Krajan, Armagedon 2012

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23860

    #31
    Spoko, mam jeszcze 557 wątków do przejrzenia, zanim się za Ciebie zabiorę
    Last edited by ART; 2012-10-08, 18:32.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • jacekwerner
      Major Piwnych Rewolucji
      🍼
      • 2004.05
      • 2842

      #32
      Piwo całkiem poprawne, gdyby nie "ścierkowy" posmaczek ...
      Poniżej zdjęcie wersji właściwej :
      Attached Files
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • Pancernik
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2005.09
        • 9782

        #33
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty, OK. [4]
        Piana: Słaba, biała, średniodrobna. [3]
        Zapach: Słodowy z jakimś "marketowym" akcentem... [3]
        Smak: Trochę chlebowy, trochę słodowy, na początku zmierza w kierunku beznadziejności, ale potem daje się pić. [3.5]
        Wysycenie: Średnie, moim zdaniem mogłoby być nieco wyższe, może "podniosłoby" piwo... [3.5]
        Opakowanie: Podobne do brata-ciemniaka, tyle, że na białym tle. Nic specjalnego. [3]
        Uwagi: Wypite-odhaczone. Ale, przyznać trzeba, bywają na świecie piwa gorsze...

        Moja ocena: [3.275]

        Comment

        • CyboRKg
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2010.04
          • 594

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
          Olala, to ja namieszałem. wszyscy jesteście w mylnym błędzie, czyli dobrze zrobiliście.
          Piwo, które w nazwie ma w nawiasie (ciemne), powinno być opisane jako (jasne). Zgłaszam do poprawki.
          Czyli teraz w dwoch watkach ludzie pisza o ciemnym, a nie ma zadnego watku o jasnym? Proponuje jeden z tematow skasowac w calosci, a watek o Armagedonie Jasnym zalozyc od nowa.
          "Jedno pivo ne vadi!"
          "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

          Comment

          • CyboRKg
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2010.04
            • 594

            #35
            OK. 2 posty wyzej jest fotka jasnego, a wiec to chyba wlasciwy watek

            Piana na 2 palce, sredniopecherzykowa. Zapach slodowy, slodkawy. Smak taki sam, tyle ze obok slodowej bazy mozna wyczuc lekka goryczke w gardle i kwasek na jezyku. IMO piwko przypomina Namyslow.
            Na moj smak powinno kosztowac ok. 3zl, a nie 4,50. Browar Krajan po wznowieniu produkcji cenowo aspiruje do gornej polki. Niestety ich piwa nadal znajduja sie w tym samym miejscu - pod kreska o nazwie "srednia"
            "Jedno pivo ne vadi!"
            "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

            Comment

            • ender140
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 2010.11
              • 107

              #36
              To nie browar Krajan, a sprzedawca. Ja kupiłem za 3,10.

              Comment

              • becik
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🍼🍼
                • 2002.07
                • 14999

                #37
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: mimo, ze w opisie że jest to piwo ciemne to oceniam jasne, kolor to jaśniutkie zloto [3]
                Piana: mizerna po nalaniu, szybko opada, nie osadza sie na szkle, po kilku minutach jedynie mgliste wspomnienie po niej [2]
                Zapach: typowo marketowy, czyli słód bądź kukurydza, lekki marketowy zapach czyli delikatna stęchłość i metaliczność [2]
                Smak: wodniste, ostre, delikatna słodowość i minimalna goryczka, do tego dochodzą lekko kwaskowato-metaliczne akcenty [2]
                Wysycenie: zdecydowanie za duże, juz sama piana kłuje w podniebienie [2]
                Opakowanie: etykieta nawet nawet, brak firmowego kapsla [4]
                Uwagi: Zdecydowanie przerost formy nad treścią, nie do powtórzenia

                Moja ocena: [2.15]
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Javox
                  PremiumUżytkownik
                  🥛🥛🥛🥛🥛
                  • 2009.11
                  • 6322

                  #38
                  Krzywa krawatka, kapsel goły... za te pieniądze!
                  Aspiracja do górnej półki? Z czym ja się pytam?
                  Piana znika w oczach, gaz słaby, metalizacja atakuje... potem trochę lepsze... nie za słodkie i nie za gorzkie...
                  Zapach jakiś owocowo słodowy... i coś tam z chmielu...
                  Uboga grafika i dennymi napisami...

                  A zatem "nim stanie się koniec" będę pił inne smaczniejsze i tańsze piwka...

                  26.03.13 data ważności...

                  Comment

                  • Viktor
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    🍼
                    • 2002.04
                    • 617

                    #39
                    Krajan, Armagedon, ciemne premium

                    Sklep Kacuś, Radom, 4,80 zł / o,5 l. Piwo o barwie brązowo -rubinowej, ładne gazowanie drobnymi bąbelkami, piana beżowa- zbyt szybko znika, lekka goryczka od palonego słodu, smak podpiwkowy do koźlakowego, może trochę zbyt słodkie, ale w sumie tylko poprawne - na koniec świata zbyt słabe ( taki koniec jakie piwo ).

                    Comment

                    • Mario_Lopez
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2009.08
                      • 991

                      #40
                      Najgorszy w tym piwie jest zapach, nie potrafię określić co to jest, ale nie zachęca do picia, mnie wręcz odrzucił, w smaku troszkę lepiej czuć chlebowy posmaczek, jednak dla mnie raz i wystarczy, szkoda zachodu i pieniędzy na piwa ze stajni Krajana
                      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                      EBE EBE

                      Comment

                      • Kwadri
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2009.10
                        • 1216

                        #41
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Złoty, przyzwoity jak na dwunastkę. Pod światło widać trochę pływających drobinek. [4]
                        Piana: Wysoka, średnio bąbelkowa. Po kilku minutach opada do ochronnej warstwy i tak długo zostaje. Zostawia niewielkie firanki. [4]
                        Zapach: Niezbyt intensywny, lekko słodowy, w tle mineralne nutki. Po ogrzaniu bardzo słabo wyczuwalny DMS. [3.5]
                        Smak: Początkowo przeszkadza za dużo bąbelków. Po chwili lekko słodowy, w tle warzywny posmak. Finisz suchy, raczej wytrawny od goryczki, która nie do końca jest przyjemna. [3]
                        Wysycenie: Nieco za wysokie, kłuje w język. Później łagodnieje. [2.5]
                        Opakowanie: Odważna nazwa, ale etykieta mało skomplikowana, w białych barwach. Parametry podane, kapsel golas. Datą ważności powinien być 21.12.12. [3.5]
                        Uwagi: Z datą do 07.02.2013.

                        Moja ocena: [3.325]
                        www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2004.06
                          • 6310

                          #42
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Zwykłe, niezbyt ciemne złoto. [4]
                          Piana: Średnio wysoka. Opada dość szybko i niewiele po niej zostaje. [3.5]
                          Zapach: Głównie słodowy, ze słabą chmielowością, lekką kwiatowością, trochę mdły, trochę warzywny. [3]
                          Smak: Mdła ściera, wodnistość, warzywa, mizerna goryczka. Niedobre. [2]
                          Wysycenie: Zdecydowanie przegazowane. [2.5]
                          Opakowanie: Ani to premium, ani o niepowtarzalnym smaku, jak głoszą napisy. Biała kolorystyka gorzej się sprawdza niż przy ciemnym Armagedonie. Goły kapsel. [2.5]
                          Uwagi: Pite 24 listopada 2012 r.

                          Moja ocena: [2.65]

                          Comment

                          • patyczek
                            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                            • 2013.01
                            • 220

                            #43
                            No właśnie... To nie koniec świata,. a koniec mojej przygody z tym piwem. 4 zł. za taki wyrób to gruba przesada. Znam jasne dużo tańsze ( np. Mazowieckie z Konstancina, czy Noteckie z Czarnkowa) o niebo lepsze. Zapach ledwo wyczuwalny, jakiś słodkawo-mdły, smak podobnie, do tego metaliczny, na końcu szczypiący w język. Słabiutko...

                            Comment

                            • Javox
                              PremiumUżytkownik
                              🥛🥛🥛🥛🥛
                              • 2009.11
                              • 6322

                              #44
                              A to limitowana wersja czy ciągle to mają "robić" ?

                              Comment

                              • chechaouen
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🍼🍼
                                • 2011.01
                                • 1180

                                #45
                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Jasnozłoty, klarowny, OK [4]
                                Piana: Mała i szybko opada, zostaje cieniuteńska warstwa [3]
                                Zapach: Dziwny, ale nawet przyjemny. Czuć owocowe nuty i akcenty powiedziałbym miodowo-orzechowe? [4]
                                Smak: Całkiem przyjemne. Goryczka średnio głęboka, ale szlachetna i całkiem długo utrzymująca się na języku. Słodowość nieco schowana, ale też jest, wpada w palone klimaty i nieco miodowe akcenty. Do tego ciekawe posmaki, tak jak w zapachu kojarzą mi się z orzechami trochę [4]
                                Wysycenie: Raczej w normie [4]
                                Opakowanie: Estetyczne, ale na kolana nie rzuca. Dość oszczędna etykieta [3.5]
                                Uwagi: Kupione w Almie po promocyjnej cenie 3,75 zł. Przepowiednia Majów co do Armagedonu się nie sprawdziła to i powo trzeba wyprzedać

                                Moja ocena: [3.875]
                                Last edited by chechaouen; 2013-02-08, 19:20.

                                Comment

                                Przetwarzanie...