Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów reklamuje się w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wit
    Senior
    • 12-2012
    • 144

    Namysłów reklamuje się w TV

    W zasadzie można by zakończyć post na tym, co w temacie, ale być może coś przegapiłem. Zdaje się, że w TV reklamują się tylko naprawdę bogate firmy albo takie, które pozyskały inwestora (czytaj: sprzedały się) - a ja nic na ten temat nie znalazłem. Znalazłem za to info, że obsługą zajmuje się agencja BBDO, czyli jedna z tych większych.
    W każdym razie piwa, które pojawiają się w reklamach TV, budzą zawsze moje podejrzenia.
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    Na jutubie tez puszczają a jutub nie jest dla bogatych więc teoria padła.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • sklep_banino
      PiwBiz
      • 05-2013
      • 81

      #3
      browar posiada nową stronę www.namyslow.com której głównym elementem jest wspomniany wyżej spot.
      Dziwne że na stronie w dziale ,,Nasze Piwa'' są jedynie trzy pozycje : PILS, NIEPASTERYZOWANE i BIALE PSZENICZNE
      Na starej stronie www.browarnamyslow.com.pl jest szerszy asortyment i ta stronę również otwiera nowy spot reklamowy
      Banino ul.Lotnicza 102
      Czynne pon.-sob: 6 - 22
      niedz: 8- 22

      Comment

      • wpadzio
        Senior
        • 06-2011
        • 2647

        #4
        Koszt średniobudżetowej kampanii reklamowej w TV oscyluje na poziomie 500tys - 1mln złotych. Na pewno Namysłów na to stać. Pozostaje kwestia doboru kanałów komunikacji.
        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
        Serviatus status brevis est
        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          #5
          Bardziej ciekawsze jest to, że zatrudnili Bagińskiego.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • Mastermind1
            Senior
            • 02-2013
            • 248

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            Bardziej ciekawsze jest to, że zatrudnili Bagińskiego.
            Też jestem pod wrażeniem tego nazwiska. Poza reżyserią spotów reklamowych Tomasz Bagiński ma w c.v. nie tylko nominację do najbardziej prestiżowej, przyznawanej w Hollywood nagrody filmowej - Oscara w kategorii krótki film animowany (za "Katedrę"), lecz również reżyserię animacji intro do gier komputerowych: "Wiedźmin", "Wiedźmin2 Zabójcy królów".

            Comment

            • actimel10
              Member
              • 10-2012
              • 62

              #7
              Piw browaru Namysłów nie dać się pić.Ale reklama chyba zadziałała bo mój sąsiad na finał LE przyniósł zamiast jak zwykle Tyskiego to Namysłów Pils.

              Comment

              • WojciechT
                Senior
                • 09-2012
                • 2546

                #8
                E, Białe Pszeniczne nie jest takie złe; a i Zamkowe z kija w relacji jakość-cena nie wypada fatalnie.

                Comment

                • pato92
                  Junior
                  • 08-2012
                  • 18

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sklep_banino Wyświetlenie odpowiedzi
                  browar posiada nową stronę www.namyslow.com której głównym elementem jest wspomniany wyżej spot.
                  Dziwne że na stronie w dziale ,,Nasze Piwa'' są jedynie trzy pozycje : PILS, NIEPASTERYZOWANE i BIALE PSZENICZNE
                  Na starej stronie www.browarnamyslow.com.pl jest szerszy asortyment i ta stronę również otwiera nowy spot reklamowy
                  Stronka www.namyslow.com jest poświęcona "rodzinie" piw Namysłów czyli w/w trzy piwa. Natomiast na stronie www.browarnamyslow.com.pl znajdują się aktualności oraz opisy wszystkich pozostałych produktów z Browaru Namysłów i jest ona jak najbardziej aktualna.

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    #10
                    Artykuł o Browarze Namysłów ukazał się w piątkowej NTO. Andrzej Urbanek zachwala piwa, wypowiedzi kolekcjonerów i prezesa browaru. Jeżeli się uda, to postaram się wrzucić skan.

                    Comment

                    • wit
                      Senior
                      • 12-2012
                      • 144

                      #11
                      A w międzyczasie reklama z TVN Turbo rozprzestrzeniła się na TVN24, o ile mnie pamięć nie myli.

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        #12
                        Piwo od nich jest wypijalne,(szczególnie w relacji cena/jakość), choć wolę pić inne.
                        ogólnie ale nie sądzę, żeby powtórzyło sukces ŻUBRA czy późniejszy kasztelana N.
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎