Olbracht a Olbracht ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2008.09
    • 4229

    Olbracht a Olbracht ?

    Identyczne etykiety na nalewaki, podobne nazewnictwo. Różne miasta, czy ten sam właściciel?
    Ja się pogubiłem o co chodzi. Piłem wczoraj Belgian IPA i Pomarańczarnie Króla z Jana Olbrachta ale którego? Toruńskiego czy z Piotrkowa?
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • dzemek
    Porucznik Browarny Tester
    • 2010.12
    • 450

    #2
    Na kartonach z keg nalepka informuje o tym, że Jan Olbracht jest warzony w Piotrkowie Trybunalskim a jednym z dostawców jest Piwoteka Narodowa z Łodzi. Ani słowa o Toruniu. Chodzi o piwa Córa Koryntu oraz jeszcze jakieś jedno ale teraz nie wspomnę nazwy (także 7%).

    Comment

    • zeko
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2004.07
      • 708

      #3
      Drugie 7% piwo z Jana Olbrachta Rzemieślniczego w Piotrkowie to Opactwo Olbrachta (Belgian IPA). Pomarańczarnie Króla również jest z Piotrkowa

      Comment

      • VanPurRz
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2008.09
        • 4229

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko
        Drugie 7% piwo z Jana Olbrachta Rzemieślniczego w Piotrkowie to Opactwo Olbrachta (Belgian IPA). Pomarańczarnie Króla również jest z Piotrkowa
        Dzięki wielkie.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        Przetwarzanie...