Porter Ciechana 3 lata leżakowany.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🍼🍼
    • 2004.05
    • 6122

    #31
    Zamówiłem. Ciekawe co z tego wyjdzie. Na szczęście płatne przy odbiorze osobistym.
    MM961
    4:-)

    Comment

    • docent
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2002.10
      • 5205

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf
      Ciekawe jak wypadłby porter "limited edyszon" w starciu z normalnym porterem 22, leżakowanym prywatnie w jakieś piwnicy. Ma ktoś może materiał badawczy do porównania?
      Ma. Mogę się umówić z dysponentem tej limitowanej wersji w celu porównania
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • franekf
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 2004.06
        • 944

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent
        Ma. Mogę się umówić z dysponentem tej limitowanej wersji w celu porównania
        Można się podłączyć? Zakąskę przyniosę
        Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
        http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
        Piwny Janusz bez Teku

        Comment

        • Pendragon
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛
          • 2006.03
          • 13952

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika canigggia
          Porter Grudniowy bardziej nadawałby się na jubileusz 10-lecia działalności Pana Marka w Ciechanowie,
          Ale rocznikowo wszystko się zgadza. 10-lecie trwa. Uznaj sobie, że jest to jubileuszowe, będzie lżej w kieszeni

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • docent
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2002.10
            • 5205

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf
            Można się podłączyć? Zakąskę przyniosę
            Poczekajmy aż przesyłki dotrą, może wtedy się ktoś zadeklaruje.
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • Balesss
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 2012.09
              • 54

              #36
              Czytając komentarze na FB pod postem dotyczącym tego piwa, odnoszę wrażenie, że 75% kupujących kupuje je dla butelki i numerka. W moim mniemaniu ceny tego piwa nic nie tłumaczy poza właśnie tymi dwoma rzeczami: butelka i numerek. Zeszłoroczny porter leżakował 1095 dni, było go 4 razy mniej (1095 butelek 0.5 litrowych) i kosztował dwa razy mniej! Komentarz browaru na moją uwagę był mniej więcej taki: "bo w zeszłym roku było tańsze paliwo i wszystko inne było tańsze" :-) Innymi słowy zrobili to samo i podnieśli cenę. Odpuściłem sobie, ale życzę klientom smacznego

              Comment

              • Mason
                Major Piwnych Rewolucji
                🍼
                • 2010.02
                • 3280

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Balesss
                Zeszłoroczny porter leżakował 1095 dni, było go 4 razy mniej (1095 butelek 0.5 litrowych) i kosztował dwa razy mniej!
                Tak powiadasz? A nie było czasem także 300 butelek litrowych, takich jak w tym roku, które kosztowały po 40 złotych? Rok temu był porter 18 Blg, w tym roku jest 22 Blg.
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • Balesss
                  Kapral Kuflowy Chlupacz
                  • 2012.09
                  • 54

                  #38
                  Trzymam w ręku butelkę portera grudniowego 0.5 litra, spożyć przed 28.06.12, pomyliłem lata i to jest sprzed dwóch lat porter? Sam już nie wiem.
                  "Porter to już brzmi dumnie, a posiadanie trzyletniego portera jest prawdziwym wyróżnieniem. W tym roku nalano tylko 1095 butelek, to tyle ile dni leżakował".

                  Comment

                  • leona
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2009.07
                    • 5853

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Balesss
                    Czytając komentarze na FB pod postem dotyczącym tego piwa, odnoszę wrażenie, że 75% kupujących kupuje je dla butelki i numerka. W moim mniemaniu ceny tego piwa nic nie tłumaczy poza właśnie tymi dwoma rzeczami: butelka i numerek. Zeszłoroczny porter leżakował 1095 dni, było go 4 razy mniej (1095 butelek 0.5 litrowych) i kosztował dwa razy mniej! Komentarz browaru na moją uwagę był mniej więcej taki: "bo w zeszłym roku było tańsze paliwo i wszystko inne było tańsze" :-) Innymi słowy zrobili to samo i podnieśli cenę. Odpuściłem sobie, ale życzę klientom smacznego
                    W Krakowie cena ON w listopadzie zeszłego roku to 5,51 zł, teraz 5,57 zł/litr. Na przykładzie Statoil. Kto chce kupuje bajki. Również życzę smacznego i wznoszę ciechanowskim Porterem 22 leżakowanym 3 lata... w piwnicy

                    Comment

                    • Cyneq
                      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                      • 2011.12
                      • 181

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
                      ... strony na której login ma cała ludzkość oprócz mnie.
                      Dzięki.
                      Nie cała. Mnie też omija życie fejsbukowe, i muszę się męczyć w jakiejś niemodnej tzw. rzeczywistości (z angielskiego "w realu").

                      A zestawik apetyczny, już wiem co chce pod choinkę.

                      Comment

                      • hassan10
                        Kapral Kuflowy Chlupacz
                        • 2010.10
                        • 40

                        #41
                        Z facebooka :
                        "31 minut(y) temu
                        Ogromne zainteresowanie Porterem Grudniowym spowodowało, że kilkaset zamówień doprowadziło do awarii serwera. Pracujemy nad powrotem formularza i lada moment zamówienia powinny być ponownie przyjmowane."

                        Małe przesilenie :P

                        Comment

                        • Promil03
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2007.10
                          • 2833

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                          W Krakowie cena ON w listopadzie zeszłego roku to 5,51 zł, teraz 5,57 zł/litr. Na przykładzie Statoil. Kto chce kupuje bajki. Również życzę smacznego i wznoszę ciechanowskim Porterem 22 leżakowanym 3 lata... w piwnicy
                          Dlaczego bajki? Nikt mnie nie zmuszał do kupienia tego piwa, nie czytałem fejsa zanim zamówiłem. Portery lubię, 55zł (wersja z pokalem) nie majątek. Piwa nie będę leżakował przez następne 3 lata. Siądę kiedyś, otworzę butelkę litrową, porównam z butelką 500ml leżąca od 3 lat w piwnicy. Sama przyjemność.

                          Comment

                          • docent
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 2002.10
                            • 5205

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
                            Siądę kiedyś, otworzę butelkę litrową, porównam z butelką 500ml leżąca od 3 lat w piwnicy. Sama przyjemność.
                            Ja tak sobie obiecuję z edycją 18° w kamionce i butelką z tej samej warki. Ile to już lat ma, pięć?
                            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                            Comment

                            • leona
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2009.07
                              • 5853

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
                              Dlaczego bajki? Nikt mnie nie zmuszał do kupienia tego piwa, nie czytałem fejsa zanim zamówiłem. Portery lubię, 55zł (wersja z pokalem) nie majątek. Piwa nie będę leżakował przez następne 3 lata. Siądę kiedyś, otworzę butelkę litrową, porównam z butelką 500ml leżąca od 3 lat w piwnicy. Sama przyjemność.
                              Nie mam nic do kupowania i degustowania. Stwierdzam jedynie, że z benzyną to bajka, okazuje się, że trzy lata leżakowania też bajka i jak ktoś podrąży to może coś znajdzie jeszcze.
                              Widzę to co widzę i w ogóle się nie wstydzę. Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi

                              Comment

                              • Promil03
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2007.10
                                • 2833

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent
                                Ja tak sobie obiecuję z edycją 18° w kamionce i butelką z tej samej warki. Ile to już lat ma, pięć?
                                Na tamtą kamionkę jeszcze się nie załapałem niestety.

                                Comment

                                Przetwarzanie...