Svijany, Svijanský Rytíř

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6304

    #91
    raczej w specjalistycznych i w sieciach sklepów piwnych

    Comment

    • LESNICZYy
      Senior
      • 01-2018
      • 955

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX
      W jakim spożywczym w Polsce można kupić takie piwa? Chyba gdzieś blisko granicy.
      No nie bardzo . Jedziesz do naszych sąsiadów i tyle .

      Comment

      • SupeR_PiwosZ
        Senior
        • 05-2008
        • 330

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX
        W jakim spożywczym w Polsce można kupić takie piwa? Chyba gdzieś blisko granicy.
        https://sklepimpuls.pl/produkt/svijansky-ritir/ można zapytać o dostępność. Bo stacjonarnie to go nie widziałem w żadnej sieciówce. A jak masz mocną potrzebę degustacyjną na to piwo to mogę popatrzeć w pobliskich czeskich sklepach. Dość często tam bywa.
        Last edited by SupeR_PiwosZ; 15-08-2024, 17:19.

        Comment

        • AaLeX
          Senior
          • 07-2011
          • 640

          #94
          Dziękuję. Ja mieszkam 20km od Czech, więc akurat nie mam problemu. Ale kosher napisał, że 7zł w spożywczaku. Więc to zrozumiałem, jakoby w jakimś polskim spożywczaku można je kupić za 7zł. Dlatego spytałem gdzie.

          Comment

          • SupeR_PiwosZ
            Senior
            • 05-2008
            • 330

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX
            Dziękuję. Ja mieszkam 20km od Czech, więc akurat nie mam problemu. Ale kosher napisał, że 7zł w spożywczaku. Więc to zrozumiałem, jakoby w jakimś polskim spożywczaku można je kupić za 7zł. Dlatego spytałem gdzie.
            A to lepiej jechać do Czech. Kupisz pewnie taniej (o ile masz jakieś butelki NRW na wymianę) i może świeższą warkę.

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12352

              #96
              We Wrocławiu Svijany bywają w wielu sklepach z piwami, czy nawet w sieciach spożywczych typu Społem lub Lewiatan.

              Comment

              • kosher
                Senior
                • 04-2005
                • 2306

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX
                W jakim spożywczym w Polsce można kupić takie piwa? Chyba gdzieś blisko granicy.
                W Warszawie sklepy stricte piwne. W sieciach marketów Svijany bardzo rzadko widoczne.

                Comment

                Przetwarzanie...