Jagiełło, Magnus Black (special edition)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.10
    • 6964

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brąz. Klarowne. [4]
    Piana: Nawet ładna, gęsta po nalaniu. Średnio trwała, pod koniec zerowa, nie brudzi szkła. [3]
    Zapach: Jednowymiarowe toffi. Mało piwny. [3]
    Smak: No nie jest obrzydliwe tak całkiem. Słodkie, cukierkowate, syropowe. Karmel, toffi, mleko.
    Wypiłem. [2]
    Wysycenie: Przesadzone, szczypie w gardło. [3]
    Opakowanie: Krzywo przyklejone, lekko pomarszczone, mało estetyczne etykiety, głupia nazwa. Plusik za informacje. [2.5]
    Uwagi: Zmyliła mnie nazwa, aromatycznych nie pijam ideowo. Liczyłem na szwarca bez aromatu i może bez cukru.
    Nie powrócę, choć dla miłośników tego typu napojów można polecić. Może kupię kiedyś mamie.

    Moja ocena: [2.625]
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • TraczJanusz
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2011.04
      • 74

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny kawowy, idealnie pasuje do smaku. [5]
      Piana: Średnio gęsta, w miarę długo trzyma. [4]
      Zapach: Cudowny zapach! Można wyczuć palony cukier, pierniki i w ogóle pachnie jak dzieciństwo [5]
      Smak: Bajka!, to piwo to karmelowy cud! Idealnie skomponowany karmelowy smak z delikatną chmielową nutą. Od teraz jest to mój ulubiony Magnus. Special edition i zasługuję na ten tytuł! [5]
      Wysycenie: Bardzo dobrze wysycone, prawie idealnie. Nie napompowało mnie. [4.5]
      Opakowanie: Jak zwykle nie powala. Irytuje butelka 0,33 (musiałem wziąść dwa). Apeluję po raz kolejny o Magnusy w wersji 0,5l dla facetów . Grafika prosta chyba robiona na Windows 95 ale mnie się podoba prostota, info o składzie jest. [3.5]
      Uwagi: Jak znajdziecie to piwo u siebie w sklepie to brać śmiało, oczywiście jeśli lubicie słodkie piwa. Dla kobiet na pewno idealne. Najlepsze na świecie karmelowe piwo jak dla mnie.

      Moja ocena: [4.8]

      Comment

      • e-prezes
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2002.05
        • 19241

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jak w nazwie "black" to spodziewałem się odsłodzonej wersji Magnusa, a tu ciemnobursztynowa barwa sugerująca bardziej ambera niż darka; [1]
        Piana: Umiarkowana, dość trwała, oblepiająca lekko szkło, czyli ogólnie tego bym się spodziewał; [4]
        Zapach: Sztuczny aromat capuccino i nic poza tym; [1.5]
        Smak: Tragedia! Ulepkowaty, w smaku czuć capuccino. Smakowało jak mrożona kawa z proszku - nijak, a już na pewno nie jak piwo; [2]
        Wysycenie: Równie anemiczne co w nałęczowskim ciemnym; [3]
        Opakowanie: Mała buteleczka, która po wyjęciu z lodówki lepi się, od kleju spod przesuwającej się prawie bezwiednie etykiety. Kapsel goły; [2.5]
        Uwagi: Nigdy więcej!

        Moja ocena: [2.05]

        Comment

        • Mason
          Major Piwnych Rewolucji
          🍼
          • 2010.02
          • 3280

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
          Nigdy więcej!
          No co Ty, przecież to "Najlepsze piwo z browaru regionalnego"
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • fuliano
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2010.07
            • 1835

            #20
            fakt, piwo przeokrutne

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              🥛🥛🥛
              • 2005.01
              • 10386

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano
              fakt, piwo przeokrutne
              E tam, mi smakowało.....
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              • e-prezes
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 2002.05
                • 19241

                #22
                Ja z trudem wypiłem, połowę musiałem rozcieńczyć innym piwem, bo pić się chciało zimnego.

                Comment

                • FidelD
                  Kapral Kuflowy Chlupacz
                  • 2011.03
                  • 36

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Ciemny miedziano-brązowy, ładny i klarowny [4]
                  Piana: Gęsta, drobno pęcherzykowa, opada powoli [4]
                  Zapach: Dla mnie przede wszystkim nuta chemicznej wanilii [2]
                  Smak: Jak bym pił, colę z piwem i olejkiem do ciasta o smaku waniliowym [1.5]
                  Wysycenie: Brak gazu, nawet w trakcie picia nie czuć szczypania w język [1]
                  Opakowanie: Bączek z brzydką etykietą, podano ekstrakt i alkohol, kapsel czarny [2]
                  Uwagi: Niestety nie dopiłem, moje zdrowie jest zbyt cenne, by niszczyć sobie wątrobę czymś co TAK smakuje

                  Moja ocena: [2.05]
                  Czerwone OKO

                  Comment

                  Przetwarzanie...