Dojlidy w rękach KP

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 2001.08
    • 3562

    #16
    [QUOTE]Piecia napisał(a)
    [B]poruszałem już ten temat przy komentarzach do artykułu na stronie głównej forum ale napiszę też tutaj:
    Białystok jest generalnie podzielony między Grupę Żywiec i Dojlidy z przewagą tych drugich, KP ostatnio rośnie w siłę ale dobre lokale z tym piwem można policzyć na palcach...Brau Union i Carlsberg występują jeszcze rzadziej (w centrum praktycznie nie ma wogóle) W kilku (może kilkunastu) miejscach można się napić z beczki piwa z Łomży.
    To wszystko-na nic innego w swoim mieście nie trafiłem


    O to przepraszam No ale nie zapominajmy że są jeszcze miasta i miasteczka w tym województwie. Mam nadzieję że Białystok przeżyje najazd KP

    Comment

    • szarpik
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2002.02
      • 676

      #17
      Gdzie w poznaniu można kupic portera z Dojlid ?
      Chciałbym sie go napić zanim zniknie
      ps. bo o Herbowe chyba nie mam o co pytać
      WWW.EKSTRAKLASA.NET

      Comment

      • Piecia
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2002.02
        • 3312

        #18
        Herbowego raczej nie masz co szukać... ale wg lokalnej prasy z tym nic straconego a co do Portera sprawdź w Auchan-podobno w całej sieci są do nabycia a moim zdaniem warto!!
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • Piecia
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2002.02
          • 3312

          #19
          zachęcam do protestów w sprawie PORTERA!! jeśli każdy z nas wyśle maila na pocztę poczta@kp.pl lub (albo także) do rzecznika prasowego KP to mimo że prawdopodobnie Portera nie uratujemy zasypiemy protestami KP a może zdarzy się cud
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • albeertos
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2001.10
            • 2313

            #20
            szarpik napisał(a)
            Gdzie w poznaniu można kupic portera z Dojlid ?
            Chciałbym sie go napić zanim zniknie
            ps. bo o Herbowe chyba nie mam o co pytać
            Jak napisał Piecia, Portera Dojlidzkiego można kupić w Auchan. W sobotę kupiłem za 2,69 w Komornikach. Sprawdź tez w Piotrze i Pawle, tam Dojlidy sprzedają, może porter się trafi.

            A z tymi listami do KP to niegłupi pomysł.
            (_)>
            Nigdy się nie poddawaj!!!
            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
            Lech jest tam gdzie jego wiara
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • yendras
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2001.12
              • 2052

              #21
              albeertos napisał(a)


              Jak napisał Piecia, Portera Dojlidzkiego można kupić w Auchan. W sobotę kupiłem za 2,69 w Komornikach. Sprawdź tez w Piotrze i Pawle, tam Dojlidy sprzedają, może porter się trafi.
              W Piotrze i Pawle od dłuższsego czasu Dojlidy reprezentowane są jedynie przez puszkowego Żubra i Złote, ale ostatnio kupowałem porter w Intermarche w Swarzędzu, może jest też na Piątkowie.

              Comment

              • żąleną
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2002.01
                • 13239

                #22
                Piecia napisał(a)
                zachęcam do protestów w sprawie PORTERA!! jeśli każdy z nas wyśle maila na pocztę poczta@kp.pl lub (albo także) do rzecznika prasowego KP to mimo że prawdopodobnie Portera nie uratujemy zasypiemy protestami KP a może zdarzy się cud
                Napisałem. Dostałem odpowiedź, że KP chce "rozwijać marki piwa z Dojlid, a więc z szacunkiem do nich podejść, jednak wszystko zależeć będzie od wyników badań rynku oraz analizy ekonomicznej". Czyli porter raczej poleci, bo przecież jakie może generować zyski?

                Więcej można się dowiedzieć ze specjalnego numeru Świata Piwa rozprowadzanego wśród pracowników Dojlid i KP dziś i jutro.

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 2001.08
                  • 3562

                  #23
                  żąleną napisał(a)

                  Napisałem. Dostałem odpowiedź, że KP chce "rozwijać marki piwa z Dojlid, a więc z szacunkiem do nich podejść, jednak wszystko zależeć będzie od wyników badań rynku oraz analizy ekonomicznej". Czyli porter raczej poleci, bo przecież jakie może generować zyski?



                  Aż nie chce mi się wierzyć w te słowa. Chyba zanim kupi się jakiś browar to przeprowadza się pewne analizy rynku żeby zbadać jak ten dany browar i jego piwa radzą sobie. A nie dopiero po jego zakupieniu. Coś mi się tu nie podoba!!!!.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 2001.02
                    • 23860

                    #24
                    ale jeszcze nie dobito targu, tylko podpisano umowę "przedwstępną". uzależniają dalsze kroki od owych badań właśnie.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • szarpik
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2002.02
                      • 676

                      #25
                      Byłem , nabyłem , wypiłem w Auchan w podpoznańskim Swadzimiu , rzeczywiscie było warto , piwko całkiem przyjemne , npewno wyślę tego maila do kp.
                      ps. Chyba wielu ludzi wzięło sobie do serca to magazynowanie portera , bo kupowałem ostatnią butelke , nie mogłem sie powstzrymać i złamałem prawo spozywając je na przystanku autobusowym
                      WWW.EKSTRAKLASA.NET

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 2001.08
                        • 3562

                        #26
                        żąleną napisał(a)

                        Napisałem. Dostałem odpowiedź, że KP chce "rozwijać marki piwa z Dojlid, a więc z szacunkiem do nich podejść, jednak wszystko zależeć będzie od wyników badań rynku oraz analizy ekonomicznej". Czyli porter raczej poleci, bo przecież jakie może generować zyski?

                        Więcej można się dowiedzieć ze specjalnego numeru Świata Piwa rozprowadzanego wśród pracowników Dojlid i KP dziś i jutro.


                        A o to odpowiedz której ja się doczekałem:
                        "Szanowny Panie Piwko, jakoś tak się składa,że od wczoraj dostaję sporo tego rodzaju apeli w sprawie portera z różnych skrzynek mejlowych. Mam wrażenie, że mejle te wysyła ta sama osoba. Proszę mi nie przeszkadzać w pracy i zapychać skrzynki. Ja o takich sprawach nie decyduję, tylko konsumenci (prowadzimy intensywne badania rynku i nie czynimy niczego wbrew konsumentom; proszę nam zaufać w tej mierze).
                        Pozdrawiam PK"

                        Odpisałem że to nie moja sprawka I o dziwo doczekałem się na przeprosiny.

                        Comment

                        • żąleną
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2002.01
                          • 13239

                          #27
                          Może trzeba było dać mu adres tej dyskusji? Tego serwisu?

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 2001.08
                            • 3562

                            #28
                            żąleną napisał(a)
                            Może trzeba było dać mu adres tej dyskusji? Tego serwisu?
                            Może masz rację, mogę mu ją zaraz przesłać
                            No i jeszcze link do dyskusji o postrzeganiu piwowarstwa domowego przez KP??

                            Comment

                            • żąleną
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2002.01
                              • 13239

                              #29
                              Dwa sierpowe jeden po drugim?

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 2001.08
                                • 3562

                                #30
                                żąleną napisał(a)
                                Dwa sierpowe jeden po drugim?

                                Wysłałem tylko ten o tej stronie. Jeżeli ten Pan będzie zainteresowany to z pewnością znajdzie sobie ten drugi temat

                                Comment

                                Przetwarzanie...