Dojlidy w rękach KP

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 2003.02
    • 7971

    #46
    Jestem załamany Totalny populizm.Pan Łodyga czy jak mu tam ,powinien pić kranówkę.Gdyby nie ART to napisałbym dosadnie.Łodygę pozdrawiam serdecznie


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Center
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2003.03
      • 133

      #47
      Oby tylko nie załatwili Browaru Doilidy jak to zrobili w Ostrowie o Grodzisku nawet nie wspomnę!
      Tyle historii poszło ...
      Ech, pójdę chyba dzisiaj do SOMY odreagować. W końcu jestem już jakiś czas w Warszawce, więc muszę w końcu spróbować i tego piwka

      P.S. A tak swoją drogą to pamiętam, że jeszcze parę lat temu w Poznaniu nawet Herbowe można było dostać.

      Comment

      • Cyrkonia
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2001.10
        • 1936

        #48
        Center napisał(a)

        P.S. A tak swoją drogą to pamiętam, że jeszcze parę lat temu w Poznaniu nawet Herbowe można było dostać.
        A ja studiując w Białymstoku miałam problemy ze znalezieniem knajpy z piwem z Dojlid. Najłatwiej było jechać do Wrocławia i tam się napić.
        www.stat-gra.pl

        Comment

        • Piecia
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2002.02
          • 3312

          #49
          Cyrkonia napisał(a)


          A ja studiując w Białymstoku miałam problemy ze znalezieniem knajpy z piwem z Dojlid. Najłatwiej było jechać do Wrocławia i tam się napić.
          teraz niemiałabyś takich problemów a wręcz przeciwnie- prawie połowa knajp ma lane Dojlidy
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • Marusia
            Marszałek Browarów Rzemieślniczych
            🍼🍼
            • 2001.02
            • 20221

            #50
            grzech napisał(a)
            Przeczytałem właśnie zacytowane przez Szanownych Kolegów naukowe wywody Pana Kwiatkowskiego. Gdybym wcześniej tu zawitał, oszczędziłbym na kawie.
            Tak, miałam dokładnie takie same odczucia, tylko, ze juz wieczór, więc nie pora na kawę

            Najbardziej podoba mi się stwierdzenie, ze to wina konsumentów, ze chcą pić piwa tylko mainstreamowe. No , jak ogólnodostępne sa tylko takie, to skąd mają wiedziec, ze są inne??

            A browary po prostu zżeraną sa chciwościa - nachapać się, sprzedać, nie ważne co, byle poszło. To powszechne zjawisko nie tylko w tej branży. Obrzydzenie bierze, zaprawdę
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • żąleną
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2002.01
              • 13239

              #51
              Rany, jakie odwracanie kota ogonem. Z tej wypowiedzi można wywnioskować, co następuje:

              1. Kiedyś był nacisk tylko na kasę, na szczęście udało nam się przetrwać ze swoim idealistycznym nastawieniem, nie porzuciliśmy naszej misji.
              2. Panowały represyjne przepisy dotyczące rejonizacji dostaw, na szczęście teraz już tak nie ma. (w domyśle: każde piwo można dostać na terenie całej Polski).
              3. Jesteśmy forpocztą kultury piwnej w Polsce.

              Tezy tego pomazańca bożego urągają inteligencji każdego, kto choć kilka razy w życiu wypił coś innego od ogólnopolskiego pilsa.

              Comment

              • arzy
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2002.06
                • 2814

                #52
                Stało się
                Kompania Piwowarska kupiła Dojlidy
                cyt:
                "Chcemy rozwijać istniejące i produkowane w Białymstoku marki piw. Uzupełniają one gamę marek piw z tzw. średniej półki. Chcemy też zwiększyć możliwości produkcyjne" - powiedział Kwiatkowski.
                jak się ma ta wypowidź do tego co powiedział wczesniej p.Kwiatkowski??? nadal kręci i mydli oczy
                artykuł
                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                Bractwo Piwne
                Skład Piwa
                Piszę poprawnie po polsku!

                Comment

                • Poznaniak
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2002.10
                  • 84

                  #53
                  Jeśli chodzi o Poznań i okolice, to Porter Dojlidy (mój ulubiony porter) można, oprócz Auchan'a i PiP, kupic też w Inter Marche.

                  A co do automatów butelkowych, tom rzeczywiście - gdyby miały czytać kody kreskowe, to odrzucałyby wszystkie te, które nie są spotykane w danym sklepie. Stąd widać, że działają wg kształtu butelek, tzn. czy pasują do posiadanych skrzynek.

                  Comment

                  • quduaty
                    Kapral Kuflowy Chlupacz
                    • 2003.07
                    • 80

                    #54
                    MAgnata w Warszawie już nie ma... tak przynajmniej twierdzi właściciel knajpy w której regularnie go spozywałem. Dodatkowo, zgodnie z jego wiedzą Magnat nie bedzie kontynuowany. Tyle.
                    Krew to życie - a piwo to jego esencja

                    Comment

                    • Piecia
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2002.02
                      • 3312

                      #55
                      na razie w Białymstoku Magnat jest a i Poirter ze świeżej dostawy z nową datą ważnośći

                      Na razie znikły tylko eksportowe ze sklepu firmowego
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • quduaty
                        Kapral Kuflowy Chlupacz
                        • 2003.07
                        • 80

                        #56
                        Hmmm.. to znaczy że w okolicznych hurtowniach też będzie...
                        Pora do Łajtstoku!
                        Krew to życie - a piwo to jego esencja

                        Comment

                        • Piecia
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2002.02
                          • 3312

                          #57
                          W sklepach pojawił się nowy Żubr w nowej szacie graficznej - zielona puszka (o wiele mniej atrakcyjna od poprzedniej wersji), z akcentem że jest to piwo robione przez KP. Smak?? cos pomiędzy Lechem a Tyskim

                          PS. nowych butelek jeszcze nie ma.
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • RAFIFAFI
                            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                            • 2002.11
                            • 188

                            #58
                            Piecia napisał(a)
                            W sklepach pojawił się nowy Żubr w nowej szacie graficznej - zielona puszka (o wiele mniej atrakcyjna od poprzedniej wersji), z akcentem że jest to piwo robione przez KP. Smak?? cos pomiędzy Lechem a Tyskim

                            PS. nowych butelek jeszcze nie ma.
                            Są i już butelki. Uważam że etykietki są zdecydowanie ładniejsze niż poprzednie. Za to nowy kapselek stawiam jak na razie za najładniejszy w tym roku jakie się ukazały.
                            Tylko z butli!

                            Comment

                            • becik
                              Generał Wszelkich Fermentacji
                              🍼🍼
                              • 2002.07
                              • 14999

                              #59
                              RAFIFAFI napisał(a)
                              Są i już butelki. Uważam że etykietki są zdecydowanie ładniejsze niż poprzednie. Za to nowy kapselek stawiam jak na razie za najładniejszy w tym roku jakie się ukazały.
                              mógłbys tę nowość umieścić w etykietach? nie mam jej a jestem ciekaw jak wygląda, dzieki
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • RAFIFAFI
                                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                                • 2002.11
                                • 188

                                #60
                                becik napisał(a)
                                mógłbys tę nowość umieścić w etykietach? nie mam jej a jestem ciekaw jak wygląda, dzieki
                                Postaram się
                                Jak tylko skończę to nocną szychtę
                                Na wieczór powinna być
                                Tylko z butli!

                                Comment

                                Przetwarzanie...