Najtansze piwa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2003.01
    • 5071

    U mnie jest w cenie 1,94.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • belze
      Porucznik Browarny Tester
      • 2004.02
      • 301

      Wawa:

      Carefour - Van Pur Premium za 1.29zl (niestety puszka) - nawet nienajgorsze

      Real - Dag`s (browar: belgia) - 1.29zl - tez puszka :/ ale not bad.

      juz nie mowie o leaderowych piwach bo ich sie nei da wogole pic

      Comment

      • robox
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2002.11
        • 8188

        W Championie też widziałem tego Van Pura, w tej samej cenie. Dowiedziałem się od kierowniczki stoiska, że jest to najlepiej sprzedające się piwko.

        Comment

        • Makaron
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.08
          • 2107

          A oto lista w miare tanich piw dostępnych w okolicach Gdyni:

          Amber Hanza dostępna po 1,49 gr osobiście smakuje mi, wygrywa jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. jeden z moich ulubionych pilsów.

          Amber Gryf 1,49zł - według mnie średnie ,ale wypijalne.

          Jurand Premium 1,50zł Nie można powiedzieć ,że piwko jest nijakie,albo niewypijalne. Ale w moim osobistym rankingu nie zajmuje pierwszej dziesiątki.

          Gold browar Północny 1,50zł - niestety nienajlepsze,ale na pewno godne spróbowania chociaż raz.

          Amber Kopernik - 1,50zł ,albo bliskie granice tej ceny, Strasznie trwałą piana, smak dobry, chociaż nierewelacyjny.

          Piwo Non-stop b. kiper 1,50zł wypijalne bez skwaszonej miny...

          Oraz cała oferta Tesco, Geanta(w tym Lider Price) itd, ceny raczej w całej polsce takie same, a jakość oczywiście obniżana wraz z ceną piwa...
          "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

          Comment

          • Cocobango
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2002.04
            • 818

            W leader Price zwanym "Leader Szajsem" można trafić niekiedy całkiem ciekawe rzeczy, i tak przedwczoraj upolowałem tam:
            -Czteropak Perły Chmielowej w cenie 3,56 zł (4x 0,33).
            Jak widać jest to jedna z najtańszych ofert na runku a przytym piwko jest całkiem, całkiem.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 2003.02
              • 7971

              Ja dzisiaj za 4 złote kupiłem 4 półlitrowe Mocne Dobre z Lwówka.
              Wycięcia na etykiecie wskazywały ,że piwko ma tydzień poślizgu od sugerowanej daty do spożycia.Jest bardzo dobre i bardzo tanie
              Last edited by Pogoniarz; 2004-03-03, 15:31.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • Gamzol
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2003.10
                • 4

                Wiara słuchajcie!! CARTER w Kauflandzie poznańskim 0,99 zł puszka 0,5l!!!!!!!

                Comment

                • Gamzol
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2003.10
                  • 4

                  Może coś ciekawego jeszcze dadzą

                  będe na bieżąco bo mam blisko. Trzymta sie-aha jak macie jeszcze jakieś namiary na supersklepy z piwem to namiary prosze

                  PS. Czy w Łodzi jest jakiś fajny sklepik bo wybieram sie w piątek.

                  Comment

                  • Bahus
                    Szeregowy Piwny Łykacz
                    • 2003.11
                    • 11

                    Odp: Wiara słuchajcie!! CARTER w Kauflandzie poznańskim 0,99 zł puszka 0,5l!!!!!!!

                    Gamzol napisał(a)
                    Jaka cena taka jakość. Piwo w smaku przypomina mocz wielbłąda chorego na nerki

                    Comment

                    • Cocobango
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2002.04
                      • 818

                      Odp: Może coś ciekawego jeszcze dadzą

                      Gamzol napisał(a)
                      będe na bieżąco bo mam blisko. Trzymta sie-aha jak macie jeszcze jakieś namiary na supersklepy z piwem to namiary prosze

                      PS. Czy w Łodzi jest jakiś fajny sklepik bo wybieram sie w piątek.
                      -W geancie na Al.Włókniarzy jast dział "Piwa Świata" z dużą ilością zagranicznych piwek.
                      -Sklep firmowy Browarów Łódzkich: ul.Północna(przy browarach) i na ul.Retkińskiej na przeciwko cmentarza.
                      -Jest też taki sklep na Retkini przy tramwaju lini 10 w okolicach ul.Wileńskiej w domu handlowym Gosia. Jest tam sporo polskich piwek z różnych browarów.

                      Comment

                      • orion
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2003.10
                        • 16

                        perla w lider price(lider szajs)

                        Własnie zobaczyłem ją dzisiaj w szczecinskim liderze za bardzoa atrakyjną cene za 4-pak 0.33 za jedyne bodajrze 3.59 mysle ze warto sprawić sobie czteropak za taka cene i piwko bardzo dobre.Czy lider schodzi na dobra droge jesli chodzi o piwa?

                        Comment

                        • becik
                          Generał Wszelkich Fermentacji
                          🍼🍼
                          • 2002.07
                          • 14999

                          raczej na odwrót, perła zmierza w złym kierunku
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • igi
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2002.02
                            • 44

                            Perła wciąż jest bardzo dobrym piwem.Myślę,że dopóki nie przejmie jej jakiś "Wielki Brat" takim pozostanie.Oby!!!

                            Comment

                            • Cocobango
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2002.04
                              • 818

                              Z tego co wiem to jest jednorazowa akcja, data ważności Perły dostępnej w Szajsie to ok 1 miesiąc. Nie tak dawno temu podobna akcja była w Biedronce, gdy tam wszedłem nie mogłem uwierzyć że jestem w tym markecie - cała masa niesptykanych wcześniej piwek. A teraz już nie ma tam nic ciekawego.

                              Comment

                              • Morbital
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2004.03
                                • 72

                                Wojak Szwejk w sklepie w Walimiu - 1.30 + flaszka
                                Ambrosius - Kaufland Wrocław - 0.93 zł. + flaszka za 10gr.
                                piwo Tesco - 0.90zł + szkło
                                Pils Głubczyce 1.29zł flaszka bezzwrotna
                                kiedyś kupiłem Książęce pasteryzowane za 1.39 zł
                                ale najtaniej mam jak naczelnik przyniesie coś do degustacji...

                                Comment

                                Przetwarzanie...