haberbusch i schiele w sądzie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • albeertos
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2001.10
    • 2313

    #61
    szostak napisał(a)
    Bardzo dobre określenie! Korupcjonizm to jest to. Co mamy
    Niektórzy nazywają to jeszcze d***kracją...
    A korupcjonizm w takim zakresie o którym mowa, to według mnie wynika z jednego - im więcej państwa w życiu codziennym i władzy w rękach administracji i urzędów - tym większa korupcja. Każda decyzja urzędnicza to potencjalne pole do korupcji. A w Polsce niestety wszystko zależy od urzędników - bezpośrednio czy pośrednio.
    Otwarcie sklepu z piwem albo otwarcie knajpy może zablokować Rada Osiedlowa Samorządu Pomocniczego na terenie którego ma się ów przybytek znajdować. I to jest pierwsze szczebel, a gdzie dalej?
    PARANOJA!!!
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • szostak
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.02
      • 1176

      #62
      Mamy na forum kilku właścicieli sklepów z piwem. Może zechcieliby podzielić się inform,acjami, komu i ile musieli dać, aby mogli otworzyć legalnie sklep.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2001.02
        • 23860

        #63
        proszę o powrót do oiryginalnego tematu. Jako aktywni Użytkownicy chyba wiecie jak tworzyć nowe tematy.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Krzysiu
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2001.02
          • 14936

          #64
          szostak napisał(a)
          3. Na czele wszystkiego powinien stać meneźer, który się zna i na robocie i na zdobywaniu pieniędzy.
          ... i będzie zdobywał te pieniądze za 3000 zł brutto miesięcznie, he he, bo tyle mniej więcej płacą w takich ośrodkach.

          Przepraszam, Art, ale ten argument zwalił mnie z nóg.

          Wracając do właściwiego tematu - sądzę, że to SLD powinno wypłacić odszkodowanie akcjonariuszom H&S. To w końcu ich kumple tu narozrabiali.

          Comment

          • prima
            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
            • 2001.06
            • 148

            #65
            Wracając do tematu......

            Wczytując się uważnie w arykuł z "Rzeczpospolitej" można dojść do wniosku , że największy problem jest ....... z niewydolną administracją państwową, która od 1991 roku nie może(lub złośliwie nie chce) wydać stosownych decyzji. Z własnego doświadczenia wiem ,że urzędy centralne przeciągają sprawy latami, nie przestrzegają określonych w kpa terminów. A dopiero prawomocne orzeczenie administracyjne można skarżyć do NSA.

            Comment

            • szostak
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2002.02
              • 1176

              #66
              Krzysiu napisał(a)

              ... i będzie zdobywał te pieniądze za 3000 zł brutto miesięcznie, he he, bo tyle mniej więcej płacą w takich ośrodkach.

              Zapłacisz im więcej ?

              Comment

              • Krzysiu
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2001.02
                • 14936

                #67
                szostak napisał(a)
                Zapłacisz im więcej?
                A dlaczego ja? To Ty wymyśliłeś, żeby za te pieniądze przyszedł dobry menadżer.

                Comment

                • szostak
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2002.02
                  • 1176

                  #68
                  Krzysiu napisał(a)

                  A dlaczego ja? To Ty wymyśliłeś, żeby za te pieniądze przyszedł dobry menadżer.
                  W Łęcznej taki menedźer pszyszedł. W Hańsku, Chodlu i jeszczse paru innych miejscach gminnymi domami kultury kierują faktycznie menedźerowie. I jakoś nie marudzą.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 2001.02
                    • 23860

                    #69
                    prosiłem Was o coś, przypominam zatem że macie się wynieść do nowego tematu. następne posty nie na temat będę kasował.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    Przetwarzanie...