Odział C.K.Browaru w Częstochowie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    #16
    Obiecuje w przyszłym tygodniu pojechac i zobaczyć.
    Szczerze powiedziawszy dopiero wczoraj się o tym dowiedziałem.
    A co do miejsca to obawiam sie że będzie mało klimatyczne
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #17
      3mam Cię Arzy za słowo , bo ja będę mógł to zweryfikować conajwyżej w ramach birropielgrzymki do częstochowskiego Kmicica 23.05.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • arzy
        Senior
        • 06-2002
        • 2814

        #18
        Przed chwilą wykonałem telefon do domu handlowego PLEJADON. Tam uprzejma pani poinformowała mnie że informacja o powstaniu oddziału C.K. wisi od dłuższego czasu i nic po za tym nie jest w stanie mi powiedzieć, ale dała namiar na biuro nieruchomości zajmujace się tą sprawą. Zadzwoniłem i ..... nikt nie odbiera, pewnie mają wolne w sobote.
        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        Bractwo Piwne
        Skład Piwa
        Piszę poprawnie po polsku!

        Comment

        • Seler_32
          Senior
          • 04-2003
          • 444

          #19
          Ciekawy jest fakt, dlaczego w ogóle padło na Częstochowe? Może chodzi o dłuzsze zatrzymanie pielgrzymów w naszym kochanym mieście?
          Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

          Nie wierzę abstynentom.

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #20
            Spoko, zrobiłem zwiad i niestety na 99 procent nie będzie to browar tylko jedna z sieci knajp browaru CK. Jedna taka już jest w Tarnowie przy Rynek 14.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8103

              #21
              Tzn.piwo będzie warzone w Krakowie,po czym gotowe pojedzie w Polskę?
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #22
                Niestety na to wygląda
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • arzy
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 2814

                  #23
                  Zadzwoniłem do biura nieruchomości. Rozmawiałem z jakimś panem który nic nowego mi nie powiedział ale dał namiar na panią która tą sprawą się zajmuje. Postaram sie jutro coś więcej dowiedzieć.
                  "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  Bractwo Piwne
                  Skład Piwa
                  Piszę poprawnie po polsku!

                  Comment

                  • arzy
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 2814

                    #24
                    Jednak NIE

                    Z informacji jakie uzyskałem jednak nie będzie, przynajmniej jak na razie, odziału C.K. w Częstochowie. Podobno Browar zastanawia się czy będzie to opłacalne itp sprawy.
                    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    Bractwo Piwne
                    Skład Piwa
                    Piszę poprawnie po polsku!

                    Comment

                    • Seler_32
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 444

                      #25
                      Łaski bez... będzie większa motywacja aby częściej jeździc do Krakowa.
                      To było zbyt piękne aby było prawdziwe, jak to mówią na mdlych amerykańskich filmach telewizyjnych.
                      Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

                      Nie wierzę abstynentom.

                      Comment

                      Przetwarzanie...