Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MLT
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.12
    • 1045

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dreads
    Fajnie to wygląda Chwilę się musiałem zastanowić, po co chcesz dawać do pszenicznego Gościszewa dopisek "dla Jako Kokanin"
    Wysiłek umysłowy jest zawsze wskazany.

    Comment

    • Pendragon
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛
      • 2006.03
      • 13952

      Nikt tu nie zgłaszał, a się okazuje, że Fortuna wypuściła nowe piwo.... zgadnijcie jakie?
      Tak jest Miodowe (jasne) Nic więcej nie wiem, do dostania od 18 marca (tylko z beczki) w trójmiejskich Degustatorniach.
      Last edited by Pendragon; 2011-04-06, 10:42.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • MLT
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.12
        • 1045

        Poprosze o dodanie: Browar Jabłonowo, Borys mocne, eks. ?, alk. 7,2 %. Warzone dla sklepów Borys w Kwidzynie.

        Comment

        • Andrjusza
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2008.07
          • 5

          Smocza głowa

          Witam, wczoraj wybrałem sie na to piwo do klubu Imbir i bardzo mi zasmakowało. Proszę o informacje czy są sklepy gdzie można je kupić i jaki browar je produkuje (chciałem je dopisać do dziennika piwnego) ??? Pozdrawiam

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2004.06
            • 6310

            Sądzę, że skoro powstał nowy temat dla Lwówka Ratuszowego, choć od Piastowskiego różni się tylko nazwą, bo parametry są takie same, to powinien również powstać nowy dla Gościszewa Pszenicznego. W końcu rożni się od Viva-Hel i ekstraktem, i zawartością alkoholu.

            Comment

            • woosaa
              Major Piwnych Rewolucji
              🍼🍼
              • 2005.07
              • 1553

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
              Nikt tu nie zgłaszał, a się okazuje, że Fortuna wypuściła nowe piwo.... zgadnijcie jakie?
              Tak jest Miodowe (jasne) Nic więcej nie wiem, do dostania od 18 marca (tylko z beczki) w trójmiejskich Degustatorniach.
              Mimo że piłem je z miesiąc temu,to nie zgłaszałem je,bo wg. właścicela lokalu była to próbna warka.Sam nie miał informacji czy będzie dalej warzone.
              Last edited by woosaa; 2011-04-08, 13:28.
              mb WOS

              Comment

              • Pendragon
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛
                • 2006.03
                • 13952

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                Sądzę, że skoro powstał nowy temat dla Lwówka Ratuszowego, choć od Piastowskiego różni się tylko nazwą, bo parametry są takie same, to powinien również powstać nowy dla Gościszewa Pszenicznego. W końcu rożni się od Viva-Hel i ekstraktem, i zawartością alkoholu.
                No jest to logiczny argument, który mnie w końcu przekonał.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Twilight_Alehouse
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2004.06
                  • 6310

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                  No jest to logiczny argument, który mnie w końcu przekonał.
                  Cieszę się

                  Comment

                  • dipeone
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2010.05
                    • 741

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrjusza
                    Witam, wczoraj wybrałem sie na to piwo do klubu Imbir i bardzo mi zasmakowało. Proszę o informacje czy są sklepy gdzie można je kupić i jaki browar je produkuje (chciałem je dopisać do dziennika piwnego) ??? Pozdrawiam
                    To piwo warzy Browar Namysłów, nie jest to nowe piwo. Dostępne w wielu miejscach, także sklepach sieciowych (34), sklepach specjalistycznych oraz niekiedy w osiedlowych sklepiach. Sprawdź w wyszukiwarce.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Generał Wszelkich Fermentacji
                      🥛🥛🥛
                      • 2006.03
                      • 13952

                      Że co? Jakaś Smocza Głowa z Namysłowa?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • dipeone
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2010.05
                        • 741

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                        Że co? Jakaś Smocza Głowa z Namysłowa?
                        Nie doczytałem, myślałem że chodzi o piwo Imbir z Namysłowa ,a nie klub Imbir.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Generał Wszelkich Fermentacji
                          🥛🥛🥛
                          • 2006.03
                          • 13952

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrjusza
                          Witam, wczoraj wybrałem sie na to piwo do klubu Imbir i bardzo mi zasmakowało. Proszę o informacje czy są sklepy gdzie można je kupić i jaki browar je produkuje (chciałem je dopisać do dziennika piwnego) ??? Pozdrawiam
                          Smocza Głowa - tych piw już nie ma. Kiedyś były produkowane przez browar Stary Kraków, a fizycznie przez Relakspol. Obydwu firm już nie ma od ładnych paru lat. Możesz zrobić awanturę w tym Imbirze, że wprowadzają w błąd nieuświadomionych klientów
                          Prawidłowa nazwa tych piw to Zawiercie Czekoladowe (ciemne), a jeśli chodzi o jasne, to nie wiem co tam się kryje, zapewne Zawiercie Bursztynowe, a może po prostu Boner Mocny? Wszystkie te piwa produkuje Browar na Jurze z Zawiercia. A sklepy w Krakowie to już sobie sam musisz znaleźć na forum.
                          Last edited by Pendragon; 2011-04-09, 00:04.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Maremali
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2002.05
                            • 1955

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                            Dziś dodane do DP:
                            - Van Pur, Kastel Fara Alcool
                            - Van Pur, Kastel Premium
                            - Łomża, Stern Extra Strong
                            - Łomża, Export Miodowe
                            - Jagiełło, Bearnard z kniei
                            - Jagiełło, Piwo Ducha z Gór jasne
                            - Konstancin, Pszeniczne
                            - Grodzka 15, Bursztynowe

                            Pozostaje do rozstrzygnięcia kwestia piwa EdelMeister Z Van Pura
                            a pod jaką nazwą dodałeś pszeniczne z Konstancina?
                            Attached Files
                            http://maremali.web-album.org/

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2004.06
                              • 6310

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
                              a pod jaką nazwą dodałeś pszeniczne z Konstancina?
                              Pszeniczne z Konstancina to Konstancin Pszeniczne z GABa.

                              Comment

                              • ElDesmadre
                                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                                • 2010.05
                                • 155

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                                Smocza Głowa - tych piw już nie ma. Kiedyś były produkowane przez browar Stary Kraków, a fizycznie przez Relakspol. Obydwu firm już nie ma od ładnych paru lat. Możesz zrobić awanturę w tym Imbirze, że wprowadzają w błąd nieuświadomionych klientów
                                Prawidłowa nazwa tych piw to Zawiercie Czekoladowe (ciemne), a jeśli chodzi o jasne, to nie wiem co tam się kryje, zapewne Zawiercie Bursztynowe, a może po prostu Boner Mocny? Wszystkie te piwa produkuje Browar na Jurze z Zawiercia. A sklepy w Krakowie to już sobie sam musisz znaleźć na forum.
                                Na pewno nie jest to Bursztynowe, bo to zwyczajny lager, co prawda przedni. To jest pewne że Czarny Smok to Zawiercie Czekoladowe? Jak ostatnio ciemną Smoczą Głowę piłem w Imbirze, to wydawało mi się że smak był dunkelowy, ale mogę się mylić. Zastanawiałem się ostatnio mocno jakie piwa kryją się za nieistniejącymi markami w Imbirze i mam taką hipotezę, biorąc pod uwagę że wydawało mi się (może nieprawidłowo, z powodu oszronionych ścianek kubka i ogólnego zmęczenia pokoncertowego), że jasna Smocza Głowa była mętnawa.
                                http://thebeervault.blogspot.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...