Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brau Union rezygnuje?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #16
    Za just-drinks.com:

    Koncern BBAG zaprzecza, jakoby zawarł z Heinekenem umowę na przejęcie części udziałów. Rzecznik BBAG powiedział, że pomimo sporego zainteresowania BBAG nie otrzymał jeszcze żadnej oferty współpracy. Wyjaśnił też, że układ z partnerem strategicznym może przybrać jedną z wielu form: w grę wchodzi m.in. utworzenie wspólnej platformy operacyjnej (przejmowanie browarów, dystrybucja), wykupienie mniejszościowego pakietu akcji lub zmiana właściciela.

    Całość tu

    P.S. Plotki o umowie z Heinekenem spowodowały rekordowy wzrost wartości akcji BBAG.
    Last edited by żąleną; 24-04-2003, 23:19.

    Comment

    • kopernik
      Senior
      • 11-2002
      • 204

      #17
      Nie mam nic przeciwko zniknieciu BU z Polski, w zasadzie nic nie wnieśli na nasz rynek a pozbawili nas informacji o pochodzeniu (miejscu narodzin) piwa z ich gr. mnie nie zadowala notatka na kontretykiecie "BU Warszawa ul. Grzybowska...."

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3309

        #18
        kopernik napisał(a)
        Nie mam nic przeciwko zniknieciu BU z Polski, w zasadzie nic nie wnieśli na nasz rynek a pozbawili nas informacji o pochodzeniu (miejscu narodzin) piwa z ich gr. mnie nie zadowala notatka na kontretykiecie "BU Warszawa ul. Grzybowska...."
        A czy nie masz też nic przeciwko temu że zamiast dobrych piw (Królewskie,Kaiser,Van Pur) będziesz miał "przepyszną" Warkę i jeszcze Lepszego Żywca?? a po 2-3 latach tylko Heinekena Millera i Carlsberga...
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • kopernik
          Senior
          • 11-2002
          • 204

          #19
          Piecia napisał(a)
          A czy nie masz też nic przeciwko temu że zamiast dobrych piw (Królewskie,Kaiser,Van Pur) będziesz miał "przepyszną" Warkę i jeszcze Lepszego Żywca?? a po 2-3 latach tylko Heinekena Millera i Carlsberga...
          Ciekawe dlaczego nie wymieniłeś nic z rodzinnych stron, ja wolę Dojlidy od Van Pura, ale sprawa osobista. A co do wymienionych globalnych marek to pamietam czasy kiedy latałem po nie do pewexu. Kocham krajowe marki piw, bez względu na to kto je rozlewa.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #20
            kopernik napisał(a)
            Kocham krajowe marki piw, bez względu na to kto je rozlewa.
            Większy problem w tym, kto je warzy.

            Comment

            • ByWalec
              Junior
              • 05-2002
              • 12

              #21
              moim zdaniem to niebezpieczne bo jeśli Heineken połaczy się z BBAG który jst właścicielem Brau Union, to będzie chciał pewnie "uprościć" szeroki do tej pory portfel wszytskich swoich marek i zacznie je po prostu wycinać w pień

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                #22
                Tak sobie zajrzałam do tematu założonego ponad półtora roku temu... I niestety, scenariusz prorokowany przez Baklazanka spełnił się w 100%, Krzysia również (choć niedowiarek z Niego), Becika - wcale. Brau Union nie ma, Browarów Warszawskich Królewskich również
                Last edited by Małażonka; 07-02-2005, 11:42.

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                  (...)Becika - wcale. Brau Union nie ma, Browarów Warszawskich Królewskich również
                  a wcale nie wcale - no może w 50%

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                  nawet po odejściu Brau Union Królewskie bedzie obecne na rynku
                  Królewskie nadal jest choć nie z W-wy
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #24
                    Praktycznie taką Twoją wypowiedź brałam pod uwagę:
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                    tez uważam, ze w tym wypadku nie ma się czym martwić, Warszawa da sobie doskonale radę bez inwestora (...)
                    I to proroctwo się niestety nie spełniło
                    Last edited by Małażonka; 07-02-2005, 11:57.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                      Praktycznie taką Twoją wypowiedź brałam pod uwagę:

                      I to proroctwo się niestety nie spełniło
                      w tym wypadku moje czarnowidztwo miało zbyt dużą poświatę
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Krzysztof
                        Senior
                        • 04-2001
                        • 1689

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                        Tak sobie zajrzałam do tematu założonego ponad półtora roku temu... I niestety, scenariusz prorokowany przez Baklazanka spełnił się w 100%, Krzysia również (choć niedowiarek z Niego), Becika - wcale. Brau Union nie ma, Browarów Warszawskich Królewskich również
                        Czasem pod latarnią najciemniej. Ja nie wierzyłem 2 lata temu a nawet rok temu ze browar zostanie zamknięty.... A teraz widać realia a nawet więcej... W zasadzie po wyjeździe tankofermentorów widać co raz mniej....
                        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                        www.twojmalybrowar.pl

                        Comment

                        • supersklep
                          PiwBiz
                          • 01-2005
                          • 982

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                          a wcale nie wcale - no może w 50%



                          Królewskie nadal jest choć nie z W-wy

                          Zamawiam Królewskie w GŻ w Lublinie i nic ! Brak reklam ,brak promocji i tak zniknie kolejna marka piwa i o zgrozo piwo z kilkumilionowego miasta ,albo stanie się ściśle lokalne


                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep
                            Zamawiam Królewskie w GŻ w Lublinie i nic ! Brak reklam ,brak promocji i tak zniknie kolejna marka piwa i o zgrozo piwo z kilkumilionowego miasta ,albo stanie się ściśle lokalne
                            Z jakiego miasta? Jeśli z Bydgoszczy - to nie kilka milionów, a paręset tysięcy... Wszak już od dawna w Warszawie ta marka nie jest wytwarzana. A skoro nie jest w miejscu przeznaczenia - to po co ma istnieć? By oszukiwać konsumentów

                            Comment

                            • supersklep
                              PiwBiz
                              • 01-2005
                              • 982

                              #29
                              Tak to prawda ,zamknięcie browaru w Warszawie to największa bezczelność GŻ
                              Last edited by supersklep; 07-02-2005, 23:19.


                              Comment

                              • Małażonka
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 4602

                                #30
                                Nieprawda - największą bezczelnością jest wmawianie ludziom, że piją piwa z nieistniejących browarów, choćby Gdańskie z EB czy Królewskie z Bydgoszczy. Nigdy nie ukrywaliśmy z Maćkiem, że wolelibyśmy by razem z Browarami Warszawskimi umarła sama marka Piwa Królewskiego, skoro coś umiera - to niech zginie w całości... Jak na nasz gust, to szkoda, że tak późno na to wpadli...
                                Last edited by Małażonka; 07-02-2005, 23:29.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎