Piwo czy wino?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Major Piwnych Rewolucji
    🥛🥛🥛🥛
    • 2005.04
    • 2311

    #31
    W latach 90-tych wykorzystywali stare butelki po Shandy do rozlewu oranżady.
    Pamiętam że pod naklejoną papierową etykietą oranżady często można było znaleźć wytłoczenie Shandy.

    Comment

    • tomolek
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2006.05
      • 1752

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher
      W latach 90-tych wykorzystywali stare butelki po Shandy do rozlewu oranżady.
      Pamiętam że pod naklejoną papierową etykietą oranżady często można było znaleźć wytłoczenie Shandy.
      Zdawało mi się, że moje wspomnienia sięgają głębiej. W latach 90' już raczej ni pijałem oranżady :] Za to w 70' raczej mleko.

      Tak czy inaczej butelkę pamiętam.
      www.ohbeautifulbeer.com

      www.mateuszdrozdowski.pl

      „Kwaśny Edi herbu Koreb

      Comment

      • kosher
        Major Piwnych Rewolucji
        🥛🥛🥛🥛
        • 2005.04
        • 2311

        #33
        Już nie Warka, ale Warwin Strong Apple Wine.
        Widocznie GŻ pogroziła palcem i trzeba było zmienić kontrowersyjną nazwę
        Wciąż do dostania w stolicy.
        Attached Files

        Comment

        • Cooper
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 2002.11
          • 6055

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher
          W latach 90-tych wykorzystywali stare butelki po Shandy do rozlewu oranżady.
          Pamiętam że pod naklejoną papierową etykietą oranżady często można było znaleźć wytłoczenie Shandy.
          Jeśli już to chyba był to nadruk na szkle. Jakiś czarno-beżowy chyba. Coś kojarze.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • huskot
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2016.01
            • 3

            #35
            Zamiast się zastanawiać piwo czy wino, lepiej wziąć barley wine

            Comment

            Przetwarzanie...