Wędrowny Browar LajboCKów "KraCK", Uśmiech Dewianta V

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼🍼
    • 2005.02
    • 2734

    Wędrowny Browar LajboCKów "KraCK", Uśmiech Dewianta V

    Butelka 0,33l. Alkohol?, ekstrakt? Kolor ciemny, mocno herbaciany, piwo klarowne. Bardzo ładnie prezentowało się w kuflu. Piana beżowa, bardzo obfita i doskonale utrzymująca się. Niejednorodna i postrzępiona jak na belgijskich piwach. Zapach to kombinacja nut suszonych owoców, ciut chmielu i leciutkie drożdże. Bardzo ładny zapach, dość mocny. Smak również „mocny”. W pierwszym momencie dominują nuty typowe dla górnej fermentacji. Takie trochę owocowe posmaki. Później smak przechodzi zdecydowanie w mocno chmielowe nuty. Wyraźna goryczka. Całość jest wytrawna, bez słodkości. Alkohol nie jest wyczuwalny, ale moc się wyczuwa. Bardzo odpowiednie i trwałe wysycenie. Bąbelki drobniutkie. Opakowanie robocze, bez etykiet. Kapsel goły. Piwo było dobre, więc w tym przypadku pojemność 0,33l uznaję za mankament. Piwo było firmowane przez browar KraCK, ale tak naprawdę jego ojcem jest e-prezes. Dla mnie na pewno to piwo było jednym z najlepszych produktów prezesa. Smak doskonały, a dodatkowo prezes ze świetnym skutkiem wyeliminował wadę czasem występującą w jego piwach, słabą pianę. Gratulację i dzięki.
    Ja MarcinKa też tam byłem i to piwo warzyłem.
    Attached Files
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
Przetwarzanie...