Blogówka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.08
    • 4275

    Po fakcie, niektórzy blogerzy ockneli się po krytyce i po artykule robiącego z nich głupków, coś tam napisali krytycznego. Z racji tej sytuacji przeczytałem te niektóre blogi. Wstrzymam się tym razem z krytyką, ale niektórzy blogerzy, aź się o to proszą. Z niczego o tych blogerach się nie wycofuję. Po przeczytaniu blogów mam jeszcze gorsze zdanie o uczestnikach sponsorowanego zwiedzania Perły.

    Comment

    • Marcin_wc
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2005.09
      • 2115

      Jestę blogerę! I to nie byle jakim bo piwnym. Znam się na rzeczy. Wypiłem pierdziliard browarów, więc uważaj neofito! To, że jarasz się Rowning Jackiem wcale nie znaczy, że jesteś cool. Cool i jazz…

      Comment

      • BartekBas
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2009.02
        • 18

        Ja jeszcze odnośnie wyjazdu do Perły i rzetelności artykułu Gazety Wyborczej: Nigdy w życiu nie byłem w Lublinie, choć pan redaktor twierdzi inaczej
        MojKufelek.pl
        fb.com/MojKufelek

        Comment

        • olie
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2011.06
          • 777

          Przeceniacie rolę redaktora (prawdopodobnie stażysty). Lista uczestników została skopiowana z fb Perły, zresztą dla autora i 99% czytelników nazwy tych blogów i tak niczego nie mówią. Tytuł został zmanipulowany, ale celem tego było osiągnięcie większej klikalności. Zamieszczony był dużo bardziej chwytliwy niż np. "Blogerzy w Perle", ale to jest nagminna praktyka na gazeta.pl. W moim odbiorze komunikat Perły i artykuł na gazeta.pl w takim samym stopniu sugerują (nie wprost), że blogerzy przyjechali żeby się przekonać o stosowaniu chmielu w Perle. Na Lubelszczyźnie wszyscy albo piją Perłę i są z niej dumni, albo ją hejtują. Obydwie grupy kliknęły w linka i o to chodziło gazecie. Reakcja blogerów jeszcze się przyczyniła do podbicia klikalności. Kto na tym skorzystał?

          Niektóre płaczliwe wpisy blogerów nieodparcie kojarzą mi się z tym panem, dlatego doceniam tych co potraktowali sprawę z humorem.

          Comment

          • Seta
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2002.10
            • 6964

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie
            Tytuł został zmanipulowany, ale celem tego było osiągnięcie większej klikalności. Zamieszczony był dużo bardziej chwytliwy niż np. "Blogerzy w Perle", ale to jest nagminna praktyka na gazeta.pl.
            Generalnie masz rację, zgadzam się z Twoim osądem całej sprawy, ale mam pytanie - znasz jakiś portal z newsami, który nie stosuje takich praktyk? Pytam całkiem serio. Ostatnio poziom "stron tytułowych" wszystkich portali zrównał się w moim odczuciu z Faktem i mam alergię na tego typu serwisy.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • pioterb4
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2006.05
              • 4322

              Cała sprawa to dobre ostrzeżenie/nauczka dla blogosfery, że do tańca nie zaprasza się każdego kto akurat ma ochotę. Perła od lat posługuje się kłamstwem, a to wmawia, że jest regionalna i niezależna, że mały browar, że koncerny złe zamykały inne browary a oni walczyli za sprawę niczym jakiś ostatni bastion. Istnienie marki zbudowane jest na fałszu i to już powinno dać sporo do myślenia. Rozumiem że przeważyła chęć zwiedzenia browaru, pogadania z technologami i odbycia wspólnej wycieczki. Nie mniej ja widziałem już wczęsniej mnóstwo sygnałów, że do Lublina to lepiej wybrać się prywatnie.

              W całej sytuacji najbardziej po chamsku zachowała się sama Perła, która wysłała notkę prasową do GW, z której jasno wynikało, że celem wizyty było udowodnienie że w piwie jest chmiel. Dziennikarz zrobił z tego artykuł i poszło w świat.

              Comment

              • chemmobile
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2009.03
                • 2168

                Ależ ten świat zły i niedobry. Skandal, można to gdzieś zgłosić?
                Last edited by chemmobile; 2014-02-06, 12:43.
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • rohozecky
                  PremiumUżytkownik
                  🍼🍼
                  • 2008.11
                  • 1839

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile
                  Ależ ten świat zły i niedobry. Skandal, można to gdzieś zgłosić?
                  No co Ty, przecież ten rząd i tak nic w tej sprawie nie zrobi
                  ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                  Comment

                  • emes
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2003.08
                    • 4275

                    Nie tylko Perła może klikać tych blogerów, każdy może ich kliknąć i to za darmo

                    Comment

                    • YouPeter
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2004.05
                      • 2379

                      Może na forum wprowadzimy taki regulamin?

                      Witam Cię. Jesteś na moim blogu. Ja jestem tu gospodarzem, Ty jesteś moim gościem. Aby być mile widzianym gościem, musisz stosować się do moich kilku prostych zasad. Ich przestrzeganie nie powinno być dla Ciebie rzeczą trudną, a dzięki temu na pewno spędzisz tu mile czas. Poniższe zasady dotyczą zarówno bloga, jak i wszystkich pozostałych kanałów,... Read More


                      Tylko zanim skomentujecie to się dwa razy zastanówcie, bo pierwszy komentarz pod tym linkiem ma być pozytywny
                      Last edited by YouPeter; 2014-02-11, 17:41.
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • olie
                        Kapitan Lagerowej Marynarki
                        • 2011.06
                        • 777

                        Blogerzy się profesjonalizują. Inspiracja Kominkiem ewidentna, nawet wygląd bloga podobny.

                        Regulamin Kominka - znajdź 3 różnice

                        Comment

                        • chemmobile
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2009.03
                          • 2168

                          YouPeter
                          Radzę poszukać sobie prawnika. Serio. Autor tego regulaminu zapowiedział, że na następny wypad do browaru (a przynajmniej do Perły) wybierze się z prawnikiem, co by nikt nie używał sobie jego wizerunku. Przy takiej "ostrożności" nie wiesz jak zareaguje na zalinkowanie do jego bloga
                          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                          Comment

                          • tomolek
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2006.05
                            • 1752

                            A tak poważnie. To kto czyta te blogi?
                            www.ohbeautifulbeer.com

                            www.mateuszdrozdowski.pl

                            „Kwaśny Edi herbu Koreb

                            Comment

                            • chemmobile
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2009.03
                              • 2168

                              Ja. Chcę wiedzieć jakie pierdoły i głupoty aktualnie rozpowszechnia niszowy mainstream A tak serio, to nie różni się to od całego Internetu - chcąc znaleźć perełki musisz brodzić w kupie po kolana.
                              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                              Comment

                              • tomolek
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2006.05
                                • 1752

                                No po to przecież czytam to forum
                                www.ohbeautifulbeer.com

                                www.mateuszdrozdowski.pl

                                „Kwaśny Edi herbu Koreb

                                Comment

                                Przetwarzanie...