Zabrze, gdzie na szybkie piwo?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heckler
    Major Piwnych Rewolucji
    🥛🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2012.09
    • 1898

    Zabrze, gdzie na szybkie piwo?

    W sobotę wybieramy się na koncert do Klubu CK Wiatrak i przed tymże koncertem będziemy mieli wolne może ze trzy godzinki. Pytanie brzmi: czy gdzieś w pobliżu , wiatraka, można napić się jakiegoś ciekawego piwa i przy okazji coś smacznie zjeść?? Niekoniecznie musi być to w tym samym lokalu.
  • kjaros
    Porucznik Browarny Tester
    🍼
    • 2007.03
    • 378

    #2
    Valdi Classic - jedzenie ok i bywały tam piwa z ReCraftu i Alternatywy , ale nie byłem tam już chyba z rok. Poniżej kilometra od Wiatraka
    Last edited by kjaros; 2019-11-28, 17:15. Powód: _
    Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

    Comment

    • LESNICZYy
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      🥛🥛🥛
      • 2018.01
      • 955

      #3
      Same piwo to można w krzakach przy Wiatraku . Sprawdzone już lata temu bo w środku to kiepskie piwo i żarcie serwują .
      Last edited by LESNICZYy; 2019-11-28, 17:47.

      Comment

      • heckler
        Major Piwnych Rewolucji
        🥛🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2012.09
        • 1898

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kjaros
        Valdi Classic - jedzenie ok i bywały tam piwa z ReCraftu i Alternatywy , ale nie byłem tam już chyba z rok. Poniżej kilometra od Wiatraka
        Dzięki, zajrzę tam, ale chyba nic z tego nie będzie, bo od 19-tej mają zabawę Andrzejkową .

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy
        Same piwo to można w krzakach przy Wiatraku
        Aż taki spragniony piwa to nie jestem, całkowicie odpada . Nie te lata i nie ta pora roku .

        Comment

        • heckler
          Major Piwnych Rewolucji
          🥛🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2012.09
          • 1898

          #5
          Może tak dla potomnych: w środku leją tyskacza, Lecha itp, ale jest koło ratunkowe w postaci Pilsner Urquell w cenie 10 zł. Czyli dało radę

          Comment

          Przetwarzanie...