Darguner, Schloss Dark

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 10-2002
    • 6964

    Darguner, Schloss Dark

    Nie wiadomo kto robi to piwo dla Plusa - wyszukałem, że jeden z dwóch browarów - jak w temacie. Dostępne w biłgorajskim Plusie i pewnie nie tylko w tym.
    Dzisiaj się na nie natknełem pierwszy raz i postanowiłem zaryzykować (miałem złe wspomnienia po Schoss Pilsie).
    Puszka 0,33 za niecałe 1,50zł. Napis: "Piwo ciemne leżakowe z przyprawami korzennymi (12%)."
    Kolor herbaciany, piana krótkotrwała. Zapach bardzo przyjemny - miód i kwiaty ...
    Nasycenie dobre ale szybko znika. Smak dość płytki ale przyjemny; nieco przypomina mi Kamasutrę, tyle, że bardziej wodniste.
    Za tą cenę warto spróbować. Ciekawe piwo, ja na pewno do niego wrócę!
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 12-2003
    • 10861

    #2
    Seta wiadomo kto piwo to robi. Warzy je Darguner Brauerei.
    Last edited by abernacka; 31-01-2007, 23:19.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • rotmistrz
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 06-2005
      • 469

      #3
      Też je zakupiłem w Plusie w Kołobrzegu cena byla przystępna 1.19 PLN za 0,33 puszkę. Walory smakowe i estetyczne tego piwa oceniam na 2,5 brak wyraźnego akcentu tych przypraw korzennych, piana szybko siadla pozostawiajac dzurawy kożuszek, smak bez wyraźnej goryczki lekko herbaciany i wodnisty, kolor herbaty, stestowane i zapomnieć o nim.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
        Seta wiadomo kto piwo to robi. Warzy je Darguner Brauerei.
        Potwierdzam na puszce stoi jak byk,że piwo warzy Darguner


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        Przetwarzanie...