Tucher, Kristall Weizen

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    🥛🥛🥛
    • 01-2005
    • 10386

    Tucher, Kristall Weizen

    Butelka 0,5 litra, alkohol 5,2 %, ekstrat nie podany, import prywatny,cena 0,49 euro
    Kolor - złocisty, klarowny
    Piana - drobnobąblowa, wysoka, super trwała
    Zapach - pszeniczno-drożdżowy,wyraźny
    Gaz - troszkę za mało
    Smak - pszeniczno-drożdżowy, delikatne nuty goździkowe, delikatnie kwaskowate
    Dobre. Smaczne. Polecam
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    🥛🥛🥛
    • 01-2005
    • 10386

    #2
    Piwo wygląda tak:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • skitof
      Major Piwnych Rewolucji
      • 11-2007
      • 2478

      #3
      Po prawie czterech latach zmienił się jedynie kapsel. A kryształowy pszeniczniak Tuchera pachnie wyraźnie bananami i smakuje bananowo-gruszkowo. Zdecydowanie wszelkie posmaczki chlebowe, goździkowe czy słodowe są schowane pod owocowymi estrami. Jest to charakterystyczne dla piw pszenicznych kryształowych, a u Tuchera wręcz wzorcowe.

      Comment

      • CyboRKg
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 04-2010
        • 594

        #4
        Pojawil sie dystrybutor w Katowicach, wiec Tuchery beda teraz tu latwo dostepne

        Gesta, wysoka piana o kremowej konsystencji; szybko znika do cienkiego kozuszka. Kolor zloty, klarowne. Zapach bananowy, ale slodki, cukierkowy. Slodki bananowy smak z niewielka doza gozdzika. Wysycenie spore.
        Pierwszy raz pilem klarownego pszeniczniaka, ale jednak pozostane przy tych metnych...
        "Jedno pivo ne vadi!"
        "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

        Comment

        Przetwarzanie...