mnie ciężko to nazwać piwem. Duża ilość syropu wiśniowego, zrobiła z tego piwa, gazowany napój wiśniowy z dodatekiem alkoholu

            Moja ocena: [3.65]

            Comment

            • yoxik
              Senior
              • 10-2012
              • 427

              #66
              Kormoran: Wiśnia w Piwie
              Ekstrakt: 14,5% wag. | Alkohol: 5.2% obj. / 3.9% wag.

              Piana obfita znika do niewielkiej, zdobi szkło. Kolor czerwień klarowna. Aromat sok w wiśni lekko słodki. Smak wiśnia w postaci nie za słodkiego, lekko kwaskowatego soku, na drugim planie umiarkowana słodowosc z niewielką goryczką. W żadnym przypadku piwo nie próbuje być kwachem z wiśniami, ot piwo z sokiem, kobiety będą zachwycone.
              Również tutaj
              https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

              Comment

              Przetwarzanie...
              X