Drzwi Otwarte w Kasztelan Browar Sierpc

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiciu_w
    Member
    • 10-2001
    • 60

    Drzwi Otwarte w Kasztelan Browar Sierpc

    W odpowiedzi na zainteresowanie rekrutacją poprzez Drzwi Otwarte w Kasztelanie powstał ten temat.
    Oto jak ma wyglądać dzień na browarze:
    9:00 – 9:20 Prezentacja firmy Carlsberg Okocim
    9:30 – 10:00 Informacje dotyczące programu stażowego
    10:10 – 10:45 Spotkanie ze stażystami ubiegłorocznego programu
    11:00 – 12:30 Zwiedzanie browaru
    12:40 – 13:00 Spotkanie z kadrą menedżerską browaru
    13:00 – 14:00 Obiad
    14:00 – 17:00 Gra integracyjna.
    Spotkanie odbędzie się w dniu 2003-04-30.
    Drzwi Otwarte przeprowadził już Bosman, a w poniedziałek zrobi to Okocim. Gra integracyjna w Szczecinie polegała na utworzeniu gazetki korporacyjnej. Więcej szczegółów postaram się podać w najbliższym czasie.
  • MAW
    Member
    • 10-2002
    • 78

    #2
    Z tego co słyszałem to gra integracyjna w Brzesku była taka sama jak w Szczecinie, czyli utworzenie gazetki korporacyjnej.
    Czy Dni Otwarte są może elementem jakiejś rekrutacji, bo niestety nie jestem w temacie?
    Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery and Today is a gift. That's why we call it - The Present ...

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      MAW napisał(a)
      Z tego co słyszałem to gra integracyjna w Brzesku była taka sama jak w Szczecinie, czyli utworzenie gazetki korporacyjnej.
      Czy Dni Otwarte są może elementem jakiejś rekrutacji, bo niestety nie jestem w temacie?
      Tak właśnie rekrutują nowe twarze na różne stanowiska(do browarów z grupy Carlsberg)Mają się szkolić kilka miesięcy i mogą też trafić do browarów za granicą .


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • wiciu_w
        Member
        • 10-2001
        • 60

        #4
        Udało się wróciłem z Sierpca. Powiem było ciekawie troszkę nie podobało mi się spotkanie z kadrą menedżerską i stażystami a właściwie tylko druga część kiedy kandydaci zadawali strasznie głupie pytania (ale ponoć tak było w każdym browarze). A wcześniej to Oni opowiadali o pracy w browarze jakie mają zadania i w ogóle a stażyści jakie wykonali projekty w ciągu roku.
        Zwiedzanie browaru:
        I tu się troszkę zawiodłem. Browar jak browar ale praktycznie produkcja stała i nic się nie dało podejrzeć był tylko rozlew butelkowy.
        Jeśli chodzi o grę faktycznie było to utworzenie pierwszej strony gazetki na której musieliśmy umieścić tematy z kilku działów typu polityka, prawo, sport itp. Praca ta miała nauczyć nas pracy w grupie i korzystanie z ograniczonych zasobów i czasu. Nie była to jeszcze rekrutacja jako tako pomimo, że panie robiły sobie notatki jak kto pracuje przy tej gazetce. Prawdziwa rekrutacja zacznie się dopiero teraz: będą to testy psychometryczne. Trzymajcie za mnie kciuki.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          wiciu_w napisał(a)
          Trzymajcie za mnie kciuki.
          Nie ma sprawy. Ty ze swojej strony planuj karierę tak, żeby Sierpc zalał rynek piwnymi rarytasami różnorakiej fermentacji i jasności.

          Comment

          Przetwarzanie...