Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Boss, Celtyckie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pess09
    Senior
    • 12-2013
    • 284

    #61
    Wygląd: Ciemny, pod światło rubinowe. [4.5]
    Piana: Niska, sedniopęcherzykowa, delikatnie zabarwiona, szybko opada i lekko oblepia szkło [3.5]
    Zapach: Baaaardzo słodki, takie mleczne krówki, karmel. Przyjemny [4.5]
    Smak: Również strasznie słodki, po kilku łykach jednak się przyzwyczaiłem, piwo bardzo treściwe, oprócz słodyczy czuje głównie karmel i chlebowy posmak, goryczki nie ma. Wydaje się że wszystko jest tak jak powinno być, jednak dla mnie nie jest to szczyt marzeń [3.5]
    Wysycenie: Niskie i to bardzo dobrze, nie wyobrażam sobie takiego piwa mocno nagazowanego [4.5]
    Opakowanie: Takie sobie, nic specialnego, brak informacji o ekstrakcie [3]

    Piwo jest pewnie takie jaki był zamysł, tylko czy jest to pozycja do której ktokolwiek miałby ochotę wracać? Wydaje mi się że nie.
    Last edited by Pess09; 16-12-2014, 21:25.

    Comment

    • laiquibe
      Member
      • 05-2015
      • 36

      #62
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, nieprzejrzysty, delikatne wiśniowe refleksy. [4]
      Piana: Ładna, drobnoziarnista, dość gęsta, ale super szybko zniknęła. Do końca utrzymywała się na minimalnym poziomie. [3]
      Zapach: Jest ciemność! Paloność taka nawet lekko popiołowa, dość mocna. Śliwka, kawa i ta paloność. Po chwili przebijają się słody i robi się zdecydowanie słodko. Zapach dużo obiecuje. [4]
      Smak: Lekkość i słodkość. To pierwsze skojarzenia po spróbowaniu. Brak goryczki, również tej alkoholowej. Kawowość, może jakaś śliwka w tle. Ale niestety wszystko przykryte przez słodkość. Może nawet jakaś minimalna goryczka w posmaku, ale taka naprawdę na granicy wyczuwalności. Zdecydowanie brak kontry dla słodkości - czy to goryczki, czy też kwaskowości. Smak nie dotrzymuje kroku zapachowi. [3]
      Wysycenie: Bardzo niskie, powiedziałbym, że zbyt niskie. [2.5]
      Opakowanie: Pite z bączka. Ten napis "Lubuskie" ni z gruchy ni z pietruchy nie pasuje do etykiety. Brak ekstraktu. [2.5]
      Uwagi: Warka do 10.2015r. (jeśli dobrze rozszyfrowałem oznaczenia). Jednowymiarowe. Gdybym miał ochotę na coś bardzo słodkiego to myślę, że bym sięgnął po to piwo po raz kolejny.

      Moja ocena: [3.35]

      Edit: dorzucę zdjęcia bączka.

      http://miesozerny.pl/wp-content/uploads/2015/06/2.jpg (nie zauważyłem, że zdjęcie piany bardzo się poruszyło, nie nadaję się do publikacji)
      Last edited by laiquibe; 15-06-2015, 22:31.
      http://miesozerny.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎