Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witnica, Master Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9748

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnobladozłoty , uzasadniony parametrami. [4]
    Piana: Biała, dość drobna, rzadka, niezbyt imponująca. Ładnie brudzi szkło. [3.5]
    Zapach: Lekki zapach chmielowy ze śladowym powiewem słodu. [3.5]
    Smak: Chlebowość, delikatna goryczka, w tle znowu ślad słodu. Orzeźwiające. [4]
    Wysycenie: Dużo drobnych bąbelków pracuje na orzeźwiający charakter piwa. [4]
    Opakowanie: Najsłabsza strona piwa. Bączek, czarny goły kapsel, marketowa eta. [3]
    Uwagi: Fajne, lekkie (dla kieszeni też!), niezobowiązujące piwo grillowo-sesyjne, dla plenerowo-oldskulowego fasonu można pić z bąka .

    Moja ocena: [3.725]

    Comment

    • zgoda
      Senior
      • 05-2005
      • 3516

      #32
      Zaskakująco smaczne i gładko wchodzące. Szkoda, że nie mam Żabki w okolicy.
      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

      Comment

      • BartekBas
        Junior
        • 02-2009
        • 18

        #33
        Nareszcie spróbowałem i przyznaję, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zawsze ceniłem sobie Lubuskie, ale Master Pils chyba posmakował mi jeszcze bardziej.
        MojKufelek.pl
        fb.com/MojKufelek

        Comment

        • oyo
          Junior
          • 09-2009
          • 21

          #34
          Piłem wczoraj. Dla mnie za taką cenę bomba

          Comment

          • grishmacko
            Junior
            • 02-2011
            • 12

            #35
            Piwko na pewno warte spróbowania. Delikatna goryczka, schłodzone wchodzi idealnie.Ciekawi mnie okres leżakowania w beczkach.

            Przystępna cena, jednak martwi mnie kaucja za bączka( oczywiście każdy browar ma podobną) ale okolice 0.55zł to gruba przesada. Skąd się bierze taka cena? Ktoś się orientuje?

            Comment

            • wax
              Junior
              • 02-2011
              • 3

              #36
              Jak dla mnie piwo świetne, jak na 1,49 zł. Wyczuwałem jednak przez chwilę lekki metaliczny posmak, jednak to nie zniechęciło mnie do tego piwa. Niezwykle podobne do Lubuskiego, w końcu ten sam browar.
              Muszę jednak przyznać że mogliby się postarać z szatą graficzną butelki - jest mocno ' nijaka '.
              Kaucja za butelkę również mnie przeraża - 55, czy 56 groszy, za dużo.

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4592

                #37
                Nie rozumiem czemu Was tak przeraża kaucja? Chyba nie zagryzacie piwa butelkami? Wystarczy oddać przy najbliższych zakupach i kaucję Wam zwrócą.

                Comment

                • wax
                  Junior
                  • 02-2011
                  • 3

                  #38
                  Ta kaucja przeraża mnie osobiście z tego względu, że mieszkam ok 12 km od miejsca gdzie mogę owe piwo zakupić. Niby nic, ale zabieranie ze sobą butelek jest dość uciążliwe. Sam osobiście, mam z tym bardzo duży problem, ponieważ dojeżdżam do szkoły i zabieranie książek + butelek nie wchodzi w grę.

                  Comment

                  • tfur
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 1305

                    #39
                    spróbowałem i ja. cienkusz, ale z zębem. zawsze to jakaś alternatywa. doceniam korzystną proporcję jakości do ceny.
                    veni, emi, bibi

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wax Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ta kaucja przeraża mnie osobiście z tego względu, że mieszkam ok 12 km od miejsca gdzie mogę owe piwo zakupić. Niby nic, ale zabieranie ze sobą butelek jest dość uciążliwe. Sam osobiście, mam z tym bardzo duży problem, ponieważ dojeżdżam do szkoły i zabieranie książek + butelek nie wchodzi w grę.

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9748

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wax Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ta kaucja przeraża mnie osobiście z tego względu, że mieszkam ok 12 km od miejsca gdzie mogę owe piwo zakupić. Niby nic, ale zabieranie ze sobą butelek jest dość uciążliwe. Sam osobiście, mam z tym bardzo duży problem, ponieważ dojeżdżam do szkoły i zabieranie książek + butelek nie wchodzi w grę.
                        Echhhhh... Też się zdziwiłem... Dzisiaj to już nie te szkoły, co kiedyś... Młodzież też wygodniejsza jakby...

                        Co do piwa, "nadałem" je koledze, który już tak dawno się nie logował na forum, że loginu zapomniał , i on, kurczę, teraz objeżdża Żabki prawobrzeżnej Warszawy i to piwo systematycznie niszczy...

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23817

                          #42
                          O rrety...
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Kwadri
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 1216

                            #43
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Bardzo jasne złoto [3.5]
                            Piana: Niezbyt wysoka, grubobąblowa. Szybko znika do obręczy. [3]
                            Zapach: Delikatny, słodowo-chmielowy. W tle nieprzyjemny aromat stęchlizny. [3]
                            Smak: Niezbyt treściwe, choć orzeźwiający dzięki lekkiej goryczy. Zostaje przyjemny, lekko goryczkowy posmak. [4]
                            Wysycenie: Średniowysokie. [4.5]
                            Opakowanie: Tym razem bączek z czerwoną etykietą, na niej podany producent. Kapsel goły. [3]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [3.5]
                            www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #44
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: prawie, ze słomkowy, wpadający w lekko złocisty [3.5]
                              Piana: po nalaniu ok 2 cm kożuszek, biała, drobna, opada w zauważalnym tempie, nie osadza się na szkle, po kilku minutach cieniutka warstewka [2.5]
                              Zapach: typowo marketowy, czyli lekka, sfermentowana kukurydziana słodycz [3]
                              Smak: dość płytkie w smaku, czuć tylko lekko chmielową goryczkę, ogólnie żadnych negatywnych smaków nie czuję, wybitnie pozytywnych także nie [3.5]
                              Wysycenie: jak dla mnie nasycenie jest prawie idealnie, prawie bo jednak niewielka ponad normę ilość bąbelków mi lekko przeszkadza [4.5]
                              Opakowanie: lubię bączki więc na plus, etykieta dość charakterystyczna, brak firmowego kapsla [4]
                              Uwagi: Piwo dobre na zasadzie szybkiego ugaszenia pragnienia - do tego jest prawie że idealne, ale do posiedzenia przy piwie - nie pasuje.
                              Zakupione w Żabce

                              Moja ocena: [3.3]
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • Carnifex
                                Member
                                • 10-2010
                                • 75

                                #45
                                Przyzwoite piwo. Na początku bardzo entuzjastycznie do niego podchodziłem, ale z czasem już mi trochę przeszło, choć nadal chętnie po nie sięgam.
                                Lekkie, wyraźnie goryczkowe. Zgadzam się w pełni, że bardzo mu blisko do Lubuskiego. Ma ten sam charakterystyczny posmak - i nie mówię tu tylko o goryczce.
                                Ostatnio w Żabce zostały tylko 2 w bączkach, więc dobrałem jedno puszkowe myśląc, że to to samo. Nieźle się przejechałem, wersja RU to niezły szczoch. Dziwna sprawa tak na marginesie z tymi różnymi producentami - mam nadzieje, że przetrwa witnicka wersja, bo to niebo a ziemia między tymi dwoma.
                                Dobrą sprawą jest pojawienie się tego piwa, oznacza jakiś ruch w interesie. Kto się interesuje chętnie skosztuje czegoś nowego, a dla zwykłego klienta to zawsze tani pils.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎