Warsteiner, Premium Verum

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Misiekk
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2001.05
    • 913

    #16
    Piwo o zdecydowanym, wyraźnym smaku. Piwo na poziomie jednak nie przypadło mi do gustu.
    Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

    Comment

    • pjenknik
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.08
      • 3388

      #17
      A ja dostałem to piwo w zamian za pomoc w wyjechaniu ze śniegu pewnemu Niemcowi. Stał i ślizgał się samochodem ok. 30 minut, a ja stałem w oknie kuchni i patrzyłem. W końcu ubrałem się i wyszedłem, wystarczyło popchnąć i wyjechał.
      Zatrzymał się wyjął piwo spod siedzenia i pojechał.
      Piwo bardzo smaczne, choćn zraziła mnie do niego barwa - jasnosłomkowa. Także uboga piana nie wskazywała na szczególne doznania smakowe. A jednak bardzo przyjemne w smaku, na języku pozostaje przyjemna goryczka. Naprawdę dobre. Stawiam 4.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • Piwowar
        Major Piwnych Rewolucji
        🥛🥛🥛🥛
        • 2001.05
        • 2549

        #18
        Według mnie jest to piwo z komputera, zrobione tak, żeby nikt nie mógł przyczepić się że niedobre. Starałem się w nim doszukać jakiegoś charakterystycznego smaku lub zapachu, ale niestety nic nie znalazłem. Wypić wypiję, ale na pewno sobie nie kupię.
        Archiwum piwne

        Poznaj
        http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
        Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
        Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

        Comment

        • Kiena
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2003.05
          • 37

          #19
          Piwo poprawne politycznie. Nie za mocne, nie za słabe. Takie jakieś nijakie. Piłem kiedyś w knajpce.Z wrażeń zostało tylko przykre wspomnienie o kasie, którą mogłem wydać na coś innego i lepszego.

          Comment

          • witkowskiartur
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2003.03
            • 561

            #20
            A mi się zdarzyło ostatnio skosztować warsteinera przywiezionego przez kumpla z Hamburga, W smaku ma troche więcej goryczki niz kupowane u nas w Sklepach ale bardziej orzeźwia, pewnie dla tego, że tak długo nie leży w puszce. Jak się naleje w wysoką piana i poczeka pare minut zeby się trochę odgazowało, to robi się bardzo smaczne piwo.
            KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

            Comment

            • naczelnik
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2003.08
              • 1884

              #21
              Widzę, że zdania na temat tego piwa są bardzo podzielone.
              Wg mnie prawda w tym, co napisał Piwowar. Piwo jakieś takie bardzo płaskie, od piwerwszego łyka czuć, że to musi być ogromna masówka.
              Dość mocno goryczkowe, jasne, nasycone drobnymi bąbelkami, które wydobywają się z piwa cały czas. Początkowo nawet bardzo zdecydowanie ulatują z dna. Piana biała, obfita, drobnoziarnista...po chwili znika całkowicie. Zapach toto ma bardzo chmielowy.

              Zamknięte w butelce 0,5 l z żółto-srebrno-złotą etykietą. Na kontrze próba zachęcenia konsumenta do skosztowania innego wyrobu browaru - Wrasteiner Premium Cola. Tutaj na próbie zachęcenia się skończy. Ja po nie nie sięgnę.
              Popieram domowe browary!

              Polakom gratulujemy naczelnika

              Zamykam browar.
              Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

              gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

              Comment

              • kishar
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2003.10
                • 1691

                #22
                Piłem ostatnio w knajpie.
                Kolor bardzo jasny.
                Zapach w porządku.
                Piana taka sobie.
                W smaku dominują chmielowe aromaty, czuś wyraznie goryczke.
                Mi to piwo odpowiada, warte jest spróbowania, choć za jego cenę można mieć pszeniczniaka.
                ocena 4,5

                Comment

                • bublik
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 2006.02
                  • 14

                  #23
                  Ulubione piwo mojego ojca. Mam babcię blisko granicy pol-niem, więc jak jesteśmy to ojciec zawsze wyskoczy po skrzynkę lub dwie. Dobre piwo, ale rzeczywiście piana nie jest zbyt gęsta... Ojciec powiada, że popsuło się w stosunku do tego, co było kilka(naście?) lat temu. Może coś w tym jest, ale i tak wolę to piwo niż cokolwiek to co leją w 99% polskich knajp :/

                  Comment

                  • tad2x
                    Kapral Kuflowy Chlupacz
                    • 2005.06
                    • 72

                    #24
                    niby bardzo dobre piwo ale na jezyku zostaje mi taki dziwny posmak, cos jakby osadzalo sie na moim jezyku i powodowalo jego sliskosc, pierwszy raz mam cos takiego, dziwne to.

                    Comment

                    • Andi
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2001.07
                      • 1915

                      #25
                      A ja powiem otwarcie ze tak sie zepsulo ze trzeba by je zaliczyc do najgorszych piw.
                      Nie wiem jak mozna takie swinstwo za taka droga cene kupowac.
                      Dla mnie warsteiner to zadne piwo to wyröb Kompiuterowy ktöry z piwem nie ma nic wspölnego
                      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                      http://www.andreas-kronkorken.de

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 2005.03
                        • 5828

                        #26
                        Kupiłem to piwo lane w knajpie w Częstochowie za 8 zł ( ).

                        Co do opakowania to podane w firmowym kuflu i na firmowej podstawce. Kolor jasno złoty - za jasny. Zapach chmielowy. Smak ubogi - po prostu piwna goryczka i nic więcej. Piana szybko opada do zera.

                        Jest to typowy pils. Oceniam go na 3.2 - nic więcej. Nie polecam biorąc pod uwagę, że i w Niemczech jest masa lepszych piw i w Częstochowie kilka lepszych

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        • jacer
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2006.03
                          • 9875

                          #27
                          Butelka 0,5l alk 4,8%

                          Piana slaba, kolor sikowaty, smak slodowy, lekko kwaskowaty. Na jezyku zostaje goryczkowo-metaliczny posmak. Mocne 3+
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • Lukas84
                            Szeregowy Piwny Łykacz
                            • 2007.06
                            • 17

                            #28
                            Jako, że jestem jeszcze w tej branży laikiem, a Warsteiner bardzo mi smakuje, to po prostu zapytam: czy można dostać jakiś gotowiec, który w efekcie będzie przypominał smakiem to piwo???

                            Comment

                            • woosaa
                              Major Piwnych Rewolucji
                              🍼🍼
                              • 2005.07
                              • 1553

                              #29
                              Kupiony w czteropaku w macro... za prawie 16 złociszy.Kolorek jasna słoma/cytryna,piana nietrwała,gaz ok,zapach słaby chmielowy,smak dobry goryczkowaty.Ogólnie to max.3,5.PZDR.
                              mb WOS

                              Comment

                              • TMC555
                                Szeregowy Piwny Łykacz
                                • 2006.11
                                • 11

                                #30
                                Zero pianki...metaliczne ,puste ścierwo.Psik!!!Nigdy więcej..Mam wrażenie jakbym łykał gwoździe,bądz cos innego stalowego.Tfu!!!!
                                Wybaczcie,ale porażka maxymalna.

                                Comment

                                Przetwarzanie...