Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Redd's Cranberry (żurawina)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pt47
    Member
    • 08-2008
    • 39

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grochal122 Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy aby nie zbyt surowo potraktowales te "przepyszne" piwko.Tylko 2,5 za wysycenie?Przeciez w tej puszce jest conajmiej 5-6 barow!
    5-6 barów? a w kotle parowozów jest 16-18 barów.... ciekawe

    Comment

    • grochal122
      Senior
      • 03-2009
      • 102

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pt47 Wyświetlenie odpowiedzi
      5-6 barów? a w kotle parowozów jest 16-18 barów.... ciekawe
      No to wszystko sie zgadza,chyba nie przesadzilem

      Comment

      • pt47
        Member
        • 08-2008
        • 39

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grochal122 Wyświetlenie odpowiedzi
        No to wszystko sie zgadza,chyba nie przesadzilem
        przesadziłeś... ciśnienie w puszce jest dużo niższe.

        Comment

        • grochal122
          Senior
          • 03-2009
          • 102

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pt47 Wyświetlenie odpowiedzi
          przesadziłeś... ciśnienie w puszce jest dużo niższe.
          Poddaję się!!!Mój post był ironiczny,złośliwy i celowo przesadzony.Myślałem,że skumałeś! over

          Comment

          • pt47
            Member
            • 08-2008
            • 39

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grochal122 Wyświetlenie odpowiedzi
            Poddaję się!!!Mój post był ironiczny,złośliwy i celowo przesadzony.Myślałem,że skumałeś! over
            Pewnie tak...

            Comment

            • wrednyhawran
              Senior
              • 07-2010
              • 1784

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: kolor wody z zagęszczonym sokiem malinowym, przy małej ilości soku. Czyli bladoróżowy. [1]
              Piana: Powstaje przy nalewaniu, po czym znika zupełnie bez śladu po upływie ok 5-10sek. [1]
              Zapach: Bardzo sztuczny, żurawinowy z solidnym dodatkiem chemii. Zero akcentów typowo piwnych. - Zapach taniego sztucznego napoju gazowanego. [1]
              Smak: J.w. tani, sztuczny, słodki napój gazowany z dodatkiem kwasku cytrynowego. Nie ma nawet cienia jakiegokolwiek smaczku piwnego. Nie wiem nawet czy to byłoby dobre na pragnienie, bo wg mnie jest zdecydowanie za słodkie - landrynki rozpuszczone w wodzie. Pół punkta tylko za jako taką wypijalność. [1.5]
              Wysycenie: Jak na napój gazowany jest odpowiednie. Jak na piwo...trudno powiedzieć. [3]
              Opakowanie: Oczywiście tradycyjnie namocniejszy punkt programu. Puszka w konwencji Redd'sa, tym razem czarno-złota. W info o składzie podano, że piwa jest tu 91%, ale trudno w to uwierzyć. Minus za ściemę o serii limitowanej mającą podnieść wyniki sprzedaży i zmusić klienta do szybkiego zakupu "na spróbowanie". [3.5]
              Uwagi: Najgorzej wydane 3,89zł w ostatnim czasie. Nie dziwię się już, że niektóre sieci handlowe zmuszają klientów do kupienia od razu czterech piw rezygnując ze sprzedaży pojedynczych puszek - wiedzą po prostu, że jesli ktoś to kupi to bedzie to pierwszy i ostatni raz.
              Ten napój nie ma nic wspólnego z piwem, dlatego też w ogóle nie powinno być możliwości oceniania go w tym dziale. Ale skoro jest, to ocena taka a nie inna.

              Moja ocena: [1.425]
              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
              Małe Piwko Blog
              Małe Piwko Blog na facebooku
              Domowy Browar Demon

              Comment

              • wrednyhawran
                Senior
                • 07-2010
                • 1784

                #22
                Dorzucam foto. Aż mi głupio, że skalałem tym czymś moją szklaneczkę do lambiców
                Attached Files
                Last edited by wrednyhawran; 23-09-2011, 18:56.
                Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                Małe Piwko Blog
                Małe Piwko Blog na facebooku
                Domowy Browar Demon

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dorzucam foto. Aż mi głupio, że skalałem tym czymś moją szklaneczkę do lambiców
                  Ten pokal powinieneś przede wszystkim "skalać" gąbką do mycia naczyń. Te bąbelki na ściankach osadzają się tam gdzie powierzchnia szkła jest brudna.
                  Last edited by kopyr; 23-09-2011, 21:07.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • wrednyhawran
                    Senior
                    • 07-2010
                    • 1784

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ten pokal powinieneś przede wszystkim "skalać" gąbką do mycia naczyń. Te bąbelki na ściankach osadzają się tam gdzie powierzchnia szkła jest brudna.
                    Nie sądzę. To "piwo" jest po prostu nagazowane jak coca-cola i inne napoje tego typu - one też zawsze zostawiają takie bąble na ściankach. A szklanka była myta.
                    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                    Małe Piwko Blog
                    Małe Piwko Blog na facebooku
                    Domowy Browar Demon

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie sądzę. To "piwo" jest po prostu nagazowane jak coca-cola i inne napoje tego typu - one też zawsze zostawiają takie bąble na ściankach. A szklanka była myta.
                      A ja sądzę i to jedynie świadczy o tym, że zawsze masz niedomyte szkło.

                      Zapewniam Cię, że na dokładnie umytej szklance, bąbelki się nie osadzają. Nie ważne jak mocno jest nagazowane piwo. W mocno nagazowanym piwie, bąbelki będą tworzyć się niejako wewnątrz cieczy. Czasami w pokalach umieszcza się specjalnie punkt którym następuje wydzielanie CO2.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #26
                        Brudne szkło albo pije w nim coś innego niż piwo np. mleko, wtedy szkła już niedomyje.

                        czysta gąbka, Ludwik i będzie czyste.
                        Last edited by jacer; 24-09-2011, 09:55.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • wrednyhawran
                          Senior
                          • 07-2010
                          • 1784

                          #27
                          Jeśli ten temat jest dla was tak pasjonujący, to proponuję założyć do niego odpowiedni wątek - tam możecie sobie dyskutować o płynach i gąbkach do naczyń. Z Redd'sem Żurawinowym to nie ma nic wspólnego.
                          Last edited by wrednyhawran; 24-09-2011, 14:40.
                          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                          Małe Piwko Blog
                          Małe Piwko Blog na facebooku
                          Domowy Browar Demon

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jeśli ten temat jest dla was tak pasjonujący, to proponuję założyć do niego odpowiedni wątek - tam możecie sobie dyskutować o płynach i gąbkach do naczyń. Z Redd'sem Żurawinowym to nie ma nic wspólnego.
                            O joj,aleś pozamiatał.

                            Żeby nie było,że nie o Redsie.Jak zobaczę to kupie z ciekawości ale nie spodziewam się niczego rewelacyjnego.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • Kwadri
                              Senior
                              • 10-2009
                              • 1216

                              #29
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Bladoróżowy. [3.5]
                              Piana: Ledwo utworzył się pierścień, który błyskawicznie znikł do zera. [1.5]
                              Zapach: Intensywny, owocowy, ale strasznie sztuczny i mdły. [2.5]
                              Smak: Początek raczej słodki, ale z lekką kwaskowością w tle. Zostawia nieprzyjemny, gorzkawy posmak zmieszany z kwaskową owocowością, ale czuć, że jest ona sztuczna. [2.5]
                              Wysycenie: Wysokie, orzeźwiające. Moim zdaniem nie za duże, nie kłuje w ustach. [4.5]
                              Opakowanie: Czarno-kolorowa puszka. Nic specjalnego. [3]
                              Uwagi:

                              Moja ocena: [2.575]
                              www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                              Comment

                              • CyboRKg
                                Senior
                                • 04-2010
                                • 593

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ten napój nie ma nic wspólnego z piwem, dlatego też w ogóle nie powinno być możliwości oceniania go w tym dziale.
                                Zgadzam sie. To zwyczajna oranzadka zurawinowa. Nie ma zadnych cech piwa. Piana znika od razu jak w coli. Zapach, kolor, smak - wszystko jak napojow gazowanych, dostepnych w kazdym sklepie w 1,5l butelkach. Tyle ze te napoje sa zwykle tansze niz jedna konserwa Redd`sa...
                                "Jedno pivo ne vadi!"
                                "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎