Bavaria-St.Pauli, Astra Urtyp

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Bavaria-St.Pauli, Astra Urtyp

    Astra urtyp z Bavaria - St. Pauli- Brauerei GmbH, Hamburg.
    Szata graficzna: kapsel nawet ładny, srebrny z czerwonym serduszkiem w które jest wkomponowana kotwica. Ten sam motyw znajduje się na etykiecie. Etykieta jest dosyć prosta i nie przedstawia sobą nic wyszukanego jednak mimo tego może się podobać.
    Piwo zawiera 4,9 % alkoholu i mieści się a raczej mieściło w typowej niemieckiej butelce 0,5 l.
    Kolor jasno złoty, zapach chmielowy a nagazowanie bardzo dobre. Chyba największą zaletą tego piwa jest piana. Jest ona gruba i nie robią się w niej dziury do tego utrzymuje się bardzo długo.
    W smaku bardzo wyczuwalna goryczka która zapada w pamięć podniebieniu na długo Trochę za gorzkie dla mnie to piwo, jest bardzo zbliżone smakiem do Holstena niemal że identyczne. Spodziewałem się iż te dwa browary z Hamburga będą miały bardziej zróżnicowane piwa z tej samej klasy.
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 12-2003
    • 10861

    #2
    Piwo te aktualnie pochodzi z browaru Holsten z Hamburga. Browar na St.Pauli został zburzony w wiosnę 2005 roku.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      🥛🥛🥛
      • 01-2005
      • 10386

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
      Piwo te aktualnie pochodzi z browaru Holsten z Hamburga. Browar na St.Pauli został zburzony w wiosnę 2005 roku.
      Nie zmieniałem bo nie wiedziałem. Na etykiecie są takie dane:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • abernacka
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛
        • 12-2003
        • 10861

        #4
        Papier wszystko przyjmie, nawet największą głupotę.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          🥛🥛🥛
          • 01-2005
          • 10386

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
          Papier wszystko przyjmie, nawet największą głupotę.
          OK. Bedę musiał rozdzielić watek, opisac i dodać sobie nowe piwo. Gratuluje czujności.Twoje
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          Przetwarzanie...