Mini Browar "EDI"

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Regent
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2002.10
    • 512

    Na MTP Gardenia w Poznaniu zakupiłem 6 rodzajów piwa z browaru EDI i... po degustacji pięciu z nich następnym razem mocno się zastanowię czy warto dać jeszcze szanse temu browarowi. Mętne, Wschowskie, Czekoladowe, Migdałowe zdecydowanie nie polecam, no może jak Czekoladowe będzie kosztowało jakieś 1,50 to ok. Miętowe czemu nie mocno schłodzone przyjemnie się pije. Pozostało mi jeszcze Ciemne ale już boję się je otwierać. Wydaje mi się, że właściciele jeśli chcą utrzymać się na rynku to powinni zdecydowanie poprawić jakość swoich produktów.
    Mniej alkoholu w piwach !!!
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • becik
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🍼🍼
      • 2002.07
      • 14999

      Dziś na kolejnym kiermaszu z regionalną żywnością na Nowym Świecie (W-wa) był jak zwykle Edi (a także, Koreb, Krajan).
      Piwo butelkowe 0.5l w cenie 10 zł
      Tym razem kupiłem tylko jedno - bo wolałem wypić normalnie smakującego stouta w Browarmii za 12zł Kupiłem oprócz butelki, jedno do plastiku z beczki, niestety wylane, nie dałem rady dopić.
      Ale nie o tym, moim zdaniem ludziom z Edi-ego już się w głowach poprzewracało aby za ich ledwo wypijalne piwa (o ile da się wypić, jak nie wyleci z butelki) dawać po 10 zł.
      Mętne niefiltrowane w 5l Pecie wyglądało tragicznie, 4/5 pojemności to beżowa, gęsta breja, tylko reszta na górze przypominała piwo.....
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • piokl13
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2003.06
        • 946

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
        ...
        Ale nie o tym, moim zdaniem ludziom z Edi-ego już się w głowach poprzewracało aby za ich ledwo wypijalne piwa (o ile da się wypić, jak nie wyleci z butelki) dawać po 10 zł.
        ...
        Naczytali się na forum o pozycjonowaniu i zastosowali swoją wiedzę w praktyce .
        Ostatnio jak byli w Auchan w Gdańsku, to piwo z beczki było ok, w dodatku po 6zł.

        Comment

        • kopyr
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2004.06
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
          Dziś na kolejnym kiermaszu z regionalną żywnością na Nowym Świecie (W-wa) był jak zwykle Edi (a także, Koreb, Krajan).
          Piwo butelkowe 0.5l w cenie 10 zł
          Mają tupet. No ale widać, że się sprzedaje. Problem jest jedynie taki, że strasznie zszargają opinię innym małym browarom.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13
          Naczytali się na forum o pozycjonowaniu i zastosowali swoją wiedzę w praktyce .
          Na swój sposób.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • pinek
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2008.04
            • 20

            zakupiłem ostatnio plastik 5l ciemnego wschowskiego i muszę przyznać ze dawało rade. Cena 30 zł za 5 l. Co do ceny 10 zł za 0,5 l to gruba przesada i jest to strzelanie sobie samemu w stopę. No cóż można dyskutować na temat strategi sprzedaży ale znamienne jest iż mimo posiadania 3 knajp we Wschowie w ofercie nie mam żadnego piwa od Ediego po takich cenach nie ma sensu

            Comment

            • anteks
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛
              • 2003.08
              • 10763

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pinek
              No cóż można dyskutować na temat strategi sprzedaży ale znamienne jest iż mimo posiadania 3 knajp we Wschowie w ofercie nie mam żadnego piwa od Ediego po takich cenach nie ma sensu
              kto posiada 3 knajpy ?
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • TomX
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2004.09
                • 1035

                z kontekstu wnioskuję, że chodziło o Wschowę jako taką, tzn. że są 3 bary w miejscowości a w żadnym nie ma ediego. Dobrze myślę?

                Comment

                • pinek
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 2008.04
                  • 20

                  oj. knajp u nas dostatek. chyba z 13-14 ja prowadzę trzy i nie mam Ediego w żadnej

                  Comment

                  • Pankracy
                    Major Piwnych Rewolucji
                    🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 2007.10
                    • 2794

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pinek
                    oj. knajp u nas dostatek. chyba z 13-14 ja prowadzę trzy i nie mam Ediego w żadnej
                    A masz chociaż jakieś ciekawe piwo w jednej z tych swoich knajp?

                    Comment

                    • jacer
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2006.03
                      • 9875

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pinek
                      oj. knajp u nas dostatek. chyba z 13-14 ja prowadzę trzy i nie mam Ediego w żadnej
                      I czyja to zasługa?
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • anteks
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🥛🥛🥛
                        • 2003.08
                        • 10763

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pinek
                        oj. knajp u nas dostatek. chyba z 13-14 ja prowadzę trzy i nie mam Ediego w żadnej
                        a rozmawiałwś z p.Edwardem o możliwości sprzedaży jego piw ?
                        Czy może masz wyłączność na koncernówki ?
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • anteks
                          Generał Wszelkich Fermentacji
                          🥛🥛🥛
                          • 2003.08
                          • 10763

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pinek
                          zakupiłem ostatnio plastik 5l ciemnego wschowskiego i muszę przyznać ze dawało rade. Cena 30 zł za 5 l. Co do ceny 10 zł za 0,5 l to gruba przesada i jest to strzelanie sobie samemu w stopę. No cóż można dyskutować na temat strategi sprzedaży ale znamienne jest iż mimo posiadania 3 knajp we Wschowie w ofercie nie mam żadnego piwa od Ediego po takich cenach nie ma sensu
                          ceny hurtowe są inne , kiedyś we Wrocławiu butelkowe było tańsze niż w browarze
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • anteks
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🥛🥛🥛
                            • 2003.08
                            • 10763

                            a to plon dzisiejszej wizyty
                            Attached Files
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • jacer
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 2006.03
                              • 9875

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks
                              a to plon dzisiejszej wizyty
                              Ale będzie szampanów
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • woosaa
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🍼🍼
                                • 2005.07
                                • 1553

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks
                                a to plon dzisiejszej wizyty
                                Witam.Widzę z tyłu pety 3 l ?.Czy można sie dowiedzieć o ich cenę?.W tamtym roku było 12 zł. PZDR
                                mb WOS

                                Comment

                                Przetwarzanie...