Kufle z Browaru

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Qbric
    Porucznik Browarny Tester
    • 2001.04
    • 427

    #76
    TAK! A do tego pieczonego świniaka! Generalnie moznaby zrobić (już po zakupie kufli) impreze integracyjną Wszyscy by sie zjechali... Może gdzieś tak w wakacje- uczący się mają wolne a pracujący... no coż, musieliby wziąść urlop.

    PS. Nieśmiało przypominam, że byłoby git gdyby tak ponumerować kufle, zrobić jakieś specjalne edycje...
    Grill bez piwa NIE! - Piwo bez grilla TAK!

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.01
      • 13239

      #77
      Qbric napisal/a
      TAK! A do tego pieczonego świniaka! Generalnie moznaby zrobić (już po zakupie kufli) impreze integracyjną Wszyscy by sie zjechali... Może gdzieś tak w wakacje- uczący się mają wolne a pracujący... no coż, musieliby wziąść urlop.[/SIZE]
      Dla mnie sojowego!

      Ale chyba na taką imprezę nowiuśkich kufli zabierać nie będziemy? Jeszcze by się potłukli i znowu by trzeba było zamawiać...

      Comment

      • Kudłaty
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2001.09
        • 1972

        #78
        żąleną napisal/a


        Dla mnie sojowego!
        Jesteś roślinką czy jaki czort?

        Comment

        • żąleną
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2002.01
          • 13239

          #79
          Kudłaty napisal/a

          Jesteś roślinką czy jaki czort?
          Wręcz przeciwnie. Chociaż na starość może będę... Póki co, bardziej zgrywam czorta.

          A tak poważnie, to niemięsowy jestem, więc jak świniak, to tylko sojowy. A po świniaku I jeszcze

          Comment

          • master_luki
            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
            • 2002.02
            • 154

            #80
            Pomysł z pieczonym świniakiem jest całkiem całkiem , plus do tego beczka piwa

            Comment

            • slavoy
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🥛🥛🥛
              • 2001.10
              • 5055

              #81
              Znając nas to chyba to ten świniak i ta beczka, to chyba po sztuce na twarz
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • żąleną
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2002.01
                • 13239

                #82
                slavoy napisal/a
                Znając nas to chyba to ten świniak i ta beczka, to chyba po sztuce na twarz
                Raczej po sztuce i na twarz...

                Comment

                • pjenknik
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2001.08
                  • 3388

                  #83
                  Originally posted by żąleną


                  Wręcz przeciwnie. Chociaż na starość może będę... Póki co, bardziej zgrywam czorta.

                  A tak poważnie, to niemięsowy jestem, więc jak świniak, to tylko sojowy. A po świniaku I jeszcze
                  To niedobrze, będziesz chory, Kamyczek też niemiesny był, ale zmądrzał i już jest bardzo mięsny.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • slavoy
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    🥛🥛🥛
                    • 2001.10
                    • 5055

                    #84
                    SCHABOWY RULEZ!
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • yemiołka
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2002.02
                      • 1012

                      #85
                      pjenknik napisal/a

                      To niedobrze, będziesz chory, Kamyczek też niemiesny był, ale zmądrzał i już jest bardzo mięsny.
                      o zmądrzeniu Kamyczka świadczy przede wszystkim porzucenie niepiwności
                      **** zbliża ludzi... :-]

                      Comment

                      • master_luki
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 2002.02
                        • 154

                        #86
                        Myślę że świniaka na twarz to przesada,ale beczka piwa na głowę to jest OK

                        Comment

                        • żąleną
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2002.01
                          • 13239

                          #87
                          pjenknik napisal/a

                          To niedobrze, będziesz chory, Kamyczek też niemiesny był, ale zmądrzał i już jest bardzo mięsny.
                          A w jakim wieku rzeczony Kamyczek się niemięsił? Bo lepiej za wcześnie nie zaczynać, przy czym wcześnie jest pojęciem względnym, czasem sięga nawet i poza dwudziestkę. Każdy ma inną konstrukcję fizycznometabolicznojakąśtam.

                          Żeby pozostać w temacie - Art, wiadomo już może, czy naczynia, które nas zwabiłydo tego działu, będą bardziej szklanko-, czy kuflopodobne?

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            🥛🥛🥛🥛🥛
                            • 2001.02
                            • 23860

                            #88
                            a poczytaj sobie Chłopcze co napisałem w pierwszym poście
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • żąleną
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2002.01
                              • 13239

                              #89
                              ART napisal/a
                              a poczytaj sobie Chłopcze co napisałem w pierwszym poście
                              Przeczytać przeczytałem, inaczej bym tu nie trafił

                              Jednakże było to z tydzień temu, a w międzyczasie zmyliły mnie twoje komunikaty o problemach i niewiadomych. Ale teraz wszystko już jest jasne pełne.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                🥛🥛🥛🥛🥛
                                • 2001.02
                                • 23860

                                #90
                                no bo wiesz, taka firma w Polsce chce mieć kontrakty na 100.000.000.000 sztuk, inaczej nie chce nawet na Ciebie patrzec.

                                nie zmienia to zamiaru przygotowania kufla browarnego , który zostanie mimo trudności zrealizowany.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...