Perła, Trybunalskie Miodowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fuliano
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2010.07
    • 1835

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario_Lopez
    jak już wiele osób zauważyło (słusznie jak się domyślam), że jest to po prostu Perła miodowa, i taka nazwa była by dużo lepsza.
    a mi w Lublinie na Tumidajskiego powiedzieli, że inny miód jest używany

    Comment

    • szukajek
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2010.08
      • 19

      #32
      dobre miodowe piwo w dobrej cenie

      Comment

      • kenubi
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2008.07
        • 87

        #33
        .. jak kto nie pił nic w życiu
        Właśnie wystrzeliła mi tak, że o ku..źwa - mogło oczy wybić kapslem.
        NIGDY NIE OTWIERAĆ "PERŁY" ORDYNARNIE BUTELKA O BUTELKĘ!
        To grozi utratą zdrowia a nawet śmiercią :-D

        Smak: mdły, puszki w połączeniu z szyjką butelki spod kapsla (nie, piję ze szklanki!), miód (kropelka na kadź i jest napis "miód" ?) ma podejrzanie sztuczny posmak.
        No cóż, wiedziałem czego się spodziewać. Wstydziłem się spytać o prytę :P - a chciałem się znieczulić.
        p.s. Jak wchodziła na sklepy to była nawet pijalna, ale to było dawno i nieprawda.
        ps2. Ostatnio widziałem reklamę perły bez gołych/itp. bab - piekło zamarza?

        Comment

        • TraczJanusz
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 2011.04
          • 74

          #34
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Klasyczny kolor jasnego piwa. Jest w miarę w porządku co tu więcej pisać. [4]
          Piana: Super pianka i trzyma się dość długo. Dla mnie bomba! [4.5]
          Zapach: Elegancki zapach czuć od razu miodowy aromat choć może nie tak bardzo intensywnie jak bym chciał. [3.5]
          Smak: Nie jest to Ciechan ani Orkiszowe miodowe ale i tak naprawdę w miarę przyzwoite piwo miodowe o sympatycznym delikatnym miodowym smaku. W tej cenie chyba najlepsze. Bije na głowę np. Łomże Miodową i niewiele ustępuję miodowcom po 5 - 6zł. [3.5]
          Wysycenie: Mogłoby być trochę mniejsze ale w nie jest też największe. [3]
          Opakowanie: Klasyczne opakowanie ala 80s CCCP. Przywodzi na myśl klimat tamtych lat ). Dla mnie super. [4.5]
          Uwagi: Powiem tak, jak chcesz się napić dobrego piwa w przystępnej cenie to nie ma lepszego od Trybunalskiego Miodowego. Można bez żalu wypić 3-4 butelki pod rząd i efekt będzie przyjemniejszy niż po 3-4 piwach z reklam tv. Przy okazji można dziewczynę poczęstować jeśli nie dajemy rady wypić. Pzdr.

          Moja ocena: [3.65]

          Comment

          • robert2
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 2011.08
            • 87

            #35
            Piwo mnie nie zachwyciło ale najgorsze też nie było mogłem go wypić bez grymasu na twarzy a co do szczegółów bardzo duża gęsta piana zbyt mocno jak dla mnie nagazowane kolor ciemno-złocisty a w smaku posmak miodowy z wyczuwalną lekką goryczką faworytem wśród miodziaków nie jest ale kiedyś po nie sięgnę

            Comment

            • Czaja7
              Szeregowy Piwny Łykacz
              • 2015.08
              • 4

              #36
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Złocisty, trochę mętny. [4]
              Piana: No piany to tu prawie nie ma, coś jakbyśmy lali colę zamiast piwa. Nie zostaje też nic na ściance szkła-coś strasznego! [1.5]
              Zapach: Niewyraźny, jak zwykły koncerniak. Czuć minimalnie miód. [2.5]
              Smak: Przyjemny smak, słabe nachmielenie, za to miodowy smaczek jest świetny. Jakoś to w miarę współgra. Trochę za słodki jednak. [3.5]
              Wysycenie: Piwo średnio nasycone, przydałoby się ciut więcej. [3]
              Opakowanie: Wystarczy spojrzeć na butelkę, i już widać jaki browar za tym stoi. Dobry projekt Perły. Butelka w stylu regionalnego browara. [4]
              Uwagi: Browar za około 3 zł, jest to jeden z lepszych trunków Perły według mnie. Polecam, na pewno lepszy od Perły Miodowej.

              Moja ocena: [2.975]

              Comment

              Przetwarzanie...