Szkło dla knajp niezależnych.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arturporada
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 2012.05
    • 151

    Szkło dla knajp niezależnych.

    Cześć

    Pytanie raczej do knajpiarzy.
    Czy ktoś z was miał do czynienia ze szkłem Czeskiej firmy SHAM?
    Ponieważ nieco ponad miesiąc temu dostałem paletę "Szejkerówek" 260szt. Na pierwszy rzut oka ładne, solidne, grube szkło ale już po pierwszym dniu ubiło się kilka sztuk.

    Po paru dniach użytkowania mieliśmy już kilkadziesiąt uszkodzonych najgorzej, że ogromna większość to delikatne uszczerbione krawędzi...

    Teraz boksuję się z tą firmą wysyłając im szklanki do reklamacji. Oczywiście zrzucają całą winę na nas, że wkładamy jeden w drugi po umyciu. Oczywiście na początku chłopaki wkładali szkła w ten sposób ale po tym co się działo ze szkłem od razu przestali i straty z tego powodu wynoszą może 15-20%

    Obecnie po obejrzeniu reklamowanych szklanek postanowili przyznać mi 10% rabatu przy następnym zakupie.

    Po nieco ponad miesiącu użytkowania zostało mi może 30szt :/

    Wiem, że chłopaki z Kontynuacji mieli przeboje z ich szkłem dlatego zrezygnowali.

    Czy ktoś za was forumowiczów miał do czynienia ze szkłem tej firmy?
    Mam na myśli gastronomię.
  • Cooper
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🍼🍼
    • 2002.11
    • 6055

    #2
    Firma która robi szkło nazywa się chyba SAHM
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • arturporada
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2012.05
      • 151

      #3
      Wiadomo. Literówka..

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        🍺🍺🍺
        • 2003.02
        • 12375

        #4
        i nie jest czeską firmą, choć ma tam filię

        Comment

        • arturporada
          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
          • 2012.05
          • 151

          #5
          Domyślałem się tego ale nie chciało mi się już wnikać w historię tej firmy

          Comment

          • rafano
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 2013.08
            • 35

            #6
            Używamy kilku rzeczy produkcji sahma tylko, że nie bezpośrednio od nich ale różnych browarów.
            I oprócz kilku cienkich szkieł rozwalonych wstawieniem jednego w drugie to nie kojarzę żeby się uszkadzały.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23860

              #7
              Jak dla mnie osobliwe, przecież Sahm robi dla gastronomii solidne szkło nie od dziś, może jakaś wadliwa partia to była.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Jack75g
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2009.02
                • 555

                #8
                W swojej kolekcji posiadam ok. 50 szklanek, kufli i pokali browarów krajowych i zagranicznych z huty SAHM o pojemności od 0,2 do 1,0 litra.
                Szkło mocne i solidne podobnie jak konkurencji z RASTAL.
                Krajowi producenci szkła do piwa w moim zbiorze to Krosno, Szczakowa, Tarnów.
                Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                Comment

                • Krzysiu
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2001.02
                  • 14936

                  #9
                  Ja używam czasem jednej szklanki, która już od dawna nie chce się stłuc. To szkło zawsze uchodziło za pancerne.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 2001.02
                    • 23860

                    #10
                    Zamawiałeś to szkło z nadrukiem robionym przez Sahma, czy to ktoś na miejscu realizował?
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    Przetwarzanie...