Kontraktowy Browar Brewera

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BrowarBrewera
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2016.02
    • 1

    Kontraktowy Browar Brewera

    Witajcie!
    Jesteśmy nowym browarem kontraktowym.
    Pochodzimy z Rybnika, a nasze pierwsze piwo uwarzymy w Świętochłowickim Browarze Rzemieślniczym Reden.
    Wkrótce więcej szczegółów.
    Zapraszamy na naszego facebooka:
    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.
  • Krzysiu
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2001.02
    • 14936

    #2
    Niedozwolona reklama. Na drzewo.

    Comment

    • wojciechkr
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2014.06
      • 2

      #3
      Skąd biedni ludzie mają wiedzieć gdzie to kupić, skoro nie mogę poinformować o hurtowni która sprzedaje ich produkty?
      Last edited by ART; 2016-03-18, 15:22.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2001.02
        • 23860

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojciechkr
        Skąd biedni ludzie mają wiedzieć gdzie to kupić, skoro nie mogę poinformować o hurtowni która sprzedaje ich produkty?
        Czy te 70 zł za możliwość reklamowania się przerasta możliwości finansowe firmy?
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • wojciechkr
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2014.06
          • 2

          #5
          Które?

          Comment

          • Shedao
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            🥛🥛🥛
            • 2007.09
            • 900

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojciechkr
            Skąd biedni ludzie mają wiedzieć gdzie to kupić, skoro nie mogę poinformować o hurtowni która sprzedaje ich produkty?
            Bo tutaj zamiast mentalności:

            "O, fajnie że jakiś browar jeszcze uważa że warto informować forumowiczów o swoich działaniach"

            panuje wciąż mentalność:

            "Chcesz móc się reklamować? Zapłać!"

            Comment

            • Cooper
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🍼🍼
              • 2002.11
              • 6055

              #7
              Chyba faktycznie trochę surowa reakcja. Koleś w zasadzie podał tylko news że powstał nowy kontraktowiec i, co duży plus, od razu poinformował gdzie de facto warzą co wśród kontraktowców jak wiemy nie jest powszechne.
              Może gdyby z czasem informował cyklicznie o swoich piwach czy po prostu pisał o swojej firmie na bieżąco, wtedy trzeba bylo by go "skomercjalizować"
              Inaczej, w przypadku popadnięcia w skrajność, KAŻDĄ informację/post ze źródła a więc od właściciela danej firmy, trzeba by uznać za autoreklamę, komercję i narzucić opłaty

              PS: i piszę to jako forumowicz nie lubiący kontraktowców generalnie.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 2001.02
                • 23860

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao
                Bo tutaj zamiast mentalności:

                "O, fajnie że jakiś browar jeszcze uważa że warto informować forumowiczów o swoich działaniach"

                panuje wciąż mentalność:

                "Chcesz móc się reklamować? Zapłać!"

                Znowu życie mnie oszukało... byłem w sklepie i zapłaciłem za zakupy, chociaż należało mi się darmo.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Shedao
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  🥛🥛🥛
                  • 2007.09
                  • 900

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                  Znowu życie mnie oszukało... byłem w sklepie i zapłaciłem za zakupy, chociaż należało mi się darmo.
                  O tym właśnie mówię. Tak trzymać!
                  Last edited by Shedao; 2016-03-18, 17:12.

                  Comment

                  • Krzysiu
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2001.02
                    • 14936

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BrowarBrewera
                    Witajcie!
                    Jesteśmy nowym browarem kontraktowym....
                    Pierwszy wpis użytkownika BrowarBrewera. Żeby się zarejestrować, musiał zatwierdzić regulamin. Wiem, że go nie przeczytał, bo tak mu się śpieszyło do podzielenia się ze światem swoim szczęściem, że nie miał czasu. Tak czy inaczej, reklamy można zamieszczać na określonych warunkach. Tak trudno się dostosować? Całkiem sporo osób składa się na to, by serwis mógł funkcjonować. Wiele osób dzieli się tu sporą wiedzą, nie oczekując z tego tytuły gratyfikacji. Dlaczego jakaś pierdoła, której nie chce się czytać regulaminu, ma być traktowana wyjątkowo?

                    Comment

                    • LubieStrongi
                      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                      • 2016.02
                      • 197

                      #11
                      Bo może chce najpierw zarobić na zarobek, a potem zapłacić.

                      Comment

                      Przetwarzanie...