Szukam piw podobnych do smaku OLD GOLD

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jarrro
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2012.10
    • 16

    Szukam piw podobnych do smaku OLD GOLD

    Witam
    Obecnie to piwo OLD GOLD widzę tylko w Ikei, to dla mnie mistrzostwo świata , sdzukam podobnych w smaku, może kto mi pomoże>?
    Pozdrawiam Jarrro
  • Gringo
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼
    • 2007.07
    • 2156

    #2
    Heineken, Birra Moretti, Peroni...
    Last edited by Gringo; 2012-10-27, 19:41.

    Comment

    • jarrro
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2012.10
      • 16

      #3
      Heineken odpada , nie ma goryczki , a dla mnie w piwie najbardziej sexi jest goryczka, tamtych nie znam....

      PS hej Gringo , ty piłes w ogóle OLD GOLD?
      Last edited by jarrro; 2012-10-27, 22:55.
      Pozdrawiam Jarrro

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        🥛🥛🥛
        • 2004.06
        • 5017

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jarrro
        dla mnie w piwie najbardziej sexi jest goryczka,
        A jakie IBU najbardziej lubisz?
        5450 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • Gringo
          Major Piwnych Rewolucji
          🍼
          • 2007.07
          • 2156

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jarrro
          PS hej Gringo , ty piłes w ogóle OLD GOLD?
          Piłem, nawet swoje spostrzeżenia opisałem w odpowiednim wątku. Dla mnie jest to pospolity eurolager, zresztą wywodzący się ze stajni Heinekena.
          Popróbuj jakiś rekomendowanych czeskich pilsów, może wtedy zauważysz różnicę. Uwierz mi, jeszcze 10 lat temu najlepszym na świecie dla mnie piwem była Lapin Kulta spożywana masowo podczas pobytu w Helsinkach, jak teraz przeglądam forum co mnie ominęło (fińskie portery, sahti...) kiedy byłem zapatrzony w tego lagera, to mnie zalewa krew.

          Comment

          • jarrro
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2012.10
            • 16

            #6
            Do Latarnika : za trudne pytanie, nie wnikam w IBU, tak samo jak nie wnikam w budowę auta, bo go nie chcę naprawiać.
            Do zacnego Gringo: dzięki za odpowiedź, w Old Gold zachwyciła mnie goryczka, poza tym ja mam coś ze smakiem, nie wiem , może u Was to samo jest , ale zauważyłem , że trakcie piwa po kilku łykach goryczka ucieka i jej nie czuć.
            Poza Old Gold bardzo miło wspominam nasze Lubuskie - smak bogaty i intrygujący, no i boski Rowing Jack - goryczkowa poezja.
            Mieszkam w Słupsku, to prowincja, jakiegoś wielkiegoo wyboru piw to nie ma, chociaż ostatnimi czasy następuje sympatyczna poprawa
            Last edited by jarrro; 2012-10-28, 22:24.
            Pozdrawiam Jarrro

            Comment

            • Makaron
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2003.08
              • 2107

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jarrro
              Do Latarnika : za trudne pytanie, nie wnikam w IBU, tak samo jak nie wnikam w budowę auta, bo go nie chcę naprawiać.
              Do zacnego Gringo: dzięki za odpowiedź, w Old Gold zachwyciła mnie goryczka, poza tym ja mam coś ze smakiem, nie wiem , może u Was to samo jest , ale zauważyłem , że trakcie piwa po kilku łykach goryczka ucieka i jej nie czuć.
              Poza Old Gold bardzo miło wspominam nasze Lubuskie - smak bogaty i intrygujący, no i boski Rowing Jack - goryczkowa poezja.
              Mieszkam w Słupsku, to prowincja, jakiegoś wielkiegoo wyboru piw to nie ma, chociaż ostatnimi czasy następuje sympatyczna poprawa
              Ciężko znaleść takie piwo, ale proponuję popróbować różnych piw, bo moim zdaniem jest wiele dużo ciekawszych piw z sexy goryczką niż lager opisany przez ciebie.
              Niestety wiele z nich jest ciężko dostępnych, ale warto za nimi pobiegać.
              "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

              Comment

              • volodos
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2008.09
                • 717

                #8
                Nie ma co - dobrze wygląda Old Gold i Lubelskie w zestawieniu z Rowing Jackiem...jak tu pomóc?

                Comment

                • kony
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2005.08
                  • 1701

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos
                  Nie ma co - dobrze wygląda Old Gold i Lubelskie w zestawieniu z Rowing Jackiem...jak tu pomóc?
                  Kolega pisał o Lubuskim a nie Lubelskim ale... w zasadzie to jeden kij, faktycznie kiepska sprawa

                  Comment

                  Przetwarzanie...