Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porter Ciechana 3 lata leżakowany.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2647

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika real_romek Wyświetlenie odpowiedzi
    W Piwonii w Warszawie jest z tego co widziałem po 45 zł, ale w e-sklepie nie ma na razie.
    Jest po 55, sama butla, bez gadżetów.
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • esdeka
      Junior
      • 07-2010
      • 18

      Widział ktoś w Poznaniu?

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10743

        U Macieja
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • noodles
          Senior
          • 09-2005
          • 700

          Dzisiaj kurier przywiózł 2 zamówione zestawy. Czy wasze portery dostarczone przez DPD były również tak zmaltretowane czy to tylko ja miałem pecha ? Pudełka były tak pogniecione, że aż dziw, że zawartość dotarła w całości. Tekturka oddzielająca butelkę od pokala również była podarta i pognieciona więc może portera pakowano w rozpadające się pudełka. W każdym razie dobrze, że nie kupiłem zestawu z myślą o wręczeniu go jako prezent bo miałbym teraz problem. Może w przyszłości należałoby bardziej zadbać o to żeby klienci dostawali przesyłki w dobrym stanie. Tym bardziej, że to miała być ekskluzywna wersja.
          Moja kolekcja podstawek

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13952

            Jak już pisałem, mój egzemplarz też dotarł sponiewierany. Do tego kontretykieta naddarta.
            A wystarczyło obwinąć butlę w folię bąbelkową.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • biker200
              Senior
              • 10-2003
              • 152

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Jak już pisałem, mój egzemplarz też dotarł sponiewierany. Do tego kontretykieta naddarta.
              A wystarczyło obwinąć butlę w folię bąbelkową.
              Ja też dostałem karton cały wygnieciony, na szczęście szkło przeżyło, a karton mnie nie interesował i poszedł na makulaturę.

              Comment

              • annetka
                Senior
                • 03-2003
                • 120

                Butelka wsadzana do kartonu nie mogła być owinięta folią, bo nie zmieściłaby się do kartonu.
                Zamówienia pakowaliśmy na prawdę solidnie, w duże ilości folii, ale niestety nie ma lekarstwa na podejście kurierów do paczek.
                W przyszłym roku z pewnością nie będziemy już korzystać z usług kurierskich.
                Jeżeli chodzi o samo opakowanie, również już jest pomysł na inny materiał niż karton.

                Mimo wszystko cieszę się, że Wasza przesyłki dotarły "całe".
                warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                Comment

                • beerek62
                  Senior
                  • 04-2010
                  • 1040

                  W przyszłym roku moglibyście również zadbać o lepszą stronę estetyczną. Byle jak przyklejona etykieta (bardzo fajna zresztą) jest naprawdę poniżej krytyki.
                  Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                  Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13952

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Butelka wsadzana do kartonu nie mogła być owinięta folią, bo nie zmieściłaby się do kartonu.
                    Być może, ale już taka folia spożywcza "samoprzylepna" na pewno nie stanowiłaby problemu, a zabezpieczyłaby etykiety. A jeśli i ona stanowić by miała kłopot, to trzeba zmienić projekt kartonu. Inne rozwiązanie to nie naklejanie etykiet, tylko ich tylko włożenie do koperty, a kopertę do kartonu. Może być to opcją do wyboru dla klienta. I wtedy żaden kurie nie straszny, tym bardziej, że nikt nie zgłaszał zbicia szkła. To nie wina kuriera, że materiał w kartonie się rusza i tym samym uszkadza, tylko waszego niezbyt dokładnego zabezpieczenia przesyłki.
                    Last edited by Pendragon; 30-12-2012, 21:12.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • annetka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 120

                      Z 300 przesyłek około 10% zostało potłuczonych przez kurierów, skoro około 270 paczek mogło dojść w nienaruszonym stanie, a wszystkie były pakowane tak samo to chyba wnioski nasuwają się same.
                      Jeżeli chodzi o krzywo naklejone etykiety to nie mam nic na swoje wytłumaczenie, mogę jedynie przeprosić.

                      Za rok nie będzie ani przesyłek kurierskich ani kartonów a i z pewnością więcej uwagi przywiążemy do naklejania etykiet.
                      warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                      Comment

                      • noodles
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 700

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Za rok nie będzie ani przesyłek kurierskich ani kartonów a i z pewnością więcej uwagi przywiążemy do naklejania etykiet.

                        No i pięknie. W ostatnim czasie kurierzy z różnych firm uszkodzili kilka przesyłek, które mieli mi dostarczyć. Plaga jakaś. Mam tylko nadzieję, że w związku z usprawnieniem dystrybucji porter w przyszłym roku nie będzie kosztował 100 zł.
                        Moja kolekcja podstawek

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23817

                          Jako drobną uwagę wtrącę, że zazwyczaj w swych regulaminach, firmy kurierskie oczekują wytrzymałości opakowania i zabezpieczenia zawartości w taki sposób, żeby paczka przeżyła upadek z 1 metra (!). Jako że grawitacji się nie zmieni to taki kartonik musi mieć solidniejsze przegródki i tyle. Mnie też irytuje (czasem) nonszalanckie traktowanie przesyłek przez kurierów, ale jedyna radą jest pancerne pakowanie i do tego zabezpieczenie zawartości tak żeby nic się nie przemieszczało.

                          Ale Grudniowy sprezentowany prosto z browaru (dzięki) dotarł do nas w całości i był w miarę dobrze potraktowany przez przewoźnika i cieszy oko (póki nie nadejdzie jego kolej ). Etykieta prezentuje się elegancko, a nad pudełkiem jeszcze bym popracował.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • bialy-r
                            Senior
                            • 04-2008
                            • 100

                            Mam pytanie ile gdzieś może on jeszcze leżakować w butelce? bo nie śpieszy mi się z jego otwieraniem.

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              Dłuuuuuuugo . Przy takim piwie właściwie nie ma limitu czasu leżakowania, najlepiej w stałej temperaturze ok 10 stopni. Ale w 20 stopniach też się nie zepsuje
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • bialy-r
                                Senior
                                • 04-2008
                                • 100

                                Czyli z 10 lat będzie mógł jeszcze poczekać ? - kupiłem go z myślą aby tak jeszcze parę lat poczekał na swój dzień

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎