Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklepy Piwne - pytanie do Was

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Sklepy Piwne - pytanie do Was

    Jeśli jako sklepy piwne podajecie na bieżąco wszelkie nowości piwne to czy byłby problem aby podawać też ceny piw które sprzedajecie? Skoro niektóre umieszczają nawet ekstrakt czy alkohol to podanie ceny byłoby pikusiem, a dla potencjalnego klienta to dość ważna informacja.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • tristan_tzara
    Senior
    • 12-2007
    • 1038

    #2
    Popieram, przydatne info, szczególnie przy importach.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19195

      #3
      Te kilka on-line'owych sklepów dość łatwo oblookać. Często jednak jest tak, że aby coś zamówić trzeba w kilku Mam na myśli takie sklepy czy stacjonarne?

      Comment

      • yoda79
        Senior
        • 01-2013
        • 861

        #4
        Stacjonarne zapewne. I popieram Becika, to byłoby bardzo przydatne info.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Mam na myśli tylko i wyłącznie sklepy stacjonarne.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • franekf
            Senior
            • 06-2004
            • 944

            #6
            Nie będą podawać, bo nie przyjdziecie
            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
            Piwny Janusz bez Teku

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19195

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
              Mam na myśli tylko i wyłącznie sklepy stacjonarne.
              Ale co będziesz jechał na drugi koniec miasta, bo tam jest o 1 zł taniej?

              Comment

              • tristan_tzara
                Senior
                • 12-2007
                • 1038

                #8
                Nie, ale jak np widzę że będzie nowe piwo z Mikkellera i Russian River w stylu triple sour raspberry ipa lezakowany 5 lat w beczkach po ogorkach kiszonych, to od razu wiem czy opłaca mi się tracić paliwo na dojazd, czy jest poza moim aktualnym finansowym zasięgiem

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ale co będziesz jechał na drugi koniec miasta, bo tam jest o 1 zł taniej?
                  Nie, będę wybierać te, które odwiedzam i które nie są po drugiej stronie miasta. Odwiedzam co najmniej 4 sklepy po tej stronie miasta i dobrze by było mieć porównanie cenowe.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Areh
                    Senior
                    • 12-2014
                    • 120

                    #10
                    dobrze by było mieć porównanie cenowe.
                    I zapewne głównie z tego powodu nie zrobią tego, abyś tego porównania nie miał.

                    Comment

                    • emes
                      Nadszyszkownik Chmielowy
                      • 08-2003
                      • 4275

                      #11
                      Małe sklepy podadzą ceny, to je czeka pewnie standardowy hejt, bo w koncernowym Leclerku na Bielanach te piwa kosztują taniej

                      Comment

                      • kkemot
                        Senior
                        • 12-2013
                        • 119

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Małe sklepy podadzą ceny, to je czeka pewnie standardowy hejt, bo w koncernowym Leclerku na Bielanach te piwa kosztują taniej
                        B day 2.0 kupiony w prawie centrum Warszawy taniej niż w Leclercu. Może niewiele, ale jednak.
                        Przestań już płakać i pisać głupoty, bo jak czytam to forum to naprawdę nóż się w kieszeni otwiera. Każdy kto się nie wypowie pozytywnie ten jest malkontentem, wiecznie niezadowolony i spoza sekty Kopyra. Gdzie ostatnie chyba jest najgorszym grzechem

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎