Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Noteckie Niefiltrowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    #16
    Solidne, smaczne piwo - wszystko zostało już powiedziane w poprzednich ocenach. Dalej trzyma poziom - warka z datą przydatności do 31 lipca 2012. Poniżej zdjęcie ( na poprzednim była tylko butelka ). Z testowanych ostatnio wyrobów Czarnkowa - to zdecydowanie najbardziej mi smakowało.
    Attached Files
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10743

      #17
      Jedno z najgorszych piw jakie piłem. Prawie bez gazu, piany i smaku
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Mikko
        Senior
        • 12-2008
        • 583

        #18
        To piwo to gwóźdź do trumny Gontyńca. Pozycjonowane ceną i formą jako piwo z wyższej półki, dla koneserów, drogie w powiedzmy efektownej w pewnym sensie butelce - czarnkowska elita. W smaku okazało się produktem piwo podobnym bez piany, gazu jak wspomniał Anteks, z jakimś ledwie echem smaku Noteckiego sprzed 3 lat. Browar którego produkty były dla mnie kiedyś niesamowitym wejściem w świat prawdziwego piwa, dziś pikuje konsekwentnie w dół wydając na rynek dziesiątki marek, jedna podobna do drugiej i każda tak samo będąca cieniem dawnego piwa smakujące inaczej w zależności w jakim browarze jest robione w danej chwili.
        Napinają się przy tym na jakieś dziwne sklepy czy punkty sprzedaży z gośćmi za ladą którzy przyklejają sobie uśmiechy i trzepią banały jakby dekodery sprzedawali.
        Panie Cholewicki, niech Pan pójdzie do biedronki i kupi piwo Grodzkie za 1,20 zł może to pana zawstydzi.

        Comment

        • bogobar
          Member
          • 02-2004
          • 31

          #19
          Dziwoląg. Noteckie Niskopasteryzowane z "bączka" bije je pod każdym względem, a biorąc pod uwagę cenę - mam wrażenie , że próbują handlować opakowaniem tzn. flaszka, eta, kartonik a'la trumna. Mam nadzieję, że to chwilowa niedyspozycja bo od paru lat ten browar jest w moim prywatnym rankingu w pierwszej trójce w kraju.

          Comment

          • WojciechT
            Senior
            • 09-2012
            • 2546

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Złote, zmętnione. [4.5]
            Piana: Niska i nietrwała. [2]
            Zapach: Trochę słodowy, trochę landrynkowy. [2.5]
            Smak: Pewnie 7 czy 8 lat temu uznałbym je za niezłe - ma posmak słodowy, lekko chlebowy, czyli innymi słowy - ma smak. Albo raczej posmak. Bo poza tym piwo jest przeraźliwie wodniste i puste, a i żadnej goryczki nie sposób odnaleźć. [2.5]
            Wysycenie: W tak pustym piwie powinno być wyższe. [4.5]
            Opakowanie: Typowe małobrowarowe w złym tego słowa znaczeniu. Czyli zwyczajnie brzydkie i nieciekawe. Przynajmniej skład pełen. [3]
            Uwagi: Mam nadzieję, że komentuję właściwe piwo - butelka wygląda zupełnie inaczej, ale parametry oraz nazwa się zgadzają.

            W tej cenie (3,69 + kaucja) i przy podobnej dostępności wolę Ciechany albo Kormorana.

            Moja ocena: [2.675]

            Comment

            • Arti1915
              Junior
              • 10-2015
              • 2

              #21
              Kolor: Złoty kolor, mętne[4.5]
              Piana: U mnie centymetrowa piana przez minutę, potem nic [1]
              Zapach: Trochę drożdży i chmielu, piwo "wyprane z uczuć" [2.5]
              Smak: Nudne piwo. Smak nie jest zły, nie jest też zachwycający, po prostu jest jak najbardziej neutralny, czyli prawie go nie ma. Gładko wchodzi, jednak nie ma nic, czym warto się zachwycać. [2.5]
              Wysycenie: Za małe jak dla mnie[3.5]
              Opakowanie: Typowe dla Noteckiego, wolałem stare etykiety ale ta nie kłuje w oczy [3.5]
              Uwagi: Piwo kupiłem dzisiaj, wypite po kilku godzinach w lodówce więc w niskiej temperaturze, może przez to nie było piany.

              Comment

              • chechaouen
                Senior
                • 01-2011
                • 1180

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Złoto-pomarańczowy, mętny [4]
                Piana: Prawie nic. Lekkie resztki po nalaniu, a po chwili już zero [1.5]
                Zapach: Słód, drożdże i kwiatowa słodycz. I to by było na tyle. Mało to wyraziste [3]
                Smak: Nawet nie najgorzej. Piwo jest dość pełne, treściwe i sycące. Profil słodowo-drożdżowy. Lekka nuta kojarząca się z białym pieczywem. Goryczka niska i dość krótka. Zza tego wszystkiego wychyla się słodkawy posmak. Ogólnie szału nie ma, ale smak pozostawia wrażenie świeżości i orzeźwia. [3.5]
                Wysycenie: Średnie, jak na lagera to dość niskie. Ale nawet pasuje [4.5]
                Opakowanie: Butelka 0,75 l. nawet robi wrażenie. Elegancka kolorystyka w stylu retro. Minus za skandalicznie niedokładny skład. Jedyne info to takie że zawiera słody jęczmienne [4]
                Uwagi:

                Moja ocena: [3.225]
                Last edited by chechaouen; 30-03-2016, 19:41.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎