Blogówka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • franekf
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2004.06
    • 944

    Czyżby hejt spoza b.bizu?!
    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
    Piwny Janusz bez Teku

    Comment

    • zgoda
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2005.05
      • 3516

      Dwaj blogerzy się podgryzają.
      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

      Comment

      • Prox
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2013.01
        • 18

        @up: Tylko delikatnie, bez spiny

        Comment

        • franekf
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2004.06
          • 944

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda
          Dwaj blogerzy się podgryzają.
          Popcorn się przyda, czy szybko przyschnie? Bo jestem mało zorientowany?
          Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
          http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
          Piwny Janusz bez Teku

          Comment

          • dlugas
            Major Piwnych Rewolucji
            🍼
            • 2006.04
            • 4014

            Przeta oni się lubią i szanują.

            Raczej jest to darcie z nie zawsze udanego "craftu/kraftu" oraz testowania na klientach (czasem bardzo długo) swoich umiejętności i sprzętu
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • zgoda
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2005.05
              • 3516

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prox
              @up: Tylko delikatnie, bez spiny
              To rozluźnij zwieracze.
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              • becik
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🍼🍼
                • 2002.07
                • 14999

                Piwo dosyć pełne, ale pijalne....

                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                Ciekawe ile degustator zapłacił w lokalu za teku nowego piwa (to tak a propo powyższych postów)
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  🥛🥛🥛
                  • 2003.08
                  • 10756

                  Tomasz Kopyra - światowej sławy znawca piw i bloger. Będzie mówił o tym, że nie wszystkie piwa są warte spróbowania. Na imprezie po konferencji udzieli zaś pożytecznych wskazówek co do degustacji złocistego trunku.
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • Petitpierre
                    Major Piwnych Rewolucji
                    🥛🥛🥛🥛
                    • 2014.01
                    • 2565

                    Nagadał się chłopak nagadał, a konferansjer woła, że jest kupon i będzie Perła do chlania za frajer. I cała idea poszła się...
                    Last edited by Petitpierre; 2015-03-18, 18:25.
                    Mały porterek-przyjaciel nerek

                    Comment

                    • dlugas
                      Major Piwnych Rewolucji
                      🍼
                      • 2006.04
                      • 4014

                      Co nie co odnośnie piwnym premier w naszym kraju (ich ilości i jakości oraz dlaczego tak jest

                      Natłok premier a niski poziom polskiego craftu


                      oraz druga opinia

                      Całe zło piwnych premier
                      Czy Polski Craft premierami stoi? Po części na pewno tak. ElDesmadre w swoim tekście słusznie zauważył, że ilość nowych piw w miesiącu sięgnęła już takiego poziomu, że właściwie tylko ja jestem w s…
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • becik
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🍼🍼
                        • 2002.07
                        • 14999

                        Uwielbiam gwiazdorzenie naszych blogerów, cyt: "że właściwie tylko ja jestem w stanie trzymać rękę na pulsie. I to też nie bez zadyszki"

                        Naprawdę Docencie uważasz, ze jesteś tym jedynym? Ile piw średnio w miesiącu oceniasz?
                        I nie mówię tu o oceniających na browarze tylko o innych blogierach też żyjących z pisania o nowych piwach
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • docent
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2002.10
                          • 5205

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                          Uwielbiam gwiazdorzenie naszych blogerów, cyt: "że właściwie tylko ja jestem w stanie trzymać rękę na pulsie. I to też nie bez zadyszki"

                          Naprawdę Docencie uważasz, ze jesteś tym jedynym? Ile piw średnio w miesiącu oceniasz?
                          I nie mówię tu o oceniających na browarze tylko o innych blogierach też żyjących z pisania o nowych piwach
                          Obserwując piwną blogosferę to tak, uważam że próbuję największej ilości nowych polskich piw. Podając dane za ubiegły miesiąc ujęte w Debiucie Miesiąca spróbowałem 42 z 61 nowych piw. Zadyszka przejawia się w tym, że nie jestem już w stanie ocenić wszystkich próbowanych piw w ARTomacie i czasem się to sprowadza do kilku słów na temat piwa na FB. Co więcej, kończenie próbowania piw z danego miesiąca udaje mi się po około tygodniu miesiąca nowego...
                          I kolejna kwestia "życia z pisania o nowych piwach". Według mojej wiedzy w Polsce tylko Kopyr utrzymuje się z blogerki, a właściwie vlogerki.
                          Last edited by docent; 2015-03-19, 09:40.
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • e-prezes
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🥛🥛🥛🥛🥛
                            • 2002.05
                            • 19244

                            Ty dokładasz do interesu i masz z tego fun

                            Comment

                            • Shedao
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              🥛🥛🥛
                              • 2007.09
                              • 900

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent
                              Obserwując piwną blogosferę to tak, uważam że próbuję największej ilości nowych polskich piw.
                              Światek piwoszy nie kończy się na blogerach.

                              Comment

                              • becik
                                Generał Wszelkich Fermentacji
                                🍼🍼
                                • 2002.07
                                • 14999

                                Tak z ciekawości Docencie, swój blog kierujesz tylko do nazwijmy ich "branżowców" czy do zwykłych ludzi lubiących piwo?

                                Skąd pytanie? Ostatnio gdzieś chyba na FB posłuchałem Twojej oceny chyba Szpunta (choć pewności nie mam). Dwukrotnie porównałeś je do "Eurogenezy". Kto z nas, forumowiczów, blogerów, innych maniaków wie jak smakuje "Eurogeneza"? (zapewne kilka osób). W momencie pisania tego postu nie wiem jaki browar ją uwarzył i nie będę patrzył ale jaki jest sens porównywania czegoś do piwa, którego tak naprawdę nikt nie zna?
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...