Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mało linków ale dużo adresów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23819

    #16
    nie sądzisz że łatwiej poruszać się po katalogu zawierającym recenzje danych stron niż mieć w jednym miejcu tysiąc linków w postaci dyskusji? komu się wtedy przyda opis strony który będzie na samym dnie?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #17
      Przeciez to można połączyc: komentarz strony z linkiem do niej. Wydaje mi się, że właśnie MY powinniśmy polecać sobie nawzajem jakieś linki, a nie kopiować jak leci - tylko TE, które obejrzeliśmy i uznaliśmy za ciekawe. Idę do ścieżki....
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #18
        ja się nie upieram , że linki mają być. przecież je po prostu zamieszczam w postach i każdy sobie może skopiować bez udziału ARTA, natomiast bardziej chodziło mi żeby były linki do dużych serwisów piwnych (takich jak browar.biz czy pivo.sk) takich linków jest kilka co najwyżej (przynajmniej jeżeli chodzi o naszą część Europy). a linki do browarów przecież są (z podziałem na zagraniczne i polskie i tutaj chodziło mi tylko o ich uzupełnianie). nigdy nie chciałem żeby zamieszcać linki do stron prywatnych o których się napomyka bądź pisze trochę o piwie
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23819

          #19
          daruję sobie prośby o pomoc, bo wychodzi z tego że więcej czasu mi zajmuje wytłumaczenie wam o co mi chodzi.

          tak więc jak zrobię oskryptowanie do tego czegoś i będzie już gotowe to sobie pokrytykujecie. a jak nie bedzie sie to coś podobać to nie będziecie korzystać i już.

          ale pewnie będzie tak jak z galerią
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #20
            Art, nie chodzi mi o to, żeby linki pakowac bez ładu i składu w dyskusji. Zazwyczaj na linki jest osobna działka, w której są poustawiane według jakiegoś klucza.
            Natomiast recenzje to co innego. W końcu i piwa, i miejscowości dopisujemy losowa, jak co komu przyjdzie do głowy. A recenzje piw wcale nie mają odnośników z browarów, do których wejście jest z głównej strony.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23819

              #21
              w "piwo-gdzie" już jest rozpierducha.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23819

                #22
                Krzysiu napisal/a
                Art, nie chodzi mi o to, żeby linki pakowac bez ładu i składu w dyskusji. Zazwyczaj na linki jest osobna działka, w której są poustawiane według jakiegoś klucza.
                a kto ma niby wstawiać takie klucze, żebyś mógł wg nich sobie szukać interesujących ciebie rzeczy?
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎