Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kormoran, Awiatik

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krwawnik
    Junior
    • 11-2009
    • 1

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ładne jasne złoto, głęboki kolor. [4.5]
    Piana: Bardzo słaba piana, nie osadza się na ściankach w większej ilości, szybko znika. [2.5]
    Zapach: Słodowy zapach, dosyć intensywny, przyjemny. [4]
    Smak: Początkowo zwyczajne słodowo - słodowe smaki, później wyraźna goryczka. Smak utrzymuje się długo w ustach i jest bardzo solidny. [4]
    Wysycenie: Średniowysokie nasycenie, ani ziębi ani grzeje. [3]
    Opakowanie: Nowatorskie jak na nasz rynek opakowanie - papier z informacjami o piwie owija butelkę, grafika na etykiecie nawiązuje wyraźnie do nazwy piwa. Pod papierem prosta butelka, jedynie kapsel zdradza pochodzenie. [5]
    Uwagi: Ciekawe, dosyć rześkie piwo, ale stosunek cena/jakość nie jest najlepszy. W cenie takiej, jaką podają koledzy w postach powyżej, tj. ok 3 zł, na pewno warto zwrócić na nie uwagę.

    Moja ocena: [3.875]

    Comment

    • lzkamil
      kierowca bombowca
      • 01-2003
      • 3611

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemnozłoty [5]
      Piana: średniej wysokości, niezbyt trwała mimo lania z góry [3]
      Zapach: chmielowo-słodowy, niezbyt intensywny [3]
      Smak: z wyraźną goryczką i odrobiną niepasteryzowanego słodu, ale jakoś mało treściwy, chyba przez wysokie odfermentowanie [3.5]
      Wysycenie: niewielkie [4]
      Opakowanie: pomysłowe zawinięcie w papier, wszystkie informacje podane [5]
      Uwagi: ocena z notatek, wypite jakiś rok temu

      Moja ocena: [3.45]
      Lepszy jabol pod okapem
      niż GŻ, CP i KP !


      Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

      Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

      Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

      Comment

      • wpadzio
        Senior
        • 06-2011
        • 2647

        #33
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złocisto-miodowy. Klarowny. [4]
        Piana: Szybka. W trzy minuty zrobiło się gładko jak na basenie o 4ej nad ranem. Duże rozczarowanie. [2]
        Zapach: Słodowy, dosyć miękki. Lekko trąci drożdżami. [3.5]
        Smak: Zdecydowanie słodowy profil smakowy. Goryczki praktycznie nie stwierdziłem. Jest za to zbyt słodko, w posmakach czuć dodatkowo nieznaczną metaliczną nutę. [3]
        Wysycenie: Wysycenie szybko spada i staje się w pewnym momencie nieznośnie niskie. A mogłoby pomóc temu piwu... [2.5]
        Opakowanie: Nawet jeśli to miało być oryginalne, dla mnie pomysł owijania szklanej butelki w papier jak spod choinki jest nietrafiony. No chyba, że ma to ułatwiać konsumpcję pod chmurką. Całość sprawia wrażenie zawiniętego po rodzinnym obiedzie w papier pakowny, "coby się w torbie wam nie potłukło", prezentu w postaci resztek domowego wina od babci Krysi. [2.5]
        Uwagi: Awiatik nie spowodował u mnie odlotu. Jest zbyt słodki i brakuje mu gazu i wyrazu. Kormoran (serio?) warzy i rozlewa arcyprzeciętne piwo, które w Radomiu potem "owijają w te sreberka". No takie mi skojarzenia zostaną, przepraszam.

        Moja ocena: [3.075]
        Last edited by wpadzio; 27-08-2012, 22:48.
        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
        Serviatus status brevis est
        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

        Comment

        • Kali82
          Junior
          • 01-2011
          • 8

          #34
          Świetne piwko bardzo popularne w Radomiu.

          W jednej restauracji w parku jest to najczęściej zamawiane piwko. Bardzo mi smakuje ma lekką naprawdę lekką nutę słodkości. Bardzo duża pianka. Pyszotka tylko cena za duża 3,85 zeta.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎