Kufle z Browaru

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kudłaty
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2001.09
    • 1972

    #16
    Właśnie, kufel z cynowym wieczkiem . To jest to

    Comment

    • jerzy
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.10
      • 4707

      #17
      trzy dychy za kufel? za tyle to jest prawie cala krzyneczka piwa!
      musialby to byc naprawde fajniutki kufel...
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • Kudłaty
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2001.09
        • 1972

        #18
        Ty chyba nie widziałeś cen kufli. Kufli powtarzam nie jakichś badziewnych szklanek.

        Comment

        • Andi
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2001.07
          • 1915

          #19
          jerzy napisal/a
          trzy dychy za kufel? za tyle to jest prawie cala krzyneczka piwa!
          musialby to byc naprawde fajniutki kufel...
          normalny kufelek ktörych jest pare milionöw kosztuje tylko 2-4€ ale zadki tak jak naprzyklad z browaru gdzie bedzie ich tylko ok 100-1000 to juz wielki rarytas i trzeba troche glebiej siegnac do kieszeni albo dalej pic z MUSZTARDÖWKI
          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

          http://www.andreas-kronkorken.de

          Comment

          • jerzy
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2001.10
            • 4707

            #20
            Originally posted by Kudłaty
            Ty chyba nie widziałeś cen kufli. Kufli powtarzam nie jakichś badziewnych szklanek.
            wiem ile kosztuje kufel, a ile szklanka. nie wiem natomiast jak mialby wygladac kufel Browaru! (a chcialbym)
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • jerzy
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2001.10
              • 4707

              #21
              Originally posted by Andi


              normalny kufelek ktörych jest pare milionöw kosztuje tylko 2-4€ ale zadki tak jak naprzyklad z browaru gdzie bedzie ich tylko ok 100-1000 to juz wielki rarytas i trzeba troche glebiej siegnac do kieszeni albo dalej pic z MUSZTARDÖWKI
              piwo z musztardowki? hmmm... to mogly by byc ciekawe wrazenia - musze sprobowac.
              tylko skad wziac musztardowke!!!
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 2001.02
                • 23860

                #22
                Originally posted by jerzy

                wiem ile kosztuje kufel, a ile szklanka. nie wiem natomiast jak mialby wygladac kufel Browaru! (a chcialbym)
                przecież napisałem że chcę najpierw sprawdzić jakie jest zainteresowanie tą sprawą dopiero później iść w dalszym kierunku. nie mogę pozwolić sobie na wykonanie setki kufli za własne pieniądze a później liczyć na to że ktoś je kupi, bo w międzyczasie zbankrutuje.

                dopóki nie będzie gotowy projekt i nie będą znane mi (i Tobie) koszty końcowe, nikogo nie zamierzam skłaniać do ostatecznej deklaracji.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • booliczek
                  Kapral Kuflowy Chlupacz
                  • 2001.12
                  • 39

                  #23
                  A kiedy będzie jakiś projekt?
                  TYLKO HEINEKEN

                  Comment

                  • Andi
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2001.07
                    • 1915

                    #24
                    jerzy napisal/a

                    piwo z musztardowki? hmmm... to mogly by byc ciekawe wrazenia - musze sprobowac.
                    tylko skad wziac musztardowke!!!
                    po prostu kup musztarde i zakaske do piwa-piwo wypijesz z butelki a do zagrychy zuzyjesz musztarde-jak juz musztardöwka bedzie pusta mozesz sobie ewentualnie namalowac jakis motyw i bedzie to bardzo tani kufelek
                    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                    http://www.andreas-kronkorken.de

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      🥛🥛🥛🥛🥛
                      • 2001.02
                      • 23860

                      #25
                      Originally posted by booliczek
                      A kiedy będzie jakiś projekt?
                      gdy się zbierze odpowiednia liczba potencjalnych chętnych.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • gul_gul
                        Premium Member
                        • 2001.02
                        • 359

                        #26
                        No to może by je ponumerować i na licytację (jak u Jurka)?

                        Comment

                        • adam16
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2001.02
                          • 9865

                          #27
                          Andi napisal/a
                          chetnie bym röwniez reflektowal na cos takiego EXTRA ale o ile wiem to uzytkownicy z zagranicy sa wykluczeni.
                          Raz ze przeslanie pieniedzy robi juz problemy-zbyt wysokie oplaty bankowe pomiedzy Polska a Zagranica a i koszty wysylki sa röwniez wyzsze.
                          Szkoda ale cöz zrobic-moze ktos zamöwi 2 st a przy nastepnym pobycie w kraju chetnie odkupie od niego jeden
                          Nie problemu. Jeżeli tylko będziesz na giełdzie w Tychach lub Żywcu i jeżeli do tego czasu taki kufelek będzie dostępny, to zamówię dwa, byś mógł stać się szczęśliwym posiadaczem.
                          Art, możesz od tej chwili liczyć mnie podwójnie.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • adam16
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 2001.02
                            • 9865

                            #28
                            jerzy napisal/a

                            piwo z musztardowki? hmmm... to mogly by byc ciekawe wrazenia - musze sprobowac.
                            tylko skad wziac musztardowke!!!
                            Widziałem czeskie od ichnich musztard, czyli kupić musztardę . Po nutelli też mogą być. Idealne na działkę (częste kradzierze, więc szkoda kufli czy szklanek, a nosić za każdym razem tam i nazad...)
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Andi
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2001.07
                              • 1915

                              #29
                              adam16 napisal/a


                              Nie problemu. Jeżeli tylko będziesz na giełdzie w Tychach lub Żywcu i jeżeli do tego czasu taki kufelek będzie dostępny, to zamówię dwa, byś mógł stać się szczęśliwym posiadaczem.
                              Art, możesz od tej chwili liczyć mnie podwójnie.
                              W Tychach raczej nie bede bo nieznam dokladnej daty,pomimo wyslania E-meila do marka Brandysa nie otrzymalem odpowiedzi a niestety musialem juz möj urlop zaplanowac.
                              Z Zywcem jet co innego w tym czasie mam urlop i bardzo dziekuja za korespondencje od Grzegorza Zwierzyny.
                              jezeli tylko dostane zaproszenie i nie bedzie problemu z Hotelem to sie pojawie.
                              jedna prosba niech ktos ze mna uzgodni sprawe Kufelka bo nie chcialbym zeby kilku ludzi zamawialo dla mnie-ja potrzebuje tylko jeden ewentualnie 2 do pary ale nie wiecej.
                              pisze o tym bo juz wiecej propozycji otrzymalem.
                              mysle ze jak bedzie tak daleko to sie skontaktuje z ART-em i dana osoba .
                              zalezne to bedzie od lokalizacji ale najlepiej by mi pasowalo gdzies na Slasku w okolicach Rybnik,Wodzislaw,Opole
                              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                              http://www.andreas-kronkorken.de

                              Comment

                              • jerzy
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2001.10
                                • 4707

                                #30
                                Originally posted by adam16

                                Widziałem czeskie od ichnich musztard, czyli kupić musztardę . Po nutelli też mogą być. (...)
                                niestety nie widzialem musztardy w pollitrowych szklanych pojemnikach a do mniejszych nie chce mi sie co chwila nalewac...
                                ja chyba jednak zostane przy moich szklankach i kuflach, albo bede pil ?z gwinta? (swoja droga: podobno tak piwo smakuje lepiej niz nalane do szkla, bo sie nie odgazowuje)
                                browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                                Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                                Comment

                                Przetwarzanie...