uCieszny Browarek, warka nr 42, Doppelbock, Mocny Koziołek

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2006.03
    • 9875

    uCieszny Browarek, warka nr 42, Doppelbock, Mocny Koziołek

    piana: ładna, lekko przybrudzona, wypełniła kufel po brzegi, opadła do sporej warstwy,
    kolor: ciemny rubin,
    zapach: karmelowy, orzechowy, bardzo przyjemny,
    smak: bardzo smaczne, bardzo pijalne, ledwo co zdążyłem aby opisać na żywo, karmelowe posmaki, orzechowe, mala goryczka bardziej od słodów karmelowych,
    wysycenie: ok


    Bardzo dobre piwo. Teraz zastanawiam się jak musiało smakować piwo weny, toż to musi byc ambrozja, ide do piwnicy po moje aby na bierząco porównac smaki.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)
  • dori
    Porucznik Browarny Tester
    • 2004.10
    • 320

    #2
    Cieszę się, że smakowało
    Na pewno w konkursie bardziej liczyłam na to piwo, niż na saisona. Ale jak widać po punktacji poziom w kategorii Doppelbock był znacznie wyższy niż w kategorii Saison.
    Zobaczymy które miejsce ten Koźlaczek zajął

    Comment

    • jacer
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2006.03
      • 9875

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dori
      Cieszę się, że smakowało
      Na pewno w konkursie bardziej liczyłam na to piwo, niż na saisona. Ale jak widać po punktacji poziom w kategorii Doppelbock był znacznie wyższy niż w kategorii Saison.
      Zobaczymy które miejsce ten Koźlaczek zajął
      No i porównałem. Mój ma mniej posmaków karmelowych, reszta bardzo podobna. Też liczyłem na ten styl.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      Przetwarzanie...