Jaworzno, Stanisława Lema 17, Browar Bury

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heckler
    Major Piwnych Rewolucji
    🥛🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2012.09
    • 1906

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
    Dyskusja jest zbędna.
    A tupnięcie noga też było??

    Comment

    • heckler
      Major Piwnych Rewolucji
      🥛🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2012.09
      • 1906

      #17
      Panowie, tak na zakończenie, bo właśnie jadę na piwko, to miłego dnia Wam życzę i zimnego piwka oczywiście też

      Comment

      • heckler
        Major Piwnych Rewolucji
        🥛🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2012.09
        • 1906

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
        ... odwiedzających chce zrobić przyjemność i mimo to sprzedać coś w detalu mimo, że prawnie nie może, a ta osoba później publicznie ogłasza, że ma to w dupie czy sprzedano mu piwo legalnie czy nie, to ja pozostawię to bez komentarza.
        Właśnie tą wspomnianą przez Ciebie część ciała specjalnie ruszyłem i pojechałem do browaru po raz drugi. Po części również po to by rozwiać Twoje teorie spiskowe w temacie rozszczelniania przez browar i tak już sporej dziury vatowskiej, a po drugie żebym nie musiał się już modlić czy przeczyta to ktoś ze skarbówki .
        Niniejszym melduję ( zresztą wcześniej byłem już pewien ), że browar działa legalnie, wystawia paragony i dla tego Panowie możecie spać spokojnie i odwołać spec grupę ze skarbówki
        Co by nie być gołosłownym dołączam skan w/w paragonu.

        Oczywiście głównym celem ponownej wizyty było obejrzenie browaru od środka i przy okazji zakupienie piw. Tym razem, czyli dziś mi się to udało. I mnie po browarze oprowadził miły człowiek którym niewątpliwie jest jeden z piwowarów Mateusz Matyaszek. Dadek wszystko już opisał, więc od siebie tylko dodam, że zakupów w browarze można dokonać w dni powszednie do godziny 16, a oferta piwna zostaje systematycznie powiększana. Na dzień dzisiejszy piwna rodzinka liczy już 10 piw, a jak mówił Mateusz do końca roku powinna powiększyć się do sztuk 14.
        Czyli plany ambitne. Zakupione piwa pakowane są w firmowe, kartonowe koszyczki.
        Piwa lanego najbliżej można napić się w Sosnowcu w Cesarskiej i podobno na kranie zawsze powinno być choć jedno z piw od Burego.
        Podczas dokonywania zakupów miałem przyjemność poznania przybyłego na miejsce właściciela Pana Roberta Burego, oraz jego psa pieszczocha , którzy razem wrócili z małego, pobliskiego grzybobrania . Bardzo dziękuję za miłą gościnę
        Piwna oferta wraz z cenami na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

        - Czeski Lager 10-ka 5 zł. / 0.5 l.
        - Pilzner 12-ka 5.5 zł.
        - Session IPA 12-ka 7 zł.
        - Pszeniczne 12-ka
        - Sweet Stout (kawa i tonka) 15-ka 8.5 zł.
        - Milk Stout 15-ka 8 zł.
        - Vermont IPA 15-ka 7.5 zł.
        - Amerykańska Pszenica 7.5 zł.
        - Witbier 7 zł.
        - Sour Ale Czarna Porzeczka 7.5 zł.

        Parę fotek:





        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...