Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

De Molen - warto?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chmielnicki
    Senior
    • 07-2012
    • 324

    #16
    Odnośnie moich obaw co do RIS-ów (tam chyba bywają takie inklinacje w stronę ciemnych owoców).

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      #17
      No nie wiem, nie mam doświadczenia w tym stylu, ale przede wszystkim spodziewałbym się tam mocno palonych, czekoladowych aromatów, ale tak dobrze zgranych z całym piwem, że na prawdę smakuje wybornie. Do tego treściwość, którą czuć, mimo, że jest nienachalna.

      Spróbuj, wydasz dwie dychy, ale przynajmniej w jakimś stopniu będziesz miał swoje zdanie na ten temat. Ja od jakiegoś czasu dążę do spróbowania piw wszystkich stylów wg BJCP, nie każdy mi podszedł, ale spróbować wypada.
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
        Na rychłą degustację czeka Cocoa Psycho (BrewDog) - jeżeli to piwo mi zasmakuje, sięgnę po Rasputina albo Hemel & Aarde
        Ja lubie RISy, zawsze uważałem że preferuje zdecydowane smaki, ale Cocoa Psycho jak dla mnie był juz zbyt hardcorowy Jest ciekawy ale mocno ekstremalny też. Rasputin na jego tle jest grzeczniejszy.

        Comment

        • kloss
          Senior
          • 03-2003
          • 2526

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
          Najlepiej chyba spróbować wszystkich....
          Ja po trzech darowałem sobie resztę (przynajmniej czasowo). Jakoś te piwa mnie nie przekonują, chociaż wybrałem te, które gatunkowo najbardziej podchodzą pod mój gust.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎