Beck's, Beck's

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • scoroop
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2006.08
    • 54

    #31
    Siedzę właśnie w Berlinie. Popijam różne piwka wieczorami... I co? Trafiłem na Beck'sa. Komentarz zbędny. Więcej nie kupię. Ale wiecie co jest najgorsze? Niemcy mając dziesiątki pysznych piw do wyboru piją to paskudztwo w naprawdę dużych ilościach... Niby co kto lubi, ale jednak niesmak pozostaje...
    wiele jest dobrych piw na tym świecie... czy starczy życia by ich wszystkich spróbować???

    Comment

    • boroova
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2006.09
      • 1

      #32
      ludzie widać mają przeróżne gusta, bo według mnie to najlepsze piwo z wszystkich!!!

      Comment

      • Shlangbaum
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2005.03
        • 5828

        #33
        Mam nadzieję, że nigdy tego postu nie przeczyta mój znajomek z Bremy - Pan Funke, który dałby się pokroić za to piwo i posypywać rany solą

        Ta ciecz nie ma smaku Lekka goryczka i tyle. Gdzie tu piwo Jest też gaz (nawet za dużo). Potargana firanka piany wygląda jak piwosz rozdzierający szaty w tęskocie za czymś lepszym do wypicia niż ten Beck


        Zdecydowanie nie do picia. Kolega, który mi to piwo w zamian za podwiezienie dał powinien całą noc na grochu klęczeć za karę (zwłaszcza, że butelkę 0,66 l kupił) Dobrze, że sam kiedyś nie kupiłem, jak po relakspolowaniu z e-prezesem miałem dylematy na stacji BP

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • wedge7
          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
          • 2007.01
          • 217

          #34
          Wczoraj je piłem i mój egzemplarz jakoś dziwnie smakował:/ Był po prostu strasznie słodki. A o ile pamiętam nigdy wcześniej taki nie był. Może to wina, krótkiej daty ważności? (piwko miał przydatność do spożycia do 17 lutego)
          W każdym bądź razie byłem bardo niezadowolony choć jak pamiętam wcześniejsze egzemplarze piwo to nie było wcale najgorsze.

          Comment

          • woosaa
            Major Piwnych Rewolucji
            🍼🍼
            • 2005.07
            • 1553

            #35
            Właśnie zaopatrzyłem się w sześciopaka Beck'sa za 11,95 zeta (+chipsy paprykowe w środku ),niestety puszki .Ogólnie piwko dobre w smaku ,zwłaszcza po jakimś polskim koncerniaku PZDR
            mb WOS

            Comment

            • Andrewbrw
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 2004.03
              • 932

              #36
              widzę że ceny Becksa są ostatnio dosyć niskie, ja od wczoraj kupuje go w puszkach (0,5l) po 1 zl 50gr co jest taniochą niesamowitą

              Comment

              • wedge7
                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                • 2007.01
                • 217

                #37
                A zerkaliście na datę ważności? Mój egzemplarz był kupiony za 2 złote (puszka) ale ważność piwka kończyła się za około 2 tygodnie.
                Czyżby wietrzenie magazynów a nie promocja?

                Comment

                • Andrewbrw
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2004.03
                  • 932

                  #38
                  no na bank wietrzenie, u mnie data ważności mija za miesiąc , więc wcale nie tak szybko a cena git

                  Comment

                  • woosaa
                    Major Piwnych Rewolucji
                    🍼🍼
                    • 2005.07
                    • 1553

                    #39
                    Ważne do czerwca ,tak wiec spoko
                    mb WOS

                    Comment

                    • Mikko
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2008.12
                      • 583

                      #40
                      Tak dla ciekawości, Beck's jest jednym z najpopularniejszych piw wśród niemieckiej młodzieży a wiem to z pierwszej ręki. Duch w narodzie niemieckim ginie po mału .

                      Comment

                      • Kwadri
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2009.10
                        • 1216

                        #41
                        Kolor: Jasnozłoty.
                        Piana: Słabo się spieniło. Właściwie po chwili opadła do małej obrączki.
                        Zapach: Chmielowo-słodowy, przyjemny. Z czasem robi się bardziej słodowy. Po otwarciu, pomimo zielonej butelki nie czuć "skunksem".
                        Smak: Miły delikatny pilsnerek z wyważoną, przyjemną goryczą, której posmak długo zostaje w ustach. W miarę picia gorycz bardziej dominuje i jest intensywniejsza.
                        Wysycenie: Wysokie. Mocno szczypie w język. Nadaje piwu orzeźwiający charakter.
                        Opakowanie: Zielona butla z łatwo rozpoznawalną etykietą. Średnie.
                        Uwagi: Dla mnie zawsze było to dobre piwo. Dobrze schłodzone gasi pragnienie w lecie.
                        www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                        Comment

                        • Gość

                          #42
                          Dzisiaj miałem okazję spróbować Becks'a. W zasadzie wrażenie mam podobne, jak większość przedmówców - piwo bardzo średnie. Kolor trochę za jasny, piana bardzo szybko znika, gazu mało i smak jakiś taki też niespecjalny.
                          Z początku smakowało nawet nieźle, ale im dłużej stało, tym było gorsze...

                          Po bardziej rozbudowaną opinię, zapraszam na mojego piwnego bloga:
                          Po tytule posta nietrudno zgadnąć, kto będzie dzisiaj moim bohaterem. Z podróży na Ukrainę ostał mi się jeden Beck's. Niestety dopiero w Pol...



                          Pozdrowionka!

                          Comment

                          • madu
                            Kapral Kuflowy Chlupacz
                            • 2011.03
                            • 76

                            #43
                            http://www.browar.biz/forum/showthread.php?p=972737#post972737

                            Ciekawe czemu ten Beck's zawdzięcza swoją popularność?Reklamie?Przy niemieckim wyborze...Próbowałem tego kiedyś i jakoś niespecjalnie wspominam.W miarę ciekawy był Beck's Gold.

                            Comment

                            • Gość

                              #44
                              Ja myślę, że to wynika ze skali eksportu. Podobnie jest z piwami słowackimi. Pomimo, że Złoty Bażant wcale nie jest najlepszym z nich, to jest dostępny w każdym polskim hipermarkecie...

                              Comment

                              • kurgan
                                Gość
                                • 2004.04
                                • 315

                                #45
                                nie podejrzewałem że może smakować gorzej niż Tyskie, mimo słodzenia na granicy pijalności, 0,6 męczyłem z trudem
                                Last edited by kurgan; 2012-08-25, 17:34.

                                Comment

                                Przetwarzanie...