Ciechanów, Ciechan Lagerowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • andszcz
    Porucznik Browarny Tester
    • 2008.07
    • 310

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd
    Właśnie piję Ciechana Lagerowego i podchodzi mi bardzo dobrze. Jestem wręcz zaskoczony smakiem i aromatem. Oby więcej tak dobrych pozycji, które można dostać w każdym większym sklepie, nie tylko branżowym.

    Btw, mała ciekawostka z Google: http://images33.fotosik.pl/459/c019f6b7193b39bf.jpg
    Ooooo, laserowego jeszcze nie piłem
    "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

    Comment

    • robo1
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2012.11
      • 106

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd
      Właśnie piję Ciechana Lagerowego i podchodzi mi bardzo dobrze. Jestem wręcz zaskoczony smakiem i aromatem. Oby więcej tak dobrych pozycji, które można dostać w każdym większym sklepie, nie tylko branżowym.

      Btw, mała ciekawostka z Google: http://images33.fotosik.pl/459/c019f6b7193b39bf.jpg
      No przecież nie jest to nowy trunek jest na rynku już jakiś czas i forumowicze zawsze Lagerowe chwalili wg mnie Wyborne i Lagerowe Ciechana to idealne piwa na codzień.

      Comment

      • dlugas
        Major Piwnych Rewolucji
        🍼
        • 2006.04
        • 4014

        Piłem ostatnio w sobotę jako 3 i 4 z kolei po wypitych wcześniej innych markach i nadal czułem mocny aromat chmielowy. Pomimo już nie czystych kubków smakowych nadal dało się wyczuć porządną goryczkę idącą w kierunku delikatnej wersji Ataku chmielu.

        Koledzy nie przyzwyczajeni do takiej goryczki ledwo zmęczyli lagerowe i przeszli na olsztynskie a ja dla odmiany i złagodzenia języka na kormorana mocno chmielonego.
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • gwzd
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2012.01
          • 622

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robo1
          No przecież nie jest to nowy trunek jest na rynku już jakiś czas i forumowicze zawsze Lagerowe chwalili wg mnie Wyborne i Lagerowe Ciechana to idealne piwa na codzień.
          Dla mnie nowy, nie pijam polskich piw zbyt często. Te, które chciałbym są dostępne hen hen daleko, a reszta mi nie podchodzi. Teraz sytuacja zmusiła mnie do zakupu w sklepie osiedlowym (moje 3 warki pod rząd okazały się kwasiżurami )
          Wcześniej próbowałem Lagerowego może z 2 razy, ale nie podeszło mi zbytnio. Tym razem było inaczej, więc chwalę

          Comment

          • Pendragon
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛
            • 2006.03
            • 13952

            Dalsze rozmowy proszę sobie prowadzić na PW. To jest temat o Ciechanie Lagerowym, a nie o niepasteryzacji, refermentacji i o tym kto jest bardziej mądry. Trochę więcej empatii dla nowych fourmowiczów i mniej zaciekłości.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • robo1
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 2012.11
              • 106

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
              Dalsze rozmowy proszę sobie prowadzić na PW. To jest temat o Ciechanie Lagerowym, a nie o niepasteryzacji, refermentacji i o tym kto jest bardziej mądry. Trochę więcej empatii dla nowych fourmowiczów i mniej zaciekłości.
              Pendragon: Dzięki Odnośnie lagerowego to nie zdarzyło mi się jeszcze trafić na nieudaną partię a pijam to piwko conajmniej raz w tygodniu i należy do moich ulubionych.

              Comment

              • CyboRKg
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2010.04
                • 594

                I tak trzymaj! Polskich dobrych piw z malych browarow regionalnych jest multum. Wiekszosc zagranicznych dostepnych w sklepach to koncerniaki. Z czasem zaczniesz poszukiwac perelek
                "Jedno pivo ne vadi!"
                "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

                Comment

                • dlugas
                  Major Piwnych Rewolucji
                  🍼
                  • 2006.04
                  • 4014

                  to nie zdarzyło mi się jeszcze trafić na nieudaną partię
                  potwierdzam, o dziwo ani razu nie trafiłem na skiślaka ( a biorę raz z lodówki a raz z półki, raz w lecie a raz w jesieni itp.)
                  Jest albo dobre albo bardzo dobre.
                  Niestety muszę raczyć si ętylko butelką, bo z kija nie było mi jeszcze dane.
                  To piwo o takim smaku w tej cenie nie ma obecnie za wielkiej konkurencji.
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • tom38
                    Kapral Kuflowy Chlupacz
                    • 2008.11
                    • 70

                    Tu o Ciechanie pitolimy czy o logistyce,zapasach itp ?
                    A co do lagera ....otworzony chwil pare temu...no tuż po zakończeniu meczu.Prawie 1/3 wyskoczła na blat kuchenny.
                    FIODOR-PIWO moje jedyne paliwo

                    Comment

                    • robo1
                      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                      • 2012.11
                      • 106

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tom38
                      Tu o Ciechanie pitolimy czy o logistyce,zapasach itp ?
                      A co do lagera ....otworzony chwil pare temu...no tuż po zakończeniu meczu.Prawie 1/3 wyskoczła na blat kuchenny.
                      Wiesz z Ciechanami tak bywa ostatnio to w wakacje było kilka partii pod rząd czy WYborowe lub Lager i wszystkie wylatywały z butelki. Może to sposób producenta na zwiększenie zysków

                      Comment

                      • dlugas
                        Major Piwnych Rewolucji
                        🍼
                        • 2006.04
                        • 4014

                        Co prawda nie piję lagerowego czy innych ciechanowskich po kilka razy w tygodniu, ale sporo sztuk już u mnie się spożyło i żaden jeszcze mi nie wyskoczył z butelki.
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • TraczJanusz
                          Kapral Kuflowy Chlupacz
                          • 2011.04
                          • 74

                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Złoty, lekko mętny. [4]
                          Piana: Fajna gęsta i średnio obfita pianka. Idealnie się trzyma do końca picia [4.5]
                          Zapach: Przyjemny chmielowy zapach. [4.5]
                          Smak: Znakomite to Lagerowe, czuć wyraźnie goryczke chmielową i chyba o to chodzi, dla niewprawionych piwoszy może nawet być zbyt mocne w smaku. Wyczuwalne w smaku słody oraz bardzo wyraźne akcenty ziołowo-owocowe. [4.5]
                          Wysycenie: Trochę minimalnie za bardzo wysycone, lekko napompowało mnie :P [4]
                          Opakowanie: Bez rewelacji, jakaś beczka i napis Lagerowe :P, nie zachęca do kupna. [3]
                          Uwagi: Dobry produkt z Ciechana, dużo lepsze jak dla mnie niż np. Ciechan Wyborny . Od dziś jedno z moich ulubionych piw.

                          Moja ocena: [4.375]

                          Comment

                          • Cez
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2003.01
                            • 1789

                            Jedno z najlepszych piwa lagerowych w Polsce, kolor jasnoorzechowy, smak chmielowosłodowy. Minusami są: etykieta - stylizowana na retro z dziwnymi postaciami obok beczki oraz brak piany.
                            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                            Comment

                            • Cez
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2003.01
                              • 1789

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez
                              Jedno z najlepszych piwa lagerowych w Polsce, kolor jasnoorzechowy, smak chmielowosłodowy. Minusami są: etykieta - stylizowana na retro z dziwnymi postaciami obok beczki oraz brak piany.
                              Ciekawostki:
                              - w smaku dodatkowo wyczuwalne nuty miodowe,
                              - data ważności: 12.12.12
                              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                              Comment

                              • YouPeter
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2004.05
                                • 2379

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez
                                Ciekawostki:
                                - w smaku dodatkowo wyczuwalne nuty miodowe,
                                - data ważności: 12.12.12
                                Dość często wyczuwalny nie tylko w tej warce
                                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...