Co to za piwo?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tomi45
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 2011.07
    • 165

    Co to za piwo?

    Jakiś czas temu kupiłem w jednym ze specjalistycznych sklepów w Krakowie czeski porter leżakowany w beczkach po winie. Butelka 0,7l, etykieta w stylu twórczości Pablo Picasso, brak informacji o producencie, nazwa nieczytelna. Czy ktoś wie co to za piwo?
  • WojciechT
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2012.09
    • 2546

    #2
    Masz fotkę?

    Comment

    • Tomi45
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2011.07
      • 165

      #3
      Proszę bardzo - jest fota.
      A jednak Salvatore Dali Na etykiecie jest informacja że piwo leżakowało w piwnicach Browaru Novokosteleckego. Wyczytałem że powstał tam minibrowar. Ale to niestety ślepy trop. Po pierwsze - pierwsza warka jest z sylwestra 2013 (a piwo leżakowało 8 miesięcy w beczkach). Po drugie - na stronie: http://pivni.info/news/12100-minipivovar-snajdr.html są wymienione piwa warzone przez Minipivovar Snajdr (tak się nazywa) - nie ma wśród nich porteru bałtyckiego.
      Attached Files

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 2012.09
        • 2089

        #4
        To piwo to Daliho Vykulenec, więcej informacji tu:
        Pivní styl: Baltic Porter (Porter)     Pivovar: Pardubický pivovar (Pardubice, Pardubický kraj, Česká republika)     Vařeno pro: Černokostelecký zájezdní pivovár     Sezónní: jednorázová várka     Stupňovitost: 19°     Obsah alkoholu: 9 %

        Comment

        • ElDesmadre
          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
          • 2010.05
          • 155

          #5
          To jest ponoć Pardubicky Porter, tyle że potraktowany beczką po winie. Zastanawiałem się nad nim i w sumie to troszkę żałuję że nie kupiłem.
          http://thebeervault.blogspot.com

          Comment

          • Tomi45
            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
            • 2011.07
            • 165

            #6
            Dzięki! Niestety - recenzji prędko nie będzie - spróbuję ukryć butelkę w baaaardzo ciemnym kącie.

            Comment

            Przetwarzanie...